Ostatnio: 26.03.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Witam.

Piszę to, bo chciałem się podzielić sytuacją, która mnie spotkała i spytać czy może ktoś tutaj miał podobnie.

Otóż 11.06 tego roku od godziny 10:37 zacząłem otrzymywać sms-y specjalne z numeru 75570 o treści reklamowej. Zapchały mi skrzynkę tak, by pojawiła się informacja iż dwa jeszcze czekają. Usunąłem zatem dwa, po czym przyszły następne dwa i ten sam komunikat. I tak za każdym razem, ile usunąłem, tyle przychodziło, za każdym razem do pełnego zapchania skrzynki. W ciągu minuty potrafiło ich przyjść 15.

http://i48.tinypic.com/dd2qrp.jpg

W pewnym momencie znudziła mnie zabawa w kasowanie tego, więc poszedłem do salonu Orange z prośbą by mi to wyłączyli. Pani w rozmowie przez telefon powiedziała, że może napisać pismo do firmy, która to wysyła, ale nie daje gwarancji, że to zadziała i najlepiej by było jakbym wysłał na ten numer sms o treści 'stop'.

Stwierdziłem, że żadnego smsa nie będę wysyłał, bo ani nie wiem co to za firma, ani tym bardziej nie dam im 6 zł zarobić. Lekko się zdziwiłem, gdy wracając do domu i chcąc wykonać telefon włączyło mi się biuro zarządzania należnościami finansowymi.

Okazało się, iż każdy sms do mnie PRZYCHODZĄCY (nawet te nieodczytywane) został uwzględniony jako wysłany przeze mnie, zatem po przekroczeniu 900 zł na obecnej fakturze Orange zablokowało mi rozmowy wychodzące.

Złożyłem oczywiście reklamację, najpierw musiałem czekać na wystawienie tamtej faktury, później na rozpatrzenie reklamacji, aby dziś (prawie miesiąc po całym zdarzeniu) dowiedzieć się, iż Orange od tego umywa ręce i reklamacji mi nie uwzględnia.

Nie bardzo wiem co teraz robić, dlatego jeżeli ktoś był w takiej sytuacji to prosiłbym o informacje jak się skończyło, a kto nie był i nie chce być niech wykopie, bo jak widać pieniądze można tracić nawet bez wysyłania smsów i dzwonienia.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.