Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych
mediam2Witamy na oficjalnej stronce informacyjnej o akcji MU MM!

SKRÓT założeń akcji:

Chcesz pomoc bojówce, państwu albo wspomóc swój własny budżet?

Dołącz do akcji MU Media Mogul.

O co chodzi:

Subskrybujemy swoje gazety nawzajem - za każde 100 subskrypcji dostaję się medal i 5 gold. Wypełnij formularz - twój artykuł będzie wtedy w naszej liście. Musisz subskrybować wszystkie inne gazety, a wtedy twoja gazeta też będzie subskrybowana. Jeśli dołączysz do naszej akcji z bojówka, część zysku z medalu będziesz musiał oddać dla swojej bojówki. Jeśli nie masz bojówki, część golda musisz przekazać Poland Org. Nie wysilając się zbytnio możesz zyskać trochę golda i pomoc sPolsce!

Formularz zgłoszeniowy Lista gazetek do subskrybcji .

Ogólne zasady:

1. Jeśli zakładamy nową gazetkę i nie będziemy pisać to artykułu do tego projektu nie publikujemy, zostaje na "preview".

2.50% zysku (1.5gold za pierwszy medal, 2.5gold za drugi) idzie na Poland Org jeśli nie masz bojówki. Jeśli masz, % ustalony jest przez dowódcę.

3.Jeśli zapiszesz się do akcji, możesz pisać max 1 art na tydzień i musisz subskrybować wszystkich innych uczestników akcji!

4.Mamy prawo poprosić was w każdym momencie bez powodu o sprawdzenie waszych subskrypcji - jeśli nie subskrybowałeś innych gazet, możesz zostać wykluczony z projektu i dostać unsuby od innych.

5.Wszystkie inne szczegółowe informacje znajdziesz poniżej.


PEŁNA WERSJA

1. Co to jest?

Akcja Military Unit Media Mogul polega na zakładaniu gazetek i subowaniu sobie wzajemnie już istniejących gazetek. Akcja nazywa się MU MM gdyż zrzesza głównie członków polskich Grup Bojowych i dochód z akcji ma zostać przeznaczony na rozwój polskich bojówek. Dochód, czyli gold za medal Media Mogul, który dostajemy co każde 100 subscribe'ów naszej gazetki.

Akcja wchodzi na następny poziom i otwiera się też bardziej na graczy bez bojówek. Jeśli nie masz bojówki, część dochodu z medalu musisz przekazać do skarbu państwa.

2. Ja nie mam talentu do pisania.

a) 1000 subów za arta

Ja też go nie mam, a jednak napisałem tyle tekstu tutaj... Co do samej akcji, nie musisz mieć jakiegokolwiek talentu/drygu do pisania! Wystarczy, że założysz gazetkę, napiszesz artykuł o minimalnej długości, np kilka razy powtórzone ciągi liter MU MM, sugerowane jest wpisanie "Jak dostanę 1000 subów to opublikuje fajnego arta!". Tego minimalnego artykułu nie publikujemy! Klikamy tylko "preview" i kopiujemy adres z przeglądarki. Dany adres wpisujemy w odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

3. Formularz zgłoszeniowy

http://tinyurl.com/mummform

Pełny link do formularza

UWAGA: W formularzu wpisujemy nazwę swojej bojówki, najlepiej taką samą dla odpowiedniej bojówki. np. WP wpisuje WP, a nie całą nazwę Wojsko Polskie. Zobaczcie jak się inni z waszej bojówki wpisali w zbiorze gazetek najlepiej.

UWAGA2: Do formularza wpisujemy adres konkretnego arta naszej gazetki, jeśli robimy z "preview" to wpisujemy tu link, który tam skopiowaliśmy.

UWAGA3: Na końcu wpisujemy link do naszej gazetki, ma to na celu sprawdzenie, czy subujemy wszystkie gazetki zgodnie z zasadami akcji i umożliwia nam kontrole.

UWAGA4: Jeżeli wpisaliśmy coś źle, zrobiliśmy literówkę itd., to piszemy do organizatora akcji, jak się skontaktować będzie podane później. Nie dodajemy nowego zgłoszenia!

4. Zbiór gazet do subscribe'a

http://tinyurl.com/mummart

Pełny link do tabeli z gazetkami

UWAGA: Klikamy subscribe'a każdej gazetce z listy.

UWAGA2: Sprawdzajcie tabelę minimum raz dziennie, nowe arty pojawiają się dosyć często.

UWAGA3: Voty dajemy tylko dobrym artykułom! Ewentualnie artom wspomagającym MU, ale takie arty będą specjalnie oznaczane.

UWAGA4: Klikamy unsub artykułom znajdującym się w tabeli "Black List".

5. Wszystko fajnie, ale ja nie mam bojówki...

Nie musisz mieć, ale sugerowałbym w najbliższym czasie do jakiejś dołączyć, gdyż wzmacniamy tym samym nasz piękny kraj. Jeżeli nie masz bojówki wpisz w pole z nazwą MU "QWERTY". Dołączając się do akcji bez bojówki zobowiązujesz się do wpłacenia części dochodu na organizację Poland Org, nie ma tak, że cały gold zabierasz dla siebie. Oczywiście zapraszamy niezrzeszonych, bo każdy subscribe jest ważny.

6. Finansowanie

a) Grup Bojowych

Każda Grupa Bojowa może ustalić oddzielnie, ile % zysku z akcji idzie na daną Grupę, a ile % dany członek może zostawić dla siebie. Sugerowane jest, aby do MU zostało wpłacane minimum 50% zysku z akcji.

Zachęcamy każdą Grupę Bojową do finansowania gazetek swoim podopiecznym, którzy nie posiadają tyle funduszy by takowe założyć. Zwiększy to liczbę zgłoszeń, a tym samym liczbę subscribe'ów gazetek biorących udział w akcji.

Kilka liczb:

Za pierwsze 100 subscribe'ów otrzymamy, przy MU posiadającym 50 członków, zysk wynoszący 150g (odejmujemy koszt założenia gazetki). Za każde kolejne 100 subscribe'ów zysk zwiększy się do 250g.

b) Niezrzeszonych

Niezrzeszeni mają obowiązek przekazania 50% zysku z tej akcji na Poland Org. Pieniądze będą na pewno dobrze wykorzystane.

7. Inne zasady

Nie znacie dnia ani godziny kiedy przyjdzie kontrola, najczęściej będzie to drogą PM w grze. Gracz, który otrzymał PM od nas w grze ma obowiązek odpisać najpóźniej 48h po otrzymaniu jej. Za utrudnianie nam sprawdzania, nie odpisanie nam w terminie, nie przesłanie nam listy zostaniecie wypisani z akcji i traficie do Black List, czarnej listy, gdzie każdy uczestnik ma obowiązek klikania unsub artom, które się tam znajdują.

Jeżeli ktoś chce zmienić arta biorącego udział w akcji należy się z nami skontaktować. Dotyczy głównie zainteresowanych opcją 2. b)

Z akcji można się wypisać, tylko trzeba dać znać o tym, najlepiej na kanale podanym poniżej.

Z akcji można także zostać wypisanym za nieprzestrzeganie zasad i dodanym do Black List.

Nie dodawaj nowych zgłoszeń jeżeli jakikolwiek Twój art jest w tabeli!

8. Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na IRCa na kanał #MU.MM w sieci QuakeNet.

Link do IRCa

9. IRC

a) parę dostępnych komend

!akcja -wywołuje link do tej strony w pokazywarce

!form -wywołuje link do formularza zgłoszeniowego

!sub -wywołuje link do tabelki z gazetkami

.cycki -wywołuje uśmiech na naszych twarzach

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.