Ostatnio: 08.03.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Podsumowanie materiału o Marce HP i sprzęcie, który produkuje na podstawie komentarzy. Tekst napisany przed narodzonyzchaosu

Chciałem się przywitać ze wszystkim wykopowiczami pokrzywdzonymi przez firmę HP oraz inne marki drukarek i napisać parę słów, które marka HP pod poprzednim wykopem mi uzmysłowiła. (Nie pracuje dla żadnej firmy zajmującej się sprzedażą drukarek tym bardziej produktów z tym związanym)

Po pierwsze: Sprzęt marki HP nie jest i nigdy nie będzie przyjazny użytkownikowi. Sprzęt ma być tani, jako początek współpracy pasożytniczej, a później materiały do niego obowiązkowo muszą być drogi i mało wydajne.

Po drugie: Marka HP buduje krzywy marketingowy obraz marzeń swojego sprzętu, który naprawdę z roku na rok jest coraz gorszy technicznie i praktycznie w użytkowaniu.

Po trzecie: Z komentarzy firmy HP da się jasno wyczytać, że trzeba wręcz bawić się w zamienniki. Ponieważ są tańsze, bardziej wydajne oraz drukuje się nimi tak samo.

Po czwarte: Zamiennik bardziej efektywnie wykorzystują możliwości techniczne kartridżów by dać nam tańsze drukowanie i dużo darmowego piwa.

Po piąte: Trzeba zrezygnować z marki HP.

Po szóste: Stare drukarki są lepsze! Szkoda marnować kasę na nowe.

Po Siódme: Nowy sprzęt ma się szybko psuć

Po Ósme: Użytkownicy by pomóc sobie nawzajem i zwalczyć monopol tej żałosne firmy oraz reszty, którzy czyszczą nasze portfele proszę w komentarzach zamieszczać informacje o drukarkach przyjaznych, tanich w waszym domu/biurze.

Kolejna prośba to pytanie o jakoś zamienników i ich awaryjność. Obalmy mit wypisane przez sponsorowane bania o rzekomej wysokiej awaryjności zamienników(1 na 7 jest zepsuty).

Następna prośba to odpowiedź na pytanie: Czy ktoś z was brał udział w ankiecie na temat ulubionej marki, w której rzekomo HP cieszyło się wysokim uznaniem?

To byłoby na tyle czekam na komentarze pokażmy, że nie da się nas dymać.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.