Ostatnio: 20.02.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Poniższy tekst bardzo trafnie obrazuje reżim polski z jakim musieli później walczyć Żydzi w powstaniu w Gettcie (1)

2 września 1939 r.

Bracia w Izraelu, Obywatele Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej!

Odwieczny wróg napadł w niecny, nikczemny sposób na naszą tak gorąco przez nas umiłowaną Ojczyznę, Polskę. Wyzuty dosłownie z czci, wiary i wszelkich uczuć ludzkich, niesie on mord, rabunek i pożogę.

My Żydzi, dzieci tej ziemi od zamierzchłych czasów, stajemy wszyscy w karnym ordynku, zwarci i opanowani na wezwanie Pana Prezydenta Rzeczypospolitej i Naczelnego Wodza, aby bronić naszej ukochanej Ojczyzny, każdy na wyznaczonym mu przez władze posterunku i oddamy, gdy zajdzie tego potrzeba, na ołtarzu Ojczyzny, nasze życie i nasze mienie bez reszty.

Jest to naszym najszczytniejszym obowiązkiem obywatelskim i religijnym, według nakazów naszej Świętej Wiary, który z największą radością spełnimy – tak nam i Polsce dopomóż Bóg.

Wznosimy błagalne modły do Stwórcy o zwycięstwo oręża polskiego i bądźmy pewni, że nas usłyszy, Amen.


Zarząd i Rada Naczelna Związku Rabinów Rzeczypospolitej Polskiej

a4396eace22c289cc3c287da531e620d orig

(2)

Jeśli kogoś dziwi skąd takie lapsusy jak "Po**sh death camps" w ustach Obamy, czy "Polish regime" w ustach pani Mitchell to niech oglądnie film Wolniewicz o syjonistycznym mechanizmie tzw. "podstawiania Polski" (3)

To nie dzieje się przypadkiem, to jest strategia. W 1996 roku Israel Singer miał powiedzieć

Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie pozwolimy (…) Będą słyszeli o tym od nas tak długo, jak Polska będzie istnieć. Jeżeli Polska nie spełni roszczeń Żydów, będzie „publicznie atakowana i upokarzana” na forum międzynarodowym. (4)

Wojna informacyjna mająca na celu przenieść odpowiedzialność za Holocaust z Niemców na "Nazistów i Polaków" trwała od bardzo dawna i nieliczni byli tego świadomi.

Ostatnimi czasy odkryto wszystkie karty i przepuszczono frontalny atak i to się nie skończy dopóki Polska nie wykrwawi się zupełnie.


4 rozbiór kraju jest w trakcie. Rządzą agentury, każdy kolejny rząd przed kimś się płaszczy, media nie należą do Polskiego kapitału, każda inicjatywa naukowo-badawcza umiera, przemysł militarny nie istnieje, Polacy są rozbrojeni, Polska jest skłócona ze wszystkimi istotnymi sąsiadami i w dodatku liże buty Amerykanom.

Mamy do wyboru zrobić z tym nic, albo coś... od tej decyzji wszystko się zacznie, albo wszystko umrze.

Pamiętajcie "if there is a will, there is a way".

1 - Poland is asking for a correction after NBC reporter Andrea Mitchell said that the Warsaw Ghetto Uprising was against “the Polish and Nazi regime.” https://www.haaretz.com/world-news/europe/poland-wants-correction-of-journalists-polish-and-nazi-regime-statement-1.6938221

2 - http://www.fzp.net.pl/historia/odezwa-zarzadu-i-naczelnej-rady-rabinow-rp-z-2-wrzesnia-1939-r

3 - https://www.youtube.com/watch?v=ROp4H0yayhk

4 - https://pl.wikiquote.org/wiki/Israel_Singer

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.