Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych
eld2

Twoja satysfakcja to nasz cel

Follow on InstagramStrona zawiera zestawienie certyfikatów w języku polskim lub angielskim, które wystawione zostały produktom naszych dostawców i stanowią ich własność!

Ze względu na częste dostawy glikolu, gliceryny oraz nikotyny, a także liczne nadużycia ze strony podmiotów trzecich (wykorzystywanie bez zezwolenia) prezentujemy stale te same dokumenty. Ich aktualne wersje przechowywane są w siedzibie Grupy Inawera i dostępne do wglądu dla zainteresowanych. Dodatkowo, każda mieszanina chemiczna dostępna w naszym Sklepie Internetowym posiada Kartę Charakterystyki produktu oraz Świadectwo Jakości do pobrania w wersji elektronicznej.

Wg Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej w Olsztynie nasz Sklep Internetowy działa legalnie, a informacje nt oferowanych produktów są kompletne. Więcej informacji znajdziecie Państwo w Regulaminie.

©2014 eLD

Dziś wiemy o e-paleniu znacznie więcej, niż w dniu założenia tej strony. To doskonała alternatywa dla nałogowych palaczy tytoniu oraz nowa metoda walki z uzależnieniem. Jest bezpieczna i skuteczna, czego dowodem są liczne badania naukowe, prowadzone na całym Świecie. Każdego dnia przybywa wartościowych publikacji, raportów, czy analiz na temat e-papierosów. Dzięki uprzejmości Starego Chemika (alter ego dr-a M.Dworniczaka), możemy teraz na bieżąco śledzić listę najważniejszych badań naukowych z tej dziedziny.

Wszelkie analizy naukowe, jednoznacznie wskazują na redukcję szkód, jakie wywołuje płyn do e-papierosa w organizmie człowieka! Nie ma w nim 4.000 szkodliwych substancji, zawartych w "analogach". Podobne wnioski wyciągnięto z badań prowadzonych pod kierownictwem prof. Andrzeja Sobczaka (chemik zajmujący się m.in. toksykologią dymu tytoniowego):e-Papierosy są bezpieczniejsze od tradycyjnych - mamy na to twarde dowody!

Istnieją jednak zagrożenia! Nikotyna, także ta farmaceutyczna, jest substancją toksyczną i łatwo wchłania się przez błony śluzowe organizmu. Do jej przedawkowania może dojść poprzez inhalację! Typowymi objawami przedawkowania nikotyny są: zawroty głowy, nudności, senność lub nadmierne pobudzenie. Należy wówczas bezwzględnie udać się do lekarza, najlepiej z opakowaniem po płynie, z którym mieliśmy do czynienia. Proszę pamiętać, że podana na opakowaniu moc oznacza obecność określonej dawki nikotyny w 1ml roztworu! Roztwór o stężeniu 24mg/ml oznacza, że dawka śmiertelna dla człowieka wynosi niecałe 3ml, czyli około 60 kropli! Apelujemy, byście nie zostawiali otwartego opakowania płynu do e-papierosa bez nadzoru! Jest on szczególnie niebezpieczny dla dzieci i zwierząt domowych!


Analiza nikotyny:

Certyfikat: nikotyna-PhG

Certyfikat: nikotyna-D


Analiza glikolu propylenowego:

Certyfikat: glikol

Informacje rozszerzone nt glikolu propylenowego i jego zastosowań w przemyśle:

http://www.chem.unep.ch/irptc/sids/OECDSIDS/57-55-6.pdf


Analiza gliceryny:

Certyfikat: gliceryna


Analiza e-liquidu

Analysis of Components: E-Juice XXHigh 36mg.’ LPD Lab Services


Opinie lekarzy

The Rest of the Story: Tobacco News, Analysis and Commentary


Opinie toksykologów

Wywiad z profesorem Andrzejem Sobczakiem - chemikiem zajmującym się m.in. toksykologią dymu tytoniowego1500razy

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.