Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Profesjonalna sala konferencyjna

Jeśli przeprowadzać konferencje to tylko z najlepszymi. Profesjonalna obsługa, piękny wystrój i nowoczesny sprzęt gwarantują sukces każdego spotkania. Przygotowanie bankietu firmowego, konferencji lub spotkania biznesowego jest zazwyczaj sprawdzianem dla naszych umiejętności organizacyjnych. Z oferta przygotowaną przez Hilton Gdańsk organizowanie eventów nigdy nie było tak proste.

shutterstock 96688192Do dyspozycji gości oddane jest około 600m2 powierzchni konferencyjnej. W jej skład wchodzi cztery nowoczesne sale konferencyjne oraz dwie gustowne sale bankietowe:

1. Boardroom 34m2 – jest to bardzo ekskluzywna sala konferencyjna przeznaczona do profesjonalnych i eleganckich spotkań biznesowych. W sali mieszczącej 14 osobowy stół, znajdują się 2 ekrany LCD oraz pozostałe, niezbędne do przeprowadzenia spotkania, wyposażenie;

2. Beaufort 142m2 – jest to największa sala konferencyjna mieszcząca się w Hilton Gdańsk. Przy ustawieniu miejsc w formie teatralnej mieści 150 osób;

3. Fahrenheit 82m2 i Pascal 83m2 – są to dwie multifunkcyjne sale konferencyjne. Każda z sal mieści 90 miejsc w ułożeniu teatralnym;

4. Richter 173m2 – największa sala jest przeznaczona na bankiety. Elegancji i splendoru dodają jej szklane rzeźby oraz romantyczne oświetlenie. Sala bankietowa dla 250 osób, w ustawieni koktajlowym, jest świetnym miejscem nie tylko na uroczystości prywatne, ale także na eventy firmowe;

5. Private Dining Room 40 m2 – jest to kameralna sala bankietowa. Wewnątrz sali można podziwiać widok na Motławę i Stare Miasto. Lunche uroczyste spotkania w rodzinnym gronie czy spotkania służbowe przebiegną z pewnością w dobrym kierunku.

Nowoczesne i funkcjonalne sale konferencyjne sprawią, że każde wystąpienie przebiegnie bez zakłóceń. Pomieszczenia te można swobodnie łączyć pod jedno wydarzenie. Wystrój wnętrz sal jest idealny do biznesowych jak i prywatnych spotkań.

Oprócz świetnej obsługi, eleganckiego wystroju nasi goście maja dostęp do wyśmienitego zaplecza cateringowego. Kuchnia w hotelach Hilton słynie ze świetnie przygotowanych potraw, które smakują najbardziej wyrafinowanym podniebieniom.

Warto sprawdzić naszą ofertę na: http://www.hiltongdansk.pl/spotkania_i_konferencje.html

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.