Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Ze względu na liczne uwagi, oraz skargi użytkowników do administracji, łagodzimy nasze obyczaje wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Pokój filozofia jest pokojem dla Wszystkich użytkowników, którzy dostosują się do poniższego regulaminu:

1. "Słabi ludzie szukają zemsty, silni wybaczają, a mądrzy IGNORUJĄ”. Tym samym zachęcam użytkowników do stosowania funkcji ignoruj, jeśli nie odpowiada Ci poziom dyskusji, nie używaj wulgaryzmów , kolokwialnie pisząc „daj ignora”.

2. „Ciekawa DYSKUSJA nie temat ważny lecz inteligentny rozmówca”.. Nie obrażajmy się wzajemnie tylko dlatego, ze mamy inny pogląd na daną sytuacje, inne zainteresowania, oraz wartości. Każdy w pokoju ma prawo do własnego zdania, wyrażania emocji.

3. „PRYWATNOŚĆ człowieka jest rzeczą świętą” – jeśli mamy informacje prywatne o innym użytkowniku , zachowajmy je dla siebie, niech nie będą powodem zemsty, kłótni…. każdy kto udostępni prywatne dane osobowe , zdjęcia, adresy, zostanie bezwzględnie usunięty z pokoju filozofia. Obrażanie rodzin( dziecka, matek, ojców etc.) nie będzie tolerowane. Pamiętajmy też o zasadzie ograniczonego zaufania, dbajmy o siebie, nie udostępniajmy swoich danych na czacie ogólnym.

4. „Stosowanie WULGARYZMÓW to sztuka. Jeśli robisz to za często, staje się nudne. A jeśli w ogóle z tego rezygnujesz, to coś cię omija.” Stosujmy z umiarem wulgaryzmy, natomiast wiadomo ze jesteśmy tylko ludźmi starajmy się jednak by nie było to nagminne i zbyt wulgarne.

5. „Ta mistyczna ATMOSFERA, wiatr słów, determinowany ekspresją poznających się ludzi (...)” Jeżeli chodzi o atmosferę panującą w pokoju, nie róbmy sobie wzajemnie na złość, spotykamy się tu dla rozrywki i miłego spędzenia czasu, nikt nie jest na siłę trzymany, ma prawo nie akceptować zasad (każdemu nie jesteśmy w stanie dogodzić), zawsze można zmienić pokój i w pełni zadowolenia czatować dalej.




Kilka podpunktów które dotyczą pokoju filozofia:

• Wulgarne nazwy użytkowników, lub dane osobowe znajdujące się w nazwie będą banowane odgórnie.

• Nie używajmy cały czas wielkich liter, które wyrażają krzyk, od czasu do czasu owszem chcąc podkreślić, wzmocnić wypowiedź, ale nie cały czas.

• Nie reklamujemy innych kanałów.

• Unikanie bana, będzie skutkowała ponownym banem.

Operatorzy kanału filozofia od tej pory będą się bacznie przyglądać atmosferze w pokoju, będą rozwiązywać Wasze problemy( w miarę możliwości) , a na pewno każdego wysłuchają i postarają się pomoc. Nie róbcie tego na ogóle, macie dostępne privy do nas. Nikt nie twierdzi ze jesteśmy idealni i nieomylni , natomiast na pewno każdy zostanie wysłuchany a problem w miarę możliwości rozwiązany, w końcu jesteśmy tu dla Was .

Jeśli ktokolwiek z Was ma jakieś uwagi do tego regulaminu, zawsze możemy wspólnie przedyskutować, poprawić, nikt wam nie chce zabierać wolności słowa, ani nic narzucać , tym bardziej zmuszać do czegokolwiek , szanujmy się wzajemnie! 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.