Ostatnio: 22.10.2018

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

W miniony czwartek na antenie TVP2 na żywo nadawany był program "Punkt widzenia", który wywołał niemały skandal. Otóż gościem programu był Wojciech Jaruzelski. Już pomijając fakt, że sposób prowadzenia programu przez prezentera był mocno stronniczy i pochlebiający Jaruzelskiemu to najbardziej dziwiły sms-y wysyłane przez ludzi (widzów), które prezentowane były u dołu ekranu. Ludzie tak słodzą Jaruzelskiemu i tak go chwalą, że najchętniej to by chyba chcieli powrotu PRL. W programie były pokazane także sondaże, czy ludzie popierają Jaruzelskiego i czy popierają jego obecność na ostatnim posiedzeniu RBN. Szok - ludzie byli z tego zadowoleni. Czy ludzi totalnie już popierdoliło od tej POropagandy? Poniżej kilkadziesiąt screenshotów z programu z zawartymi sms-ami u dołu ekranu. To co wypisywali tam ludzie to coś przedziwnego.

A jeśli kogoś interesuje cały program to tutaj linki do obejrzenia na youtube:

część 1: http://www.youtube.com/watch?v=qy9KUO7dhVg

część 2: http://www.youtube.com/watch?v=sB7G-xKXe3I

część 3: http://www.youtube.com/watch?v=R98wWNg7nn4

A oto sms-y od widzów TVP. Niektóre pozwoliłem sobie skomentować bo aż wołają o pomstę do nieba...

-"Wszystkie Wojtki to równe chłopaki" - tak? nawet jeśli mają krew na rękach?-"Zaproszenie P. Jaruzelskiego na obrady RBN uważam za właściwe. Pewne inne zaproszenie po czasie zastanawia." - o jakie inne zaproszenie tu chodzi? Na posiedzeniu RBN byli sami komuniści, więc "sami swoi".

-"Pana czyny stały się zielonym światłem dla rozwoju Polski" - zielonym światłem? Chyba czerwonym światłem, hamującym rozwój Polski.-"Panie Gen. Tak trzymać. Historia to oceni za 30 lat" - za 30 lat to pewnie Jaruzela ogłoszą bohaterem narodowym bo już nikt kto wychował się w PRL-u nie będzie już żył.

-"Dzięki Panu pośrednio mamy demokrację. Jesteśmy Panu wdzięczni" - łoooo demokrację wprowadził Jaruzelski? Czego to się dowiadujemy!!!!!!!!!!

-"Dla mnie Gen.Jaruzelski jest wspaniałym człowiekiem, który nie dopuścił do wojny domowej" - do wojny domowej to właśnie Jaruzelski dopuścił nasyłając ZOMO i ORMO na niewinnych ludzi idących po ulicach czy wracających z kościoła.

-"Nie depczmy pomników przeszłości bo przyszłość nas znienawidzi" - to Jaruzelski jest uznawany za pomnik przeszłości? Brawo Polacy.

jaruzel14-"Jakby nie wprowadził stanu wojennego to by przyszli Ruskie i dopiero by było" - Ruskie to już byli w Polsce i mogli zaatakować w każdej chwili. Mieli chociażby słynną bazę wojskową w Bornym Sulinowo.

jaruzel13

-"Panie generale bez Pana Polska spłynęłaby morzem krwi- dziękuję za tak odwazna i madra decyzje" - a tysiące polaków zabitych lub okaleczonych przez władze PRL-owskie to co? To nie morze krwi?

jaruzel15jaruzel16jaruzel17jaruzel18jaruzel19-"Pan gendral to czlowiek honoru jeszcze beda stawiac pomniki" - ooo jeszcze pomnik Jaruzelowi? Może od razu Kiszczakowi i Urbanowi?

jaruzel20jaruzel21-"Panie generale, pozdrawiają Sybiracy!" - brak słów normalnie....!

jaruzel22jaruzel23jaruzel24-"Ludzieb dajcie wrezcie spokoj temu Jaruzelskiemu, czas zajac sie politykiem ktory teraz tak go potepia!"- czyli kim zająć się? Kaczyńskim? Święty to on nie jest, ale przynajmniej potępia PRL i zbrodniarzy komunistycznych.

jaruzel25jaruzel26-"Panie generale! Mam 25 lat i teoretycznie niewiele wiem. Mimo to pelen szacunek dla Pana!!!" - to jeśli masz 25 lat to nie wypowiadaj się na tematy, których nie znasz i o których nie masz pojęcia. Za co darzysz szacunkiem człowieka, o którym niewiele wiesz?

jaruzel27jaruzel28-"Panie generale gdyby niedoszly prezydent mial tyle pokory i szacunku dla ludzi co pan to moze mialby jakas szanse na stanowisko o ktore pan byl ..." - aha, czyli Jaruzel nadal powinien być u władzy? Ludzie nadal chcą PRL?

jaruzel31-"Jest Pan Bochaterem, a ciemniaki Panu dokuczaja" - tak, Jaruzelski to owszem jest BOCHATEREM. A ciemniaki piszą takie sms-y.

jaruzel29-"Panie generale dziekuje za pokoj Jurek 62" - no litości!!!!! Jaki pokój? Przecież przelało się tyle krwi za rządów Jaruzelskiego!

jaruzel30-"Panie generale dla mnie jest Pan człowiekiem wielkim. Mój syn urodzony w grudniu 1981 r ma na imie Wojciech na czesc Panskiego honoru" - brak słów... Co ci ludzie mieli w głowach...

jaruzel35jaruzel32jaruzel36-"anie generale uwazam ze bardzo dobrze ze wprowadzil pan stan wojenny. Jaroslaw Kaczynski to co mowi to dzialanie przeciw Polsce" - aha, czyli teraz to Kaczyński jest wrogiem narodu, a Jaruzelski, który wprowadził stan wojenny, w wyniku czego zginęło tak wielu ludzi to jest UCZCIWY?
A na koniec jeden z nielicznych dopuszczonych sms-ów, nieco ostrzejszych:

jaruzel37

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.