Ostatnio: 04.08.2017

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Analizy i wieści na temat Palestyny, Izraela, Żydów, judaizmu i syjonistów: część 1 Część 2 Część 3

israel boy shield
joseph nitchthauser

Jeśliby Bóg nie dał nam tego kraju jako schronienia, los Izraela byłby rzeczywiście nie do zniesienia Mojżesz Issereles (1525-1572) słynny rabin krakowski, jeden z najwybitniejszych myślicieli żydowskich XVI wieku o Polsce

Henry Ford: Międzynarodowy Żyd The "Jewish" Conspiracy is British Imperialism Anglo-Saxon Empire is Israel

Ponieważ Żydzi w Stanach Zjednoczonych powołują się ze względów propagandy na Polskę, ponieważ, według statystyki żydowskiej, przybywa obecnie do Ameryki 250 tys. Żydów z Polski i wreszcie z uwagi na to, że Polska na zasadzie własnego doświadczenia miała sposobność zapoznać się z programem wszechświatowym, – możemy się coś niecoś od Polski w kwestii żydowskiej nauczyć.

Doszło dziś u nas do tego, że nie można wziąć do ręki żadnego dziennika amerykańskiego, by w nim nie znaleźć śladów żydowskiej propagandy antypolskiej, propagandy, mającej na celu odwrócenie naszej uwagi od tego, co się dzieje w porcie nowojorskim. Jeśli czytelnik powie: „Nie myślimy o Polsce, myślimy o Stanach Zjednoczonych”, – odpowiemy mu na to, że właśnie myśli już o Polsce w ten sposób, w jaki Żydzi amerykańscy chcą, by myślał, a fakt, że myśli o tym w sposób zgodny z życzeniem żydowskim czyni go w pewnej mierze niezdolnym do zrozumienia całokształtu kwestii żydowskiej w Stanach Zjednoczonych.

Słusznym jest tedy, byśmy dowiedzieli się coś o kraju, z którego w tak szybkim tempie przybywa do nas ćwierć miliona ludzi, dla przekonania się, co ci ludzie tam robili i wreszcie, byśmy stwierdzili, na jakich podstawach opiera się oświadczenie Żydów, iż uciekają przed `prześladowaniem´.

"Zatarg pomiędzy Żydami a innym narodem otrzymuje nazwę zatargu dopiero wtedy, gdy zaczyna być niedogodny dla Żydów. Wtedy poczynają krzyczeć wniebogłosy, że ich prześladują, choć być może uwikłali się tylko we własne sieci. Polacy przekonali się, że Żydów łączą węzły przedziwnej solidarności, co pozwoliło im stać się mniejszością panującą wszechwładnie nad większością, ponieważ tworzyli zwartą organizację, a większość była rozproszona. Toteż Polacy powiedzieli sobie: „Postąpimy tak jak Żydzi. Oni współdziałają ściśle ze sobą, – my więc także przystąpmy do pracy spółdzielczej”. Jak pomyśleli, tak zrobili. A wtedy od razu zabrzmiał na świat cały okrzyk: „Prześladowanie!""

Jak izraelski generał mścił się na Polakach nad Auschwitz „Musieliśmy słuchać Polaków przez 800 lat. Teraz już się ich słuchać nie musimy". Te słowa izraelskiego generała świadczą, że nie szanuje on sojusznika i nie zna historii...Charakterystyczny jest komentarz, jaki opublikował znany amerykański publicysta Jeffrey Goldberg. „Nad Auschwitz Eszel dokonał symbolicznej zemsty na Polakach, którzy upokarzali Żydów w trakcie stuleci, które doprowadziły do Holokaustu" – napisał Goldberg w tekście, który został opublikowany w wielu gazetach USA i Kanady. – „Jego ówczesny dowódca uznał, że ten przelot był najlepszym dowodem, że syjonistyczne przekonanie, iż Żydzi mogą liczyć tylko na siebie, jest prawdziwe"

At Warsaw Ghetto, Poles and Jews Bound by Hope When he was in office, Prime Minister Yitzhak Shamir said, "Poles imbibe anti-Semitism with their mother's milk."

W 1996 r. Israel Singer, sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów powiedział: "Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów (...) Jeżeli Polska nie spełni roszczeń Żydów, będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym"

Protokoły Mędrców Syjonu: OBJAŚNIENIA NIEODZOWNE 1919 wprowadzenie, streszczenie, komentarze 1920

Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić. Antoni Słonimski poeta żydowski

"O Przyczynach Szkodliwości Żydów" - Stanislaw Staszic (1818): Do przyczyn wielkich nieszczesc narodu polskiego, naleza bezsprzecznie zydzi. Niebaczni przodkowie nasi nie zwazali na podstep cywilizacji Europy, ani uzytkowali z doswiadczen innych narodów. Kiedy ludy europejskie wychodzac z feudalizmu, ustalaly u siebie dziedzictwo tronów, oni wtedy dziedzictwo korony od niepamietnych czasów w Polsce ustanowione, wstrzasneli i oslabili, nie przestajac tego istotnego punktu jednosci spoleczenstwa dalej oslabiac i burzyc. Kiedy w Europie gotowe wojska stawaly sie jedyna obrona trwalosci panstwa, kiedy w czasach Ludwika XIV, Fryderyka II juz nie poteznial wzrost malych wojsk, w Polsce wojsko z ówczesnych najwieksze, najwybitniejsze i laurami zwyciestw okryte, zwinieto pod Augustem II. Kiedy zydów, jak zaraze niszczacego postep cywilizacji narodów, wypedzono z Hiszpanii, z Francji, z Niemiec i z innych krajów Europy, a pod kara smierci jako wyjetych spod wszelkiego prawa, nie wpuszczono do Moskwy, wtedy Polacy otworzyli wszystkie im granice, dali przytulek i wieksza swobode niz rodowitym mieszczanom i rolnikom. Dwa pierwsze bledy przywiodly nasz naród do upadku i do podzialu. W tym nieszczesciu jeszcze bysmy przez oswiecenie, przez cywilizacje mogli wzniesc sie i ratowac, lecz blad trzeci - zydzi byli ZARAZA WEWNATRZ, zaraza ciagle polityczne cialo oslabiajaca i nedzniejaca. Chociazby nawet to cialo nie bylo podzielone, chociazby po podziale znowu zjednoczone zostalo, przeciez z ta wewnetrzna skaza nigdy nie moze nabrac wlasciwych sobie sil, ani czerstwosci, musi na zawsze byc tylko slabym i wynedznialym. Zydzi rozsypani po calej Polsce, wszedzie ze swym duchem wylacznosci, z naszym ludem pomieszani, tylko zapluwaja caly naród, zapluwaja caly kraj, a zmieniajac go w kraj zydowski, wystawiaja w Europie na posmiewisko i wzgarde...

Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.

Voltaire Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.

George Sand Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.

Franciszek Liszt Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia - problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.

George Washington Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga... Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i największych wrogów szczęścia dla Ameryki.

Helmut von Moltke Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pięknego kraju.

Benjamin Franklin W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.

Otto von Bismarck Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.

Henry Ford Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykańskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.

Johann Wolfgang von Goethe Naród żydowski nigdy nie był wiele wart... Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.

Żydzi są bardzo samolubni. Nie obchodzi ich ilu Estończyków, Łotyszy, Polaków, Jugosłowian czy Greków zostało zamordowanych lub wysiedlonych, liczą się tylko Żydzi których należy szczególnie traktować. Dajcie im fizyczną, finansową lub polityczną siłę a natychmiast zapominają jak ich traktowano i postępują w podobny sposób wobec innych. Harry Truman prezydent USA

Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy. Menachem Begin premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla

Instrumentem żydowskiej dominacji w świecie są pieniądze i prasa, a komunizm jest narzędziem międzynarodowego kapitalizmu żydowskiego, wykorzystywanego do pokonania, a w następstwie rządzenia innymi narodami Onesimo Redondo (hiszpański reformator i polityk XX w. zabity z rąk komunistów w zamachu)

Charles Lindbergh's Des Moines Speech- America First Committee Rockefeller & Global Mind Control Zionism & Israel

The three most important groups who have been pressing this country toward war are the British, the Jewish, and the Roosevelt Administration.Instead of agitating for war, Jews in this country should be opposing it in every way, for they will be the first to feel its consequences. Their greatest danger to this country lies in their large ownership and influence in our motion pictures, our press, our radio and our government.

"We are disturbed about the effect of the Jewish influence on our press, radio, and motion pictures. It may become very serious. (Fulton) Lewis told us of one instance where the Jewish advertising firms threatened to remove all their advertising from the Mutual System if a certain feature was permitted to go on the air. The threat was powerful enough to have the feature removed." (Charles A. Lindberg, Wartime Journals, May 1, 1941).

Netanyahu: No Lebanon will be on the map W wywiadzie udzielonym podczas konferencji w Szwajcarii dla Die Zeit Netanyahu mówi o "wymazaniu Libanu z mapy": "Congratulations Mr. Netanyahu, my first question is that does the beginning of the large train line's construction confirm the announcement of the dissident Syrian Intelligence Office that you will strike Lebanon?" In reply, Netanyahu stated: "Yes, and it is not a secret that it will happen with U.S.-Gulf support and that is why they have been warned, but before you ask, you have a look at the new map of the world and see that there is no nation with this name." Given that the UN Security Council has listed 388 Israeli airspace violations by Israel against Lebanon, there is no doubt what Israel is planning regarding Lebanon.

I’ve been very deeply distressed in my visit to the Holy Land; it reminded me so much of what happened to us black people in South Africa. I have seen the humiliation of the Palestinians at checkpoints and roadblocks, suffering like us when young white police officers prevented us from moving about. Archbishop Desmond Tutu

‘Israelis claim they are the elect of God and find a biblical justification for their Zionist exclusivity. This is just like the Afrikaners of apartheid.’ Ronnie Kasrils South Africa’s intelligence minister quoted in Chris McGreal’s special two-part report in The Guardian G2 (06/07.02.06)

Jewish Communists - Jews and Communists Putin: First Soviet government was mostly Jewish

Haim Fomin, commander of Brest-Litovsk, Soviet Red Army. At least one hundred Soviet generals were Jewish (cf. Canadian Jewish News, April 19, 1989).

Generals who were not themselves Jewish often had Jewish wives. Among these were Marshal Voroshilov, Marshal Bulganin, Marshal Peresypkin and General Pavel Sudoplatov (Sudoplatov assassinated hundreds of Christian leaders including Ukranian Catholic Archbishop Teodor Romzha). This Jewish wife "insurance policy" extended to Politburo members such as Andrei Andreyev and Leonoid Brezhnev.

Sergei Eisenstein: director of communist propaganda films which depicted Christian peasants (kulaks) as hideous, money-grabbing parasites. The kulaks were subsequently massacred. (Cf. for example Eisenstein's Bezhin Meadow).

KOMZET: commission for the settlement of Jewish Communists on land seized from murdered Christians in Ukraine; funded by Jewish-American financier Julius Rosenwald.

Ilya Ehrenburg, Minister of Soviet Propaganda and disseminator of anti-German hate material dating from the 1930s. Ehrenburg instigated the Soviet Red Army rape and murder of German civilians. Referring to German women, Ehrenburg gloated to the advancing Red Army troops, "that blonde hag is in for a bad time." In a leaflet addressed to Soviet troops, Ehrenburg wrote: "...the Germans are not human beings...nothing gives us so much joy as German corpses."(Anatol Goldberg, Ilya Ehrenburg, p. 197)... "Millions of leaflets were air-dropped on the troops with a message composed by the propagandist Ilya Ehrenburg and signed by Stalin: 'Soldiers of the Red Army! Kill the Germans! Kill all Germans! Kill! Kill! Kill!" (Christopher Duffy, Red Storm on the Reich). The Soviet leadership acknowledged that Ehrenburg sought the extermination of the entire German people He willed his papers to the Israeli Yad Vashem 'Holocaust' Museum.

Książę Cherep-Spiridovich: The Secret World Government Or "The Hidden Hand": The Unrevealed in History PDF

An Anglo-Russian Alliance would have saved the World. To prevent even a friendship between them no means was too costly. A Satanic plan was at once conceived to thwart it. The English throne was surrounded by a veritable oak forest of ancient aristocracy, impenetrable to the Jews. Even his millions could not help Nathan and his son Lionel, to penetrate the British aristocracy and Court Society, or the Government. A new "Horse of Troy" had to be invented, through which a score of Jews could slip into the Governmental machinery of the British Empire and into the House of Lords. A "Konrad Wallenrod"'* had to be educated who could be elevated to the highest power and then betray the country by doing the reverse of what its interests demanded, and create as many obstacles as possible to an alliance with Russia. Such a Jewish "Wallenrod-traitor" was Disraelil Satanic ideas were infused into his young mind by Lionel Rothschild himself, as everybody can discern by reading Disraeli's own book "Coningsby," published in 1844.

*) ...The same "Wallenrodism" is constantly practiced by the Jews with the Jesuits and Freemasons and now with the KuKlux-Klan.

Antykoraniczna Strategia Przywódców Projektu Biblijnego Talmud czy Biblia Judaizm zdemaskowany Mozaizm

Badania genetyczne potwierdzają pochodzenie współczesnych Żydów od Chazarów. Tel Aviv's Black Christmas

chazarzy

Żydzi na topie Wzrosła liczba Żydów w parlamentach różnych krajów świata Israel Wins World’s Unpopularity Contest

Żydzi stanowią więcej niż połowę najbardziej wpływowych ludzi na świecie – stwierdza ranking pisma Vanity Fair

Israel's Nuclear Blackmail - Samson Option Netanyahu implicated in nuclear smuggling from US

Israeli Embassy In New York City A Radiation Hot Spot Israeli spy central in nuclear weapons proliferation alliance

Did Syria Sink an Israeli Submarine? Was the Nuke Attack of May 4/5 Retaliation? Kennedy, the Lobby and the Bomb

Fukuszima: izraelski szantaż. Fukushima Sabotage – Japanese Journalist Accuses Israel A leading Japanese journalist recently made two incredible claims about the Fukushima power plant that suffered a nuclear meltdown in March 2011, sending shockwaves around the world. First, the former editor of a national newspaper in Japan says the U.S. and Israel knew Fukushima had weapons-grade uranium and plutonium that were exposed to the atmosphere after a massive tsunami wave hit the reactor. Second, he contends that Israeli intelligence sabotaged the reactor [with STUXNET] in retaliation for Japan’s support of an independent Palestinian state...

Sandy Hook Timeline Updates Film dok. The Nexus of Tyranny: The Strategy Behind Tucson, Aurora and Sandy Hook

Israeli False-Flaggers Flown in for Boston Shoot-Out? The Boston Bombings Swing in Israel’s and the NeoCon’s Favor

Special Report on the Boston Marathon: The Curious Case of the Man Who Could Only Sit Down, Part 11

Breivik, a perfect product of the Axis of Islamophobia ...laying out a new international political network of right-wing ultra-Zionists, Christian evangelicals, Tea Party activists and racist British soccer hooligans, I did not foresee a terrorist like Anders Behring Breivik emerging from the movement’s ranks. At the same time, I am not surprised that he did...This is why Israeli flags invariably fly above black-masked English Defense League mobs, and why Geert Wilders, the most prominent Islamophobic politician in the world, routinely travels to Israel to demand the forced transfer of Palestinians...Judging from Breivik’s writings, his hysterical hatred of the Labor Party’s immigration policies and tolerance of Muslim immigrants likely led him target the government-operated summer camp at Utoya...Then, the day before Breivik’s terror attack, which he planned long in advance, Norway’s Foreign Minister Jonas Gahr Stor visited the Labor Youth camp at Utoya. There, he was met with demands to support the global BDS movement and to support the Palestinian Authority’s unilateral statehood bid. “The Palestinians must have their own state, the occupation must end, the wall must be demolished and it must happen now,” the Foreign Minister declared, earning cheers from the audience...

Anders Behring Breivik, Islam and Israel Last week Geert Wilder's fervently anti-Islam Freedom Party, the third largest party in the Netherlands, brought down the Dutch coalition government...It must be pointed out that Zionist supporters of Israel are one of the beneficiaries of the tensions currently being played out in Europe. "Indeed, the new-found alliance between staunchly pro-Israeli Zionists and ultranational anti-Islamists, is one of the most intriguing aspects of today's political scene. "The Dutch politician Geert Wilders... is also a staunch supporter of Israel... The English Defence League, to whom some have linked Breivik, openly state their support of Israel... The EDL has a Jewish Division, run by the Zionist Roberta Moore, who recently expressed her support for Breivik's murders and claimed that his teenage victims were 'not innocent'.

Link Between Mossad and Breivik - freemason, supporter of vile Zionist Islamophobes Pam Geller and Richard Pipes

Politician Geert Wilders: ‘What we need today is Zionism for the nations of Europe’ David Cameron: His Jewish roots

Żydzi interesująco o swoich Grass wierszem piętnuje Izrael Origin of the Word Jew Jewish Conspiracy

10 pytań do syjonistów Żydzi wiedzieli i nic nie zrobili Ofiara Auschwitz mówi prawdę o Auschwitz

Mit “6 milionów” Denying Holocaust Forgeries, Hoaxes, and Fabrications The Rise and Fall of the Holocaust Industry

World Jewish Congress approves resolution calling for criminalizing Holocaust denial

Kraków: Polacy pośmiertnie odznaczeni za ratowanie Żydów. Na świecie jest ponad 24 tys. osób wyróżnionych medalem "Sprawiedliwych". Wśród nich ponad 6,3 tys. to Polacy. Henryk Sławik. Polski Wallenberg

Oddali życie za Żydów… a ilu Żydów oddało życie za Polaków? 150 000 Żydów w armii Hitlera

Irena Sendlerowa uhonorowana w waszyngtońskiej synagodze Irena Sendlerowa Kowalscy - inaczej o antysemityzmie

Jan Karski Rodzina Ulmów Witold Pilecki Dlaczego "Fundacja Raj Dla Żydów" zawłaszcza pamięć rtma Pileckiego?

Joseph Nitchthauser – brazylijski Żyd broni Polaków przed oszczerczą kampanią nienawiści

Polacy ratujący Żydów niewygodni: przeciwko wzniesieniu pomnika Polaków ratujących Żydów w czasie II wojny światowej na terenie dawnego getta w Warszawie protestuje Centrum Badań nad Zagładą Żydów Szlomo Morel

Berlin: Bartoszewski upomina się o pomnik Polaków - pod koniec marca z apelem o realizację tego postulatu wystąpiła też grupa niemieckich intelektualistów

Zbrodnie żydowskich “partyzantów” na polskiej ludności – Koniuchy i Naliboki Żydowskie obozy koncentracyjne

Film "Defiance" - interwencja o prawdę historyczną Książka reporterów "GW" o braciach Bielskich - plagiatem

Niestety okazało się, że w czasie owych akcji żydowskie bojówki odznaczały się szczególną brutalnością nawet na tle, słynących ze swego okrucieństwa, „partyzantów” sowieckich. Fakty te zostały potwierdzone zarówno poprzez relacje świadków jak też raporty Armii Krajowej, donoszące o przypadkach morderstw na bezbronnych chłopach i gwałtach na polskich kobietach.

Izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali Polaków. Żydowski mord na duchownych w Czortkowie

USA: Kolejnych 9 Żydów aresztowano pod zarzutem wyłudzeń w ramach tzw. odszkodowań dla ofiar Holokaustu

London Declaration On Anti-Semitism, Glimpse Into Jewish Phobia Zniesławienie, Prawda O tzw. Antysemityzmie

Israeli Minister: "We always use the Anti-Semitism trick or bring up the Holocaust"

Jewish student caught painting Swastikas on her own door then claiming Anti-Semitic Attack

'Jezus nazista, Maria kurwa' TV w Izraelu Exposing Zionist Christians Alliance of Deceit – Christians and Israelis

yeshu

Prawda o “pogromie” w Jedwabnem. Mordowali Niemcy, a nie – Polacy Jedwabne oszczerstwo i haniebne przeprosiny

“Pokłosie” Pasikowskiego jako narzędzie prania mózgów w polskich szkołach "Pokłosie" sprawy Jedwabnego

Joanna Siedlecka, "Czarny ptasior" odcinek I Joanna Siedlecka: The Black Bird-Monstrosity

Kwestia Żydowska w Polsce - prof. Roman Rybarski Julian Ursyn Niemcewicz: Rok 3333 czyli Sen niesłychany

Szkalowanie i poniżanie Polaków przez ekstremistów Izraelskich, żydowskich, syjonistycznych

Israeli teenagers are a nuisance in Poland Islam w Polsce: Nie wszyscy Żydzi są syjonistami

Izraelscy ochroniarze, pewnie z Mossadu, traktują Polskę jak prywatny folwark a Polaków jak ludność podbitą.

Bulwersująca wypowiedź prezydenta Izraela: "Wykupujemy Polskę"

Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Polski?

Izraelska prasa: “Lubelski arcybiskup zwiastuje nową epokę otwartości polskiej do Żydów”

Israeli Secret Agent Attacks Group of Polish Kids in Poland on LIVE TV

Loutish behavioour of Israeli fans towards Radwanska Sisters Sharapova Fed Cup 2008

Polish NGO safeguards Palestinian water rights Studnie PAH zniszczone. Izrael się tłumaczy

Hasbara w polskim internecie Podręcznik o trollach Hasbary Horror in Israel: 30,000 Mossad spies exposed

Mossad, komputery i brat Kuronia Były szef Mossadu został polskim obywatelem Israelis line up for Polish citizenship

Były agent Mossadu ostrzega przed Euro: Terroryści są już w Polsce! Sykariusze – pierwsi terroryści

Jak działa lobby żydowskie według byłego agenta Mossadu Zwierzenia byłego agenta Mossadu

Była MSZ Izraela Tzipi Livni przyznała się do popełniania morderstw, prostytucji, seksualnych szantaży

DEBKAfile a Joint Israeli Mossad/CIA Disinformation News Disseminator Zasłona kłamstw, Snowden i Wikileaks.

CIA, Mossad and Soros behind Wikileaks Controlled Opposition – From Goldstein to Soros and Beyond

Who Killed Yitzak Rabin - The Israeli JFK No explicit proof against Hezbollah in bus attack: Bulgarian FM

10 Israeli Counterterrorism (“mista’aravim,” Hebrew for “Disguised as Arabs”) Soldiers Hit

Assad aide: Signs indicate Israel's Mista'arvim aiding rebels Two Israelis arrested with bombs in the Mexican Congress

A report reveals that thousands of Iraqi scholars have been assassinated by Israel’s Mossad spy agency in collaboration with CIA agents since the occupation of Iraq. War on Iraq - Conceived In Israel

Izraelscy snajperzy zabili w Iraku ponad 400 żołnierzy USA 20 Israel Partisans Behind Iraq War Still at Large

idf sniper team kills 400 us marines in iraq

Israel’s Attack on USS Liberty US Warns Israel –There Will Be No ‘USS Liberty Part II’ John McCain is an Israeli asset

A Strategy for Israel in the Nineteen Eighties, by Oded Yinon, translated by Israel Shahak Filozofia dominacji

A Clean Break: A New Strategy for Securing the Realm 9/11 PNAC perps still whining for US to fight Israel’s wars

Israel Was Created By Terrorism 1 of 2 2 of 2 Israeli terrorism is not made famous in the West: Libyan Flight 114

Experts contradict Obama on Islamic terror threat FBI: Jewish extremists commit more terror than Islamic extremists

This is what Israel doesn't tell you about Hamas Fake Al Qaeda What If Israel Is Behind The Terrorists?

Izraelska AlKaida (by ADL): Adam Gadahn Azzam=Adam Pearlman, Yusuf Al Khattab=Joseph Cohen

Israel ex-spymaster calls for strong ties with al-Qaeda Israel Rushes to Rescue Al-Qaeda Terrorists in Syria

Peres Admits Israel Assassinated Arafat Qatar, Israel discuss plans to assassinate Syrian president

Israel Shahak: Mossad Assassins Inside Israel’s Secret Wars: Mossad’s Elite “Kidon Killers”

Former Israeli MK Exposes Top-Secret IDF Unit Engaged in Foreign Assassinations

Assassination attempt on sec.Clinton in Israel Israeli agents 'helped Entebbe hijackers' Algeria Bombing: "11" = "Israel"

Israel and the Zionist Regime Sponsor Terrorism Algeria Arrests Mossad Agent with Fake Spanish Passport

Israel’s support for fascism in Latin America Israel’s Hand in Guatemala’s Genocide

Israel Accused of Organ Harvesting in Costa Rica Sarkozy zlecił zabójstwo Chaveza

Argentina’s President Accuses her country’s Zionist Lobby of Plotting Against Buenos Aires

Iran-Argentina AMIA agreement shocks Israel Jewish Ex-Interior Minister To Be Investigated in Buenos Aires Bombing

'Foreign Policy': Israeli intelligence posed as CIA to recruit terror group for covert war on Iran

Mossad training terrorists to kill Iran's nuclear scientists, U.S. officials claim... but is Israel's real target Obama?

Były dowódca CIA: Izrael i Saudowie zagrażają USA Akt terroryzmu w Woolwich ukazuje związek Saudów i Izraela.

Nowojorskie grupy żydowskie otrzymały większość federalnych grantów na “zabezpieczenie przed terroryzmem”

American police now “Israeli-DHS trained,” precursor to dictatorship Prepare For A Jewish Police State

Jewry’s Lock On America’s Security The Israel/Homeland Security Connection The Jews Behind Homeland Security

US robots, Israeli drones to help make 2014 World Cup in Brazil 'one of safest sporting events ever'

Hatch wants to end funding to U.N. if it recognizes Palestine Rothschilds’ BCCI Shake Down of Arabs

Pro-Israel group releases TV ad bashing Ron Paul's foreign-policy views Congressional Stooges of AIPAC and Israel

Brzezinski: US must stop following Israel “like a stupid mule” Cynthia McKinney on Israeli domination of US politics

US Gov names Israelis in money laundering network Why Weren’t Pollack and Satterfield Indicted?

NeoCon Lindsey Graham Will Introduce Bill to Finance and Arm Israel For WW III

"AIG-Collapse Player Appointed Bank of Israel Governor" "Israeli Agents, Phony Credentials, Terrorist Recruiters?"

Kerry ogłosił plan zainwestowania 4 mld dol. w gospodarkę palestyńską Why Israel (Assange) Fears David Duke

Zbigniew Brzezinski has called on the president to shoot down Israeli planes if they attack Iran.

Brzezinski on the Syria Crisis: neoconservatives' views are also infected by the notion, shared by some Israeli right-wingers, that Israel’s strategic prospects are best served if all of its adjoining neighbors are destabilized.

Obama to Israel: Relations with Iran to be normalized Obama to demand Israel withdraw from West Bank: Report

Romney Goes All Out For The Israel Lobby (zob. napisy izraelskich agresorów "Śmierć Arabom")

Romney on the Palestinians: It's Not the "Culture," It's the Occupation Billy Graham: Vote to Support Israel

Exit poll: 80,000 Americans in Israel voted, 85% for Romney, 14% for Obama Israel Laughs at Obama

Obama’s Victory Shocks Israel Obama victory spells trouble for Israel's Netanyahu

Publisher of the 'Atlanta Jewish Times' suggests Mossad should assassinate Obama

Obama’s UN nominee advocated invasion of Israel Obama to skip Knesset, address Israeli students instead

Sajanie - izraelscy agenci w USA Żydowscy sajanie bardziej niebezpieczni niż komórki Al-Kaidy

Szpiegostwo Izraela w USA Szpiegowanie sąsiada – izraelskie firmy w USA i Polsce

Microsoft Strikes Israeli Software Waze of Israel: Google Beats Facebook Israel and the NSA Scandal

Check Point, Fortune 500 and the Israeli Unit 8200 Connection Israeli Spies: 'Mega Was Not Agent - Was the Boss'

Założyciel izraelskiej firmy Comverse aresztowany przez FBI Israel cyber-spying on US with immunity

Congress hides Israeli telecom spying, permits ‘classified’ FISA evidence ...convicted and imprisoned former Ohio GOP House member Bob Ney, then-chairman of the House Administration Committee, approved a 2002 license for an Israeli telecommunications company to install equipment to improve cell phone reception in the U.S. Capitol building and adjacent House office buildings where all legislative and many military decisions are debated. The company was then Foxcom Wireless, an Israeli start-up firm, which has moved its headquarters from Jerusalem to Vienna, Virginia while changing its name to MobileAccess Networks..

Israeli Spy Rings and their connection to 9-11 ...Most directory assistance calls, and virtually all call records and billing in the U.S. are done for the phone companies by Amdocs Ltd., an Israeli-based private telecommunications company. Amdocs has contracts with the 25 biggest phone companies in America, and more worldwide...

Massive Israeli spying on Americans via AMDOCS, 9/11...Retired CIA counterterrorism and counterintelligence officer Philip Giraldi says this is par for the course in the history of Israeli penetrations in the US He notes that Israel always features prominently in the annual FBI report called "Foreign Economic Collection and Industrial Espionage" – Israel is second only to China in stealing US business secrets. The 2005 FBI report states, for example, "Israel has an active program to gather proprietary information within the United States. These collection activities are primarily directed at obtaining information on military systems and advanced computing applications that can be used in Israel's sizable armaments industry." A key Israeli method, warns the FBI report, is computer intrusion...

Shady Companies With Ties to Israel Wiretap the U.S. for the NSA NSA's Jewish Spy Masters

Two Secretive Israeli Companies May Have Bugged The US Telecommunications Grid For The NSA

Prokurator izraelskiego szpiega Pollarda mówi: aresztowanie...pokazuje, że Izrael okłamywał Stany Zjednoczone

Former AIPAC lobbyist assumes weighty mantle (and travel budget) of US Special Envoy on anti-Semitism

Bush nominował ortodoksyjnego Żyda na Prokuratora Generalnego USA US State Department Is Run By Jews

Rudolf Giuliani mianował kolejnych trzech Żydów na swoich doradców ‘Israel can blackmail US officials’

Rudolph Giuliani najlepszym kandydatem na Prezydenta USA “z punktu widzenia interesów Izraela”

Bill Clinton takes a cool half-million from Jewish National Fund for speech in Israel Rahm Emanuel-Auerbach i Amal

Goon Squad: Israel Is Taking Over the US Chamber of Commerce & US Southern States

US Business Owners Can Be Fined and Imprisoned for Supporting Israeli Boycott

Wybory w USA: Czterokrotna nadreprezentacja Żydów w Kongresie The Kennedys vs Israel’s Lobby

Gubernator Florydy wprowadza do swojego biura praktyki żydowskie AIPAC and Israeli Spies Running U.S Sanctions

Waszyngton: Indoktrynacja i formowanie żydowskiej młodzieży na sprawnych "lobbystów" proizraelskich

Biały Dom: Większość z przyznanych prestiżowych medali otrzymali Żydzi Israeli Diplomatic Crime

Izrael kieruje "cadillakiem z zasiłków" Ameryki The Staggering Cost of Israel to Americans

A “Superhighway” to Israeli Rule in America U.S. extends $4 billion loan guarantees to Israel

Israel Lobby Threatens Church Groups With Congressional Investigation Over Call for Restricting U.S. Military Aid

Plan zniszczenia USA został uruchomiony Izrael przyłapany na przygotowywaniu wojny światowej

Jewry’s Push For WW3 Will The Jews Provoke WW III In Kosovo? Israel’s plan for World War enters high gear

Israel’s secret “Doomsday” Nuke base revealed by US Why's US Spending 100s Millions On Secret Israeli Bunkers?

Israelis see their ownership of US government in jeopardy Kucinich blasts ‘one-sided’ pro-Israeli House resolution

Declassified: Massive Israeli manipulation of US media exposed Israel’s American Propagandists

GIYUS - Instrument for Israeli Internet manipulations Israel ups the stakes in the propaganda war Israel’s Internet War

MEGAPHONE: Undeniable Proof of Israeli Propaganda on Forums The Jews Who Own The Media

20,000 Pro-Israel supporters dispatched to social networking sites to 'manage public perception' of the Freedom Flotilla

The Israeli foreign ministry itself is asking volunteers to flood news websites with pro-Israel arguments and information

The Israel Lobby Exposed - Taboo breaking Dutch Documentary Apologists for Israel take top posts at BBC

BBC apologizes to UK chief rabbi for asking him about Gaza when he thought he was off the air

Wspomnienie o Rachel Corrie The Rachel Corrie Verdict: A Black Day for Human Rights, Israeli "Justice" System

How To Kill Goyim And Influence People: Leading Israeli Rabbis Defend Manual for For Killing Non-Jews

Rytualne ofiary z ludzi Kalifornia: Zabójstwo bezbronnego Murzyna przez policjantów efektem szkolenia w Izraelu

W Kalifornii rozbito gang prostytucyjny, kierowany przez Żydów Kalifornia zakazuje krytyki Izraela

The 'Kosher Nostra Scam' On The American Consumer “Post Israel” 82 Page Report Bogus Mossad Psyop

Federalne dopłaty do szkół żydowskich w USA? Specjalna ustawa w Kongresie ma znieść wizy dla Izraelczyków

Israeli Banks Said to Be Implicated in U.S. Tax Evasion Israeli Bankers & the Middle East Blueprint

Former Israeli Intelligence Operatives Now Working For Hedge Funds

Grounded F-35s: Israeli company fraudulently changed test results over 15 years

Hagel: Israel’s Nukes More of a Threat than Iran’s The Hagel Nomination, Israel, and the Neocons

Trading Roadsides in Israel and Texas Israel Is Pouring in, to Control Texan's and America's Water

Texas Lawmakers Pronounce That The Establishment of Israel was Fulfillment of Old Testament Prophesy(!)

Pro-settler Santorum claims Mexico and the West Bank US Senate betrays US Constitution for Israel

Turkey Furthering US – Israeli Agenda in Mideast Israel, NATO Secretary General Discuss Strategic Cooperation

Turkish reports: Five Turkish citizens helped Israel in Marmara raid Turkey lifts NATO Israel veto

DöNMEH - najbardziej szeptany sekret Środkowego Wschodu Israel seeks Turkish airbase for attack on Iran: Report

Turkey Rothschilds Israel Sandy Hook Qatar, Saudia, Turkey, Israel are Allies Israel eyes Azerbaijan for raid on Iran

Syria, Turcja, Izrael oraz wojna o energię na Wielkim Środkowym Wschodzie Spain Joins Israel's Gas Alliance

Emir Kataru służy Izraelowi lepiej niż USA Netanyahu's and Yisrael Beiteinu campaigns funded by Qatar

Dlaczego monarchie arabskie sprzymierzyły się z Izraelem przeciw szyitom? “Game Over” for Morsi, Israel

Apel parlamentarzystów włoskich o "przyłączenie Izraela do Unii Europejskiej" France Fortifies Israeli Settlements

Sarkozy: If attacked, Israel will not be alone Nicolas Sarkozy called Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu a 'liar'

Dyskryminacja wobec nie-Żydów w Air France Israel and Greece Sign Strategic Agreement

Israelis flock to Berlin for better life Why are Israelis moving to Germany?

Nie dla żydowskiej kolonizacji. Demonstracja na Węgrzech Żydzi dziękują Orbánowi za atakowanie Jobbiku

Why they call him “Agent” Cameron “Outspoken Israel supporter” gets UK minister post Cameron’s ‘Torah’ party rules!

Tony Blair hired ex Israeli army intelligence officer Britons decry govt. stance on Israeli atrocities in Gaza

Canada Tries to Disappear Report on Israeli Murder of 4 Unarmed UN Observers Shame on Canada: Israel’s Boot Heel

Canada PM slams world leaders for not supporting Israel Australia Hiding Israeli Espionge Complicity

Michael P. Korn "Yeshua Notzer Yisrael"'s review of Jesus in the Talmud A Jew Rejects Talmud's Duplicity

Judaizm przeciwko Mojżeszowi. Gnostycki mesjanizm Sabbataja Cwi Prof.Shahak: the Truth about Jewish "Religion"

"Jewish History, Jewish Religion: The Weight of Three Thousand Years" By Professor Israel Shahak

Old Testament: A Window Into the Soul of Israel 'Judaism's Strange Gods' Judaism: Threat to Humanity Talmud Purim

Is Judaism based on the Old Testament Scriptures? Michael A. Hoffman: No. By the time of Christ, Judaism was based on the "Oral Law." The New Testament speaks of this as the "traditions of the elders." Jesus Christ denounced and condemned the "traditions of the elders" in the Gospel of John Chapter 5 and in the Gospel of Mark Chapter 7. ~ After the Jewish leadership crucified Jesus Christ, and their subsequent killings and persecution of Christians throughout the Roman world, the rabbis committed to writing the "traditions of the elders" which formed the first part of the Talmud called the Mishnah.

Israel Celebrates Successful 9/11 Operation on Purim Holiday Informacje o zamachach 11.09.2001 “Dancing Israelis”

ODIGO says workers were warned of attack The 9/11 Delusion: Israel’s False Flag, Jingoism And Inhumanity

israeli children dress up as the burning twin towers complete with impaled exploding airplanes to celebrate the jewish holiday known as purim

IDF Commando Follies - filmed shitting on their friend’s head W Izraelu żołnierki znowu się rozebrały Hasbara Condoms

Syjonizm Hercel Żabociński Bnai Birth Za Gołdy Mejer Izrael nie chciał niepełnosprawnych Żydów z Polski

Samuel Untermyer: przemówienie z New York Times w 1933 Benjamin Freedman: przemówienia

Einstein: dyskusja o nowej partii w Palestynie, wizycie Menachema Begina i celach ruchu politycznego

Einstein Letter: "the Jewish people [...] have no different quality for me than all other people [...] they are also no better than other human groups"

einstein

Traces of poison Israel is the only modern nation that has not signed the 1972 Biological Weapons Convention

acre aqueduct feeding the city was poisoned by typhoid injected by zionists in may 1948 location of iibr 1 map2

Deir Yassin - How Palestine Became Israel Nakba Occupation 101 - the truth about the Israeli-Palestinian conflict

Israeli archive file shows that Israel’s founder tried to erase Palestinian Nakba Palestyna sprzed żydowskiej okupacji

Mass Graves of Palestinians killed in 1948 Nakba Discovered in Jaffa IDF Gen. Admits 1 mln Palestinians Expelled

Kennedy's insistence on right of return prompted Ben-Gurion to rewrite history: They fled 'of their own free will'

US & Israel: The Hypocrisy of UN Security Council Resolutions Israel Lobby Controlled Size of UN General Assembly

“Greater Israel”: The Zionist Plan for the Middle East Church Appeal on Israel Angers Jewish Groups

Church of Scotland report challenging Jews’ ‘divine right’ to Palestinian homeland unchanged

Legally, Morally, and Ethnically Israel Has No Right To Exist 100 year old IDF general:We razed arab villages so what

Palestyńczycy upamiętnili 65. rocznicę wysiedleń How Rothschilds created Israel Israeli Massacres of Recent History

exodus15

A million Israeli landmines planted in occupied Palestinian West Bank Israeli Massacres on Palestinians

18 Years Since The Hebron Massacre Israeli War Crimes against Palestine: Witness Testimonies

President of International War Crimes Tribunal may have Worked to Shield Israelis from Prosecution

Palestinian Loss of Land from 1946 to 2000 History of Theft of Palestine and Jewish Invention of Modern Terrorism

golan aquifiers

Drying up Palestine Izrael chce kolonizować Palestynę Israel Expedites Plans to Bisect Palestine Dump Israel

If Americans Knew - what every American needs to know about Israel/Palestine Posters For Palestine

Ultra-Orthodox spitting attacks on Old City clergymen becoming daily Israel News

Majority of Israeli Jews Would Support Apartheid Regime in Israel Jews Allowed to Puncture Tyres, Palestinians Not

Elderly Palestinian woman severely beaten by Haredim men in Jerusalem Hasidic Jews Attack Christians in Uman

Israel settlers attack Palestinian farmers in occupied West Bank Drunken Israeli Settler Threatens Film Crew

Israeli professor working in US calls Palestinian student a "cockroach" Hasbara would-be killers caught red handed

Settlers cut Palestinian water supply to fill swimming pool 'Death to Arabs' spray painted on Jerusalem restaurant

Jewish squatter paints “slaughter Jews” on own car to smear Palestinians Israeli settlers torch Palestinian cars

Start Of Israeli Football Season Heralds In New Round Of Racism Soldier's Instagram post puts him in the crosshairs

Israeli soldier on Facebook: There’s nothing better than a dead Arab Israeli Hate Reaches New Heights On Facebook

“May all Arabs die!” Israelis on Facebook express joy at Jordan bus crash that killed Palestinian pilgrims

Israelis Cheering the Attacks Against Gaza Israelis enter al-Aqsa on first day of Ramadan, chant anti-Arab slogans

“May your children die, you dogs”: Gaza burns, Israelis bay for blood in streets of Tel Aviv Germany 1940 Israel 2012

PBS FRONTLINE: Militant Jewish radicals pose a grave new threat to Israeli security and, potentially, to the region

Ya’alon: No place for Palestinian state alongside Israel Dannon: “The Palestinian Future is In Jordan”

Israel's starvation diet for Gaza Israeli Minister: “The Goal…Is to Send Gaza Back to the Middle Ages”

Bloodlust in Israel: son of Sharon says ’Flatten Gaza, send it back to Middle Ages, they need to die!’

Killing People as 'Mowing the Lawn': How Israeli Hardliners and Official Washington Dehumanize the People of Palestine

Israeli troops decimate Bedouin village in Negev, leaving 24 children homeless Israeli Lab: Palestinian Guinea Pigs

Izrael montuje międzynarodową kampanię PR mającą polepszyć wizerunek wobec bestialskiego ataku swoich wojsk

When Israeli denial of Palestinian existence becomes genocidal War Criminal: Activists Interrupt Ehud Olmert

Security prisoners 'disappear' in Israeli jails Israels Filthy World Of Espionage, Organized Terror And Secret Prisons

These are sample pictures of our daily suffering under Israeli military occupation

Israeli airport sorts passengers with 'Jewish' and 'Arab' stickers Shocking Revelations on al-Durrah Assassination

Izrael: Protest obrońców praw człowieka po zatrzymaniu pięciolatka Israeli soldiers shoot Palestinian boy in chest

ONZ: Armia Izraela torturowała palestyńskie dzieci i używała ich jako tarcz. Izrael: To nie nowe dane

Israel resumes use of sniper units to disperse Palestinian demonstrations

Palestyńczycy: izraelski plan budowy w Bejt El sabotuje proces pokojowy

Israel Denies Electricity to Palestinians: Orders Removal of EU-funded Solar Cells

Israeli airstrike hits Gaza family's home, killing 12 Israeli Airstrike Kills Three Generations of a Palestinian Family

"This Latest State Of Violence Started After Israeli Helicopters Shot A 13 Year Old Boy In The Head"

List of victims of Israel's assault on Gaza Targeting Civilians: Israel's Specialty Attacks On Arabs in Israel

Israeli officials use fake graphic to justify bombing Gaza hospitals Whitewashing Israeli Murder by Torture

Video: Survivors of Israeli attack says bombs continued as civilians raised white flags

Izrael ponownie ostrzelał ambulans Czerwonego Krzyża. Dwóch sanitariuszy zginęło

Israel injecting dangerous viruses into Palestinian prisoners From Holocaust to Organ Trafficking

An inconveivable crime - Israel forced ethiopian women to accept birth control shots

Israeli Soldiers Kill Gaza Student With ‘Warning Shots’ Protests as Israeli Troops Kill Palestinian Boy Over Toy Gun

Boy with toy gun shot by Israelis Border guard shoots dead Palestinian who attacked policeman using fake pistol

Israel Used Depleted Uranium Munitions During Gaza Offensive BBC Implies One Israeli Life Worth 5 Palestinian Lives

Israeli soldiers assault Reuters cameramen Reuters journalists: Israeli troops assaulted us, forced us to strip in street

International Federation of Journalists, a major watchdog urges UN probe of deliberate Israeli attacks on journalists

Hypocrisy of slaughter: Israel’s Orwellian account of Gaza campaign Żołnierze Izraela oskarżeni o kradzież złota

Dissecting IDF propaganda: The numbers behind the rocket attacks Israel's Lies: Hamas' Rockets are a Hoax

Israel 'seizes PA revenues' in response to UN vote on Palestine Israel’s Deficit Cure: New Taxes on Palestinians

Sharon feared genocide charges over role in Sabra and Shatila 'Sharon was about to leave two-thirds of the West Bank'

Israeli bus segregation plans 'blatant racism' Israeli Army Kidnaps The Grand Mufti Of Jerusalem

Israelis Disqualifies Only Palestinian Woman in Parliament from Reelection Israeli Arabs unenthusiastic about vote

The Terror Lurking in a Christmas Tree: Israel Attempts to Ban “Non-Jewish” Celebrations

gaza international law
israeli children vs palestaine

Working toward Peace through Education & Information Israeli leaders meet Mahmoud Ahmadinejad in NYC

Israel vs Israel Israeli soldiers talk about the occupied territories Israeli women soldiers Rabbis Against Zionism

Żydzi w Iranie protestują przeciwko akcjom zbrojnym Izraela wyrażają poparcie dla Palestyńczyków

Most Israelis disagree with Netanyahu on Iran: Poll Knesset members condemn Israeli war on Gaza

Tolerancja, prawa i swobody środowiska żydowskiego w Iranie Irańscy Żydzi nie chcą emigrować

Berlin: Izraelczycy i Irańczycy protestują razem przeciw wojnie i sankcjom Majority of Israelis support Palestinian state

Richard Forer: Breakthrough: Transforming Fear Into Compassion - A New Perspective on the Israel-Palestine Conflict

israeliran

Israel Lobby Calls for an ‘Iranian Pearl Harbor’ ‘We’ll Wipe Israel Off the Map’, Other Things Ahmadinejad Never Said

British TV show airs Israeli think-tank's upbeat simulation of attack on Iran Israel, Loser of Any Anti-Iran Scenario

Reports: Israel, Saudis United in Desire to See Attack on Iran Israel Intelligence Directorate Sends America to War

Israeli Insanity: Only ‘The Nuclear Option’ Can Work Against Iran, Former IDF Chief Says

Bds Supporters Continue To Celebrate Hawking’S Decision Whilst The Zionists Continue To Whine About It

Six prominent world renowned figures and institutes boycott Israel

Bojkot Izraela BDS Boycott Disinvestment Sanctions The Boycott of Israeli Academic Institutions

Boycott Israeli Products and Services 'Boycott them!' UN rapporteur slams companies aiding Israeli settlements

STOP FUNDING ISRAEL ~ (These are the companies assisting the funding of the Palestinian genocide)

Swedish chain bans all Israeli soda machines Netherlands to Cease Funding Jewish Broadcasting

Boycott Israeli Goods campaign EU Activists Demand an End to Imports from Israeli Settlements

EU ‘regrets’ Israeli settlement plan EU Slams Israeli FM for Likening Criticism of Settlements to Holocaust

Liberman slams EU for calling Jerusalem construction plans 'illegal' activity

Izraelskie firmy wchodzą na rynki Unii Europejskiej pod przykrywką firm irlandzkich

Szwecja zmienia nalepki importowanych win z "Made in Israel" na "Made in Syria"

European Governments Take Steps to Label Products of Israeli Colonies

It is Sanction Time for Israel Israeli Regime Receives First Sanction Next Year in Nuremberg with Israelis in the Dock

Setki Izraelczyków protestowały w Tel Awiwie Tysiące Izraelczyków protestują na ulicach

Israel's Poverty Rate The Highest In Developed World Israeli supermarkets announce price hike

Likud/Israel Beiteinu bloc prepares ground for war and savage austerity measures

Zionist austerity: Israel digging own grave, its death very close Thousands flood Israeli streets in anti-austerity protest

Israel: The Promised Land of Organized Crime Illuminati, Nazis and the Illegal State of Israel

Policja Australii przechwyciła multimilionowy przemyt Ecstasy z Izraela Israeli Smugglers' Global Monopoly On Ecstasy

Mafia rosyjska = żydowska Free Trade and the Jewish Mafia Israel Police Joins Underworld

100.000 Sefardyjskich dzieci napromieniowanych przez Izrael Israeli Police nab head of child-abusing cult

Self-Styled Rabbi Treated ‘Possessed’ Children With Suffocation, Burning, Hammers, Knives

Aresztowano prominentnego rabina. Gwałcił własne córki War on women in Israel Gender segregation in Israel

Izraelska policja w Jerozolimie dokonała zatrzymania jednego z ważniejszych rabinów w mieście.

Israel police uncovers organ trafficking ring in north Romanian police bust Israeli human egg-trafficking ring

Izraelczyk skazany w Rosji na 18 lat za handel kobietami Żydzi a handel niewolnikami

The Problem of Slavery in Western Culture (Part I) Jewish Slavery in Western Culture (Part II) (Part III)

The Zionist Infestation Of Africa: Zimbabwe To Uganda, Congo To Somalia And Beyond Mali - Israel’s gate to Africa

Ben-Ari: Israel Caused "Slaughter" in Africa for Money George Soros, Rothschilds, AFRICOM and Liberia’s Gold

Sudan: Israel Arming Darfur Rebels Iran says 3 Arab countries let Israel use their air space to strike in Sudan

Rozległa siatka agentów Izraela w Indiach Mossad And India Spy Agency Team Up, Target Pakistan

"It is essential that we...strike and crush Pakistanis, enemies of Jews and Zionism, by all disguised and secret plans." – David Ben Gurion, the first Israeli Prime Minister.

Janes information group, the world's foremost source on intelligence information, reported in July 2001 that "The Indian spy agency RAW and the Israeli spy agency Mossad have created four new agencies to infiltrate Pakistan to target important religious and military personalities, journalists, judges, lawyers and bureaucrats. In addition, bombs would be exploded in trains, railway stations, bridges, bus stations, cinemas, hotels and mosques of rival Islamic sects to incite sectarianism."

Soros Monkey Becomes President of Tunisia Saudi Arabia is a lackey of Israel Israel, Saudis United to Attack Iran

Land for Land: Qatar’s Balfour Declaration to Sacrifice Cause of Palestine ‘Israel can now siphon Lebanon's oil’

Hamas split, Faction Sided with Zionist - Western Syria War Agenda Hamas Demands Hezbollah Withdraw From Syria

Israeli Businessman Gathers Money to Support the Terrorist Al Qaeda/FSA Opposition

Kiss Of ‘Democratic’ Death: Israel’s Plot To Take Down Syria II Hypocrisy of Ban Kimoon about Israeli Attacks on Syria

israeli supreme court

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.