Ostatnio: 09.12.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Wrzuciłem ten wykop żeby przedstawić wam moje wyliczenia dotyczące mojej nędznej egzystencji.

Kim jestem?

Mam 24 lata, jestem singlem samotnie mieszkającym w wynajętym mieszkaniu (w małej miejscowości 20 km od Wrocławia). Pracuję jako wintel administrator w średniej firmie we wspomnianym już wczesniej Wrocławiu. Jakiś czas temu z własnej woli wyprowadziłem się z domu - żenujące było dla mnie siedzenie na garnuszku rodziców w tym wieku, zresztą i tak już sporo kasy od nich wyssałem ;). Postanowiłem nieoficjalnie na własną rękę spróbować promowanego programu przez rząd...

...Rodzina na swoim * (*) .. tyle że bez własnego mieszkania

W zwykły dzień dojeżdżam sobie codziennie do pracy (pon-pt) komunikacją zbiorową, bo benzyna wiadomo - za droga i musiał bym zżerać tynk ze ściany żeby zbilansować budżet. Jako że jestem osobą towarzyską i nie stroniącą od alkoholu obligatoryjnie uwzględaniam koszty związane z piciem tego i owego :)... Zresztą lubię się napić nie tylko w weekend ale i w tygodniu.

Po miesiącu życia na własną rękę zrobiłem sobie proste zestawienie kosztów utrzymania rodziny jednoosobowej:


calc...wiem o czym pomyśleliście - za dużo przeżeram. Ale to jest dla mnie absolutne minimum - masa inaczej się nie utrzyma ;).

Wiadro żółci

Kiedy mieszkałem w Holandii (wakacje 2008) 480 Euro to były dwie chude tygodniówki. Tutaj zarabiam (w miesiąc) do rąsi w przeliczeniu jakieś 420 jurków. Na szczęście czasem wpadnie jakieś zlecenie w PHP i mogę wypić kilka piwek więcej, tak czy owak:

- Nic nie odłożę

- Nie stać mnie na nowe buty, szmaty, a już lato się kończy i czas kupić jakieś dżinsy

- O wakacjach w Bułgarii, czy nartach w Parzymiechach Dolnych nawet nie marzę

Chcę ciąć koszty ale:

- Nie planuję mieszkać z drugą osobą (przewiduję że umrę dziewicą)

Jeżeli macie pomysły jak zbilansować domowy budżet zasugerujcie coś, pomóżcie bo tracę szybko motywację

i jak pęknę to wracam na pasożyta :( .

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.