Ostatnio: 13.09.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

BZWBK i jego "super oferta"

Zalożyłem w grudniu br. e-konto<30 w BZ WBK. Myślę sobie, dobre konto, za darmo do 30 r. życia, jeżeli raz w miesiącu zapłacę kartą. Wczoraj logując się w serwisie internetowym otrzymałem od banku taką oto wiadomość:

Zmiany w Taryfie opłat i prowizji dla ludności 2012

Szanowny Panie,

Uprzejmie informuję, że w pierwszym kwartale 2012 roku nastąpią zmiany w Taryfie opłat i prowizji pobieranych przez Bank Zachodni WBK S.A. za czynności bankowe dla ludności.

W załączniku do komunikatu znajdzie Pan informacje o wszystkich zmianach w Taryfie opłat i prowizji.

Oto najważniejsze ze zmian obowiązujących od 1 marca 2012 roku:

1. Konto<30 bezwarunkowo bezpłatnie będzie prowadzone dla klientów do 26 roku życia. Po tym czasie za konto pobierana będzie opłata warunkowa w wysokości 7 zł. Jeśli w danym miesiącu zapewni Pan wpływ na rachunek w kwocie przynajmniej 1000 złotych, opłata nie będzie pobrana. Kryterium wieku dotyczy zarówno właściciela, jak i współwłaściciela Konta<30.

2. Dla kart Visa Electron<30 wydawanych od 1 lipca 2009 roku oraz dla kart MasterCard PAYBACK opłata wynosić będzie 5 zł miesięcznie. Opłata nie zostanie naliczona w przypadku rozliczenia przez Bank w poprzednim miesiącu kalendarzowym co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej dokonanej przy użyciu karty.

3. Opłata za realizację przelewu w placówce Banku Zachodniego WBK wynosić będzie 7 zł, natomiast cena przelewu realizowanego za pomocą usług bankowości elektronicznej BZWBK24 nie ulega zmianie i wynosi 0,50 zł (dodatkowo koszt smsKod 0,20 zł, przy czym pierwszych 5 smsKodów w miesiącu jest bezpłatnych) a w przypadku Konta<30 oraz Konta VIP – 0 zł.

4. Od 1 kwietnia 2012 roku dla klientów posiadających usługi BZWBK24 internet za wyciąg wysyłany na Skrzynkę odbiorczą w BZWBK24 internet nie będzie pobierana opłata, natomiast za wyciąg wysyłany listem opłata wynosić będzie 5 zł. Rezygnacji z wersji papierowej może Pan dokonać w oddziale, lub bezpośrednio w serwisie BZWBK24.

Jednocześnie chciałabym zachęcić do korzystania ze wszystkich możliwości, które daje Bankowość elektroniczna BZWBK24.


Z poważaniem,

Alicja A***

dyrektor Segmentów Klientów Indywidualnych

Co tu następuje? Ano to, ze po przekroczeniu 26 r. życia już nie mam konta za darmo, ale płacę 7 zł, chyba że mam miesięcznie wpływy w wysokości min. 1000 zł. Ale, co najciekawsze, jest w pukcie 3, gdzie bank inforumuje mnie, że zabierze mi haracz w wysokości 0,50 zł za każdy przelew wykonany drogą internetową!!!

A na stronie http://indywidualni.bzwbk.pl/konta/standardowe/przed-30/szczegoly/konto-30-szczegoly.html nawet się na ten temat nie zająknęli, tylko dalej piszą, że konto jest za zerro(sic!). Narobią sobie klientów, a potem ciach(!).

Do czego zmierzam, pisząc to wszystko. Uzytkowicy wykopu niejednokrotnie pokazali, że mogą wiele zdziałać działając razem. Dlatego proszę wszystkich, nie tylko tych mających e-konto<30 w BZ WBK, ale też całą resztę użytkowników o pomoc i napisanie listu na jeden z poniższych maili, aby chociaż zlikwidowali opłatę za przelew internetowy, co jest chore:

rzecznik.klienta@bzwbk.pl

taryfa@bzwbk.pl

Nie narzucam z góry ustalonej formy wiadomości, piszcie, jak uważacie. Pokażmy Wykop Effect i w tym momencie, kiedy bank chce nas okraść z naszych pieniędzy.

Pozdrawiam

melekhov

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.