Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

WITAM

ODDAM SZAFKI KUCHENNE RÓŻNE

Ze względu na wymianę kuchni oddam za grosze szafki kuchenne jak na zdjęciach w ogólnym stanie dobrym, sprzęt sprawny, w całości lub osobno. Szafki posiadają przykręcone blaty o głębokości 60cm, wysokość 87cm z możliwością regulacji wypoziomowania. Zdjęcia wykonane tuż przed rozmontowaniem, niektóre sprzęty nie grzeszą czystością ale mogę zagwarantować ich nienaganny stan przy ewentualnym zakupie.

Ogólny widok zestawu szafek stojących.Lewa strona zestawu, szerokość - 70cm łącznie ze skosem.Szafka narożna ze zlewozmywakiem TEKA i baterią IRIS. Długość mierzona od ściany w kierunku dołączonego segmentu - 95cm.Prawy segment z płytką gazową Mastercook z elektryczną zapalarką (niesprawny najmniejszy palnik, nie próbowałem naprawiać) o szerokości 120cm z ciekawym rozmieszczeniem szuflad, bardzo pakowny.Dodatkowo szafka wisząca narożna o podobnym kształcie jak zlewozmywakowa lecz o mniejszej głębokości, standard wiszących 30cmDla zainteresowanych okap pod zabudowę Whirpool. Sprawny lecz bez filtrów, mam do niego front w kolorze szafek.Cena za całość 300zł lub ewentualne propozycje pod numerem tel. 513943053 lub e-mail mirjas2006@o2.pl

Serdecznie zapraszam.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.