Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Amerykański Sen (American Dream) śp. George Carlin wideo ("Life Is Worth Losing" 2005) wideo polskie napisy

Istnieje powód takiego stanu rzeczy, istnieje powód tego, że szkolnictwo jest do kitu, i jest to ten sam powód dlaczego nie zostanie ono nigdy w życiu naprawione. Nigdy się nie poprawi. Nie szukajcie rozwiązania. Cieszcie się tym co macie ... ponieważ prawdziwi właściciele tego kraju nie chcą by się to zmieniło. Mówię teraz o prawdziwych właścicielach ... o prawdziwych właścicielach. O grupach wielkich, bogatych interesów, które kontrolują sytuację i podejmują wszystkie istotne decyzje.

Dajcie sobie spokój z politykami. Umieszcza się ich na widoku byście mieli wrażenie, że macie wolność wyboru...ale nie macie. NIE macie wyboru. Macie WŁAŚCICIELI. Jesteście ich własnością. Oni są posiadaczami WSZYSTKIEGO! Posiadają wszystkie znaczące obszary ziemi. Posiadają i kontrolują korporacje. Od dawna opłacają Senat, Kongres, urzędy stanowe, korytarze rad miejskich, mają sędziów w kieszeni i są właścicielami wszystkich dużych koncernów medialnych, a więc kontrolują praktycznie wszystkie wiadomości i informacje, które są wam przekazywane. Trzymają was ZA JAJA! Płacą co roku miliardy dolarów na lobbying ... lobbying by dostać to czego chcą...

Cóż, wiemy czego chcą. Chcą więcej dla siebie i mniej dla wszystkich innych, ale powiem wam czego NIE chcą... NIE chcą społeczeństwa obywateli zdolnych do krytycznego myślenia. Nie chcą dobrze poinformowanych, dobrze wykształconych ludzi zdolnych do krytycznego myślenia. Nie są tym zainteresowani ... to nie jest dla nich pomocne. To szkodzi ich interesom. Tak jest. Oni nie chcą ludzi wystarczająco inteligentnych by siedząc przy kuchennym stole zastanawiali się jak bardzo są dymani przez system, który wyrzucił ich za burtę pieprzone 30 lat temu. Oni tego nie chcą.

Wiecie czego chcą ? Oni chcą posłusznych robotników ... Posłusznych robotników, ludzi na tyle bystrych by obsługiwać maszyny i zajmować się robotą papierkową. I wystarczająco głupich by biernie godzić się na coraz bardziej gówniane stanowiska za niższą płacę, dłuższe godziny, obniżone świadczenia, koniec nadgodzin i emerytury znikające w momencie gdy chcecie z nich skorzystać, a teraz nadchodzą by zabrać wasze ubezpieczenia społeczne. Oni chcą waszych pieprzonych emerytur! Chcą ich z powrotem by dać je swoim przyjaciołom przestępcom z Wall Street, i wiecie co? Zabiorą je ... Zabiorą wam wszystko wcześniej czy później ponieważ są właścicielami tego pieprzonego miejsca! To klub dla grubych ryb i wy do niego nie należycie. Ani ja ani wy nie należymy do tego klubu!

Przy okazji, ci sami klubowicze używają przez cały dzień pałki by walić was po łbie, kiedy mówią wam w co macie wierzyć. Przez cały dzień wala was po głowie mediami mówiącymi wam w co wierzyć, o czym myśleć i co kupować.

Stół do gry jest skrzywiony, ludziska. Gra jest ustawiona i wydaje się, że nikt tego nie widzi Wydaje się, że nikogo to nie obchodzi. Dobrzy, uczciwi, ciężko pracujący ludzie... pracownicy biurowi, fizyczni, nie ważne jaki macie strój. Dobrzy, uczciwi, ciężko pracujący ludzie, ludzie o skromnych zasobach, wciąż wybierają tych bogatych lachociągów, których gówno obchodzicie. GÓWNO ICH OBCHODZICIE ! GÓWNO ICH OBCHODZICIE ! Wcale o was nie dbają! WCALE! I wydaje się, że nikt tego nie zauważa, nikt się tym nie martwi.

Na to właśnie liczą właściciele. Na to, że Amerykanie najprawdopodobniej będą z własnej woli lekceważyć wielkiego czerwono-niebieskiego kutasa, który wali ich codziennie w dupę, ponieważ właściciele tej krainy znają prawdę.

Nazywamy to Amerykańskim Snem bo trzeba spać by w niego uwierzyć!

Top 10 George Carlin Quotes. On America.The American dream Film

The AMERICAN DREAM is a 30 min animated film that shows you how you've been scammed by the most basic elements of our government system.

All of us Americans strive for the American Dream,and this film shows you why your dream is getting farther and farther away.Do you know how your money is created?Or how banking works?Why did housing prices skyrocket and then plunge?Do you really know what the Federal Reserve System is and how it affects you every single day?

THE AMERICAN DREAM takes an entertaining but hard hitting look at how the problems we have today are nothing new,and why leaders throughout our history have warned us and fought against the current type of financial system we have in America today.You will be challenged to investigate some very entrenched and powerful institutions in this nation,and hopefully encouraged to help get our nation back on track.

THE AMERICAN DREAM Film Website http://www.theamericandreamfilm.com/

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.