Ostatnio: 28.05.2017

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Znalazłem dzisiaj kolejną darmową stronę, a mianowicie serwis http://zobacz-dziecko.pl/ . Serwis na postawie zdjęć pary przeprowadza na swoich serwerach turbociążę i pokazuje jakie wyjdzie z niej dziecko - wszystko to zupełnie za darmo!! Przy okazji, również za darmo, aktywowany zostanie serwis "mt dziecko", dzięki któremu z konta codziennie będzie wpieprzane 1,23zł w zamian za sentencje i powiedzenia związane z dziećmi. Super okazja! Kto by nie kupił sentencji za 1,23zł jak jest mnóstwo stron w internecie, gdzie nie chcą za nie ani grosza?

Działanie strony opiera się najprawdopodobniej na losowaniu - po wrzuceniu jakiegoś przypadkowy awatar (90x90) i tapetę (1280x1024) byłem o krok od zobaczenia jakiego będą miały te pliki bobasa. (Oba obrazki nie przedstawiały twarzy.) :D Tutaj screen, jak to wygląda.

Oczywiście dla zachowania prywatności wszystko zostało zabezpieczone hasłem, które zostanie nam przysłane zupełnie za darmo SMS-em. Najprawdopodobniej autoryzacja odbywa się drogą telepatyczną. Oczywiście wszystko za darmo. (O usłudze za 1,23zł/dzień jedynie wzmianka małymi literkami o mało widocznym kolorze w mało widocznym miejscu.)

Nie sprawdziłem co dalej, bo fatalny ze mnie biznesmen i nie widzę okazji tam, gdzie ona jest. (1,23zł za sentencję to jak z dopłatą!)


Jeśli chcecie to wykopcie. Może dzięki temu ktoś nie da się naciągnąć.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.