Ostatnio: 07.09.2017

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Dzisiaj tworząc aukcję na allegro wpadłem na pomysł w jaki sposób można w łatwy sposób zachęcić ludzi nieobeznanych bliżej ze środowiskiem komputerowym do zmiany przeglądarki na alternatywną dla IE w czym wszyscy będziemy mieli spore korzyści.

Może to zrobić każdy wystawiając swoją aukcję a dzięki mniejszej ilości użytkowników IE może podnieść się jakość Polskich stron internetowych.

Zmiana przeglądarki na alternatywną to jak postawienie piwa webmasterowi.

Dołącz do akcji i w swoich aukcjach umieszczaj poniższy kod (wyświetla się w przeglądarkach wcześniejszych niż IE7) :

<!--[if lt IE 7]><font size="2">Używasz Internet Explorer w wersji wcześniejszej niż 7 przez co strona może wyświetlać się niepoprawnie. Ściągnij już dziś alternatywną przeglądarkę <a href="http://opera.com/">opera</a>, <a href="http://firefox.pl">firefox</a>, <a href="http://www.google.com/chrome/">google chrome</a>  lub  <a href="http://www.apple.com/safari/download/">safari</a> i zacznij korzystać z internetu wygodniej!</font> <!--<![endif]-->

oraz opcjonalnie (dla IE 7)

<!--[if IE 7]> <font size="2">Używasz Internet Explorer przez co strona może wyświetlać się niepoprawnie. Ściągnij już dziś alternatywną przeglądarkę <a href="http://opera.com/">opera</a>, <a href="http://firefox.pl">firefox</a>, <a href="http://www.google.com/chrome/">google chrome</a>  lub  <a href="http://www.apple.com/safari/download/">safari</a> i ciesz się wygodą użytkowania. </font><!--<![endif]-->

Wyświetla się dzięki temu niewielka informacja:

31869
Kod umieszczamy w edytorze tekstowym aukcji lub edytorze html. Możesz go również zawrzeć w swoim szablonie w miejscu które będzie Ci odpowiadało najbardziej.

Przykład:

31860
Pozdrawiam.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.