Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

SRU TU TU TU :)

611092Ot się porobiło... Starościna roku okazała się totalną szmaciarą... Akurat jest u mnie grupową i z racji pełnionej funkcji powinna wypęłniać pewne obowiązki... A tu zonk. Nic nie kobi, kompletnie nic!! Jej siostra jest w naszym szpitalu oddziałową więc czuje się bezkarna:/ Skubaną trzeba wręcz "błagać" by załałatwiła zaliczenia, zadzwoniła do wykładowcy. Ale ile można prosić? Teraz wszystkie podpisy zbieramy same, biegamy z indeksami i załatwiamy terminy mając ją w d****!!! Oczywiście mogłyśmy robic to wcześniej, nie czekając aż zacznie zbliżać się koniec roku ale cóż... Każdy miał nadzieje, że grupowa weźmie się do pracy.... Na dodatek ostatnio chciałyśmy żeby się skontaktowała z wykładowcą na co odparła, ze nie może bo jej do końca tygodnia nie ma w mieście... Szkoda, że pojechała do średniowiecza gdzie nie ma telefonów:/ Opierdziel dostała i tyle. A co zabawniejsze dzisiaj ją spotkałam... Szła drugą stroną ulicy i na serio udawała, że mnei nei widzi... Są ludzie i parapety... ;)

Co do zaliczeń został mi tylko jeden ustny z niemieckiego i witaj nowy roku:D Okazało się dzisiaj, że dostałam 4 z biofizyki:) nie było żadnej bardzo dobrej, a dobre aż trzy:P a żeby było śmieszniej dostałam tą 4 ja i moje dwie najlepsze w gr koleżanki... a raz, że się wcale nie uczyłyśmy, dwa siedziałyśmy na różnych końcach sali, trzy liczyłyśmy na słabe 3:P

61109328.06 zaczynam praktyki to napiszę pierwsze wrażenia:D a narazie wracam do domku na weekend;)

Ach te studia:D

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst cvuvgrdjgg:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.