Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Kolejny wpis motoryzacyjny mam nadzieje, że ciekawy, mam nadzieje, że dowiecie się z niego dużo nowych rzeczy. Ostatnio szukałem sklepu motoryzacyjnego z częściami. Okazało się, że jest ich bardzo dużo, ale warto odwiedzić kilka z nich. Auto części są ostatnio bardzo popularnym produktem na rynku wtórnym. Na świecie są miliony jak nie miliardy samochodów, niestety psują się one dosyć często. Tak naprawdę wielkie koncerny starają się teraz tak projektować nowe auta aby się psuły, ponieważ zyski z auto części najczęściej przekraczają zyski ze sprzedaży nowego samochodu.

Wiecie dlaczego koncern mercedes jakiś czas temu prawie upadł?

Koncern Mercedes prawie upadł ponieważ zaczął produkować tak mocne auta, że po prostu one się nie psuły, koncert zupełnie nie zarabiał na częściach, są w internecie ciekawe artykuły na ten temat, które można poczytać. Na szczęście ekonomiści z firmy ocknęli się w odpowiednim momencie i zaczęli produkować auta trochę mniej trwałe. Niestety dla klientów to posunięcie wcale nie jest miłe. Kiedyś mercedes uchodził za auto niezawodne, za auto, które się nie psuje, teraz niestety psuje się ono nawet częściej niż samochody innych marek.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.