Ostatnio: 04.11.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Ze względu na pojawiające się przypadki internetowego wandalizmu wprowadziliśmy blokadę edycji stron promowanych na stronie głównej Wykop.pl. W razie konieczności zamieszczenia dodatkowych informacji najlepiej w takim przypadku umieścić je na nowej stronie i dodać ją na Wykop za pomocą opcji "powiązane". Natomiast w sytuacjach krytycznych prosimy o kontakt . Przepraszamy za utrudnienia.

Komentarze

 • Kasia2105 Kasia2105

  hej mam problem z wgraniem zdjec pisze i ze nie mozna wysłac pliku...wrr

 • usunięty usunięty (94.42.82.*)

  Zgadzam się całkowicie;)

 • usunięty usunięty (88.220.34.*)

  Dobra decyzja, już nikt nie będzie podmieniał treści.

 • Mrprostynick Mrprostynick

  Cenzura, moim zdaniem, jest najbardziej niebezpiecznym wrogiem komunikowania się między ludźmi, a pobożność intencji jest prawdopodobnie najbardziej niebezpieczna i najbardziej jadowita.

  Chuck Jones

 • Tarec Tarec

  @sebastian gałcz
  Cytowanie Małaszyńskiego jak gdyby był jakimś wielkim myślicielem to żenada, nie masz innych autorytetów? I sprawdź termin "cenzura" w słowniku przed wypisywaniem kolejnych bzdur.

 • ktozwykopu ktozwykopu (*.aster.pl)

  Brawo swietna administracja! Moglobyc szybciej, ale jak mowia lepiej pozno niz w cale. Pozdrawiam administracje pokazywarki :-)

 • jausz pawlak jausz pawlak (*.xdsl.centertel.pl)

  @sebastian gałcz - +1

 • sebastian gałcz sebastian gałcz (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)

  Jan korwin mikke mówił - cenzura to morderstwo narodu. Paweł małaszyński mówił - czenzura zabiera nam wszystko, nawet nasze myśli. Drugi raz na wykopie podejmuje się próbę cenzury treści niewygodnych dla tzw. lemingów przez michała białka. Gwałcił on nasze prawa już wcześniej. Małe sprawy przerodziły się w większe, a teraz rzecz przybrała taki obrót. Dzieci wykopu wychowane na lemingowskiej propagandzie zawładną światem.

Dodaj komentarz

Autor zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Zaloguj się.

Autor wpisu zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Aktywuj publiczny profil, aby móc komentować ten wpis.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.