Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Nie pisałam, bo niby o czym...I nadal nie mam o czym ale postaram się coś wyskrobać.

Ostatnio zauważyłam, że przez tą uczelnię staję się obojętna na ludzi. Z natury jestem altruistką i uwielbiam pomagać nieoczekując niczego prócz uśmiechu i błysku w oczach - to się nie zmieniło. Martwi mnie natomiast fakt, że wszystko co dzieje się wokół mnie potrafię tak wytłumaczyć, że nie jest mi żal niczego i nikogo. Całkowicie poddaję się przeznaczeniu, w które wierzę i cokolwiek by się stało nim właśnie tłumaczę. Wracając do domu jak zwylke przepęłnionym pociągiem, chwilę przed stacją docelową przejechaliśmy "samobójcę". Dlaczego cudzysłów? Ów człowiek miał 75lat jednak każdego wchodzącego na tory w miejscu niedozwolonym można nazwać potencjalnym samobójcą. Ale dochodzenie trwa, może i targnął na swoje życie. Wracając do tematu. Ludzie gadali na ten temat i przeżywali strasznie, mi było to obojętne. Co poradzić tak chciał, tak zrobił i poniósł tego konsekwencje... O czym tu dyskutować:/ Kurcze męczy mnie to bo zatracam zdolność współczucia i wszystko odbieram inaczej niż otoczenie... Wczoraj znajoma szła na 'randkę' i poprosiła mnie o radę jak ma się ubrać. "Co za różnica jak mu na tobie zależy to chyba powinien cenić w tobie wnętrze a nie jakieś szmatki" - przyznała rację ale sposępniała. Ale czy nie mam racji. Czemu ludzie są tacy problemowi?!

A ogólnie to te miesiące są strasznie ciężkie... Może nie pod względem nauki ale organizacyjnie. Praktycznie cały czas wstaję o 6 i muszę jechać 30min na zajęcia bo są w szpitalu na końcu miasta, później mam chwilę na zmianę miejsca i do 18:30... Jedynie w weekendy mam czas na normalny, ciepły obiad... A uczą nas o zdrowym stylu życia - co za sarkazm.

W sumie to troszkę mi smutno... Nie mam czasu na życie prywatne, na przyjemności, wreszcie na miłość:( A przydałaby się jakaś druga połówka...

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst 7tru13yzbv:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.