Ostatnio: 19.03.2020

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

No elo, tydzień temu wrzuciłem wpis ze swoich zakupów sprzed 3 lat. Chciałem je powtórzyć co udało się połowicznie.

Część artykułów odrzuciłem przez brak możliwości zidentyfikowania produktu.

Druga część to kosmetyki, żele pod prysznic, psie smakołyki (nie mam psa w tym momencie)

Porównanie zrobiłem na 46 unikalnych produktach, których jestem pewien i pamiętam że dokonywałem takiego zakupu. Było by ich więcej, niestety część z nich została już wycofana z obrotu bądź były to produkty sezonowe. Dodatkowo na oryginalnym paragonie sporo produktów jest zdublowanych, bo zostały policzone jako jedna pozycja.

Zakupiłem po 1 sztuce każdego produktu i przemnożyłem przez ilość sztuk kupioną 3 lata temu.

Koszyk jest randomowy, i przypadkowy. Są to produkty które posiadają długą datę przydatności do spożycia i w większości są dodatkami do potraw.

W wyliczeniach ominąłem promocje i rabaty, alkoholu nie kupiłem ponieważ nie używam go w takiej ilości. Cenom produktów których nie ma na paragonie zrobiłem zdjęcia.

Zakupy, tworzenie listy zakupów oraz późniejsze wyliczenia zajęły mi ok 8 godzin. A w międzyczasie miałem wesele plus trochę pracy więc proszę o wyrozumiałość.

Ale do rzeczyWnioski? Cóż spodziewałem się większych wzrostów, aczkolwiek ta grupa towarowa jest chyba mało podatna na gwałtowne wahania cen.

Najbardziej zdziwił mnie wzrost ceny kukrydzy w puszce i oleju rzepakowego xD A w sumie rozczarował (pozytywnie) spadek - utrzymanie cen alkoholi bo liczyłem że podbiją cenę końcową.

No cóż pozostawiam to wam, cenowo wzrost cen jest zauważalny aczkolwiek chyba nie aż tak mocno. Przynajmniej w tej grupie produktów.

Pozdrawiam :)i paragoniki
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.