Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Egipski imam: Europa będzie muzułmańska

Podczas swojego wystąpienia w egipskiej telewizji Al-Hekma TV, imam Ali Abou Al-Hassan mówił o nieuchronnej muzułmańskiej przyszłości Europy.

Według jego przewidywań, już za sześćdziesiąt lat trudno będzie spotkać niemuzułmańskiego mieszkańca Europy:

Wraz z muzułmańską emigracją do Europy oraz z niechęcią Europejczyków do wchodzenia w związki małżeńskie i do posiadania dzieci… Kiedy setka Europejczyków osiągnie wiek osiemdziesięciu lat, za dziesięć lat już tylko osiemdziesięciu osiągnie ten wiek; następnie zostaną oni zastąpieni przez sześćdziesięciu a tych sześćdziesięciu przez czterdziestu, zaś z tych czterdziestu nie pozostanie po dzisięciu latach więcej jak dziesiątka, a kolejnych dwadzieścia lat później nie pozostanie już nawet jeden z nich! Europa wreszcie to sobie uświadomiła. Za jakiś czas Europa stanie się zunifikowanym państwem islamskim, w którym znana będzie tylko jedna prawda: Nie ma boga prócz Allaha a Mahomet jest jego Prorokiem. Stanie się tak czy tego chcą, czy nie. Jest to decyzja Allaha. Islam nadchodzi!

Źródło: euroislam.pl

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst 8i8nj1ac46:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.