Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Na jakie materiały budowlane w trakcie przeprowadzanych wakacyjnych remontów Polacy wydają najwięcej pieniędzy? Wbrew pozorom, nie są to elementy i artykuły dekoracyjne. Jak się okazuje- najwięcej pieniędzy ze wszystkich działów wyposażania domów oraz mieszkań pochłania izolacja przeciwwilgociowa . Nie ma się czemu dziwić, problem wilgoci dotyczy coraz większej liczby domów oraz mieszkań Polaków. Zwłaszcza, jeśli chodzi o mieszkania w starych kamienicach, które czekają lata całe na odnowienie elewacji, a tym samym założenie nowoczesnego ocieplenia.

Izolacja przeciwwilgociowa każdej takiej kamienicy zajmuje bardzo dużo czasu, ale przynosi także pokaźne efekty. Mieszkańcy w końcu przestają narzekać na wszechobecny chłód i mogą w końcu poświęcić czas na przyjemniejsze sprawy. Delektowanie się ciepłem domowego ogniska byłoby znacznie trudniejsze, gdyby w pomieszczeniach nie była stosowana izolacja przeciwwilgociowa. Jest skuteczna do tego stopnia, że po jej założeniu w okresie zimowym zużywa się czasem nawet o połowę mniej środków opałowych. Wpływa więc dodatnio na zaoszczędzenie naturalnych surowców środowiskowych. Zawsze lepiej cieszyć się z nadmiaru drzewa w lesie, niż ładować wszystko do pieca dla podniesienia własnej wygody.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.