Ostatnio: 23.08.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Czy wiesz że internet ma podwójne dno, którego nie znasz?

Wycieczka w którą się udałem wczorajszego wieczoru totalnie rozwaliła mnie emocjonalnie.

Ostatnio było kilka tematów o nekrofilach co zaszokowało dużą liczbę ludzi większość zapewne nie wykopała tego z powodu obrzydzenia.

Ja sam zastanawiałem się gdzie podziewają się tacy ludzie, gdzie się ukrywają, jakie to są fora kto nimi zarządza że pozwala na zamieszczanie takich treści. Znalazłem odpowiedź i postanowiłem się z wami podzielić.

Głównym zarzutem że są to odpowiedzi fikcyjne było to że jest to obrazek, że nie ma tego w google itd.

Pierwszy trop.

W google wpisując fragment znalazłem jedną stronę pasującą do zapytania. Jednak coś było nie tak. Strona nie działała. Myślę sobie ok serwer padł nie ma już tego pozostała tylko kopia w google.

Miałem już olać temat ale jak zwykle nie dało mi to spokoju. Zacząłem się zastanawiać dalej. Strona którą znalazło google to jak się okazało bramka sieci TOR tak tak ta sama z której korzysta TORFOX i OPERATOR. Bramka niestety padła z kopii googla znalazłem odnośniki do domen .onion. Mówie sobie WTF nie ma takich domen.

Domena .onion jednak istnieje

Tak, tak istnieje, ale nie w internecie jaki znamy. Szybkie google i już wiem że onion jest obsługiwany w sieciach TOR. Przydatne do stawiania anonimowych serwerów czyli takich właśnie for dla pedofili i nekrofili.

Ok odpalam TORFOX wklejam linka z domeną onion i nie działa. Kolejny raz myślę strona padała nie działa. Szukam innych linków onion na google też nie działają. W między czasie znalazłem info że istnieje takie forum "OnionForum" szukając o tym forum informacji znalazłem poradnik jak dostać się do onionforum, czyli forum z którego był zrzut na wykopie o nekrofilach. TORFOX nie działał z .onion


http://www.kapitalizm.org/teksty/onion2/onion2.htmlOk, program odpalił zmodyfikowanego FF, wyświetlił info ze jestem w sieci TOR sprawdzam linki z domeną .onion czekam chwilę ... jeszcze chwilkę i jest działa ta sama szata graficzna co z printscreena forum. Na głwónej tematy o pedofilii i temat o nekrofilach.

Szczena mi opadła, kumplowi który na gg uczestniczył w moich poszukiwaniach też.

To co tam jest, jest nie normalne. Jeśli ktoś ma argumenty dalej że temat o nekrofilach to FAKE to zapraszam niech poczyta, niech zobaczy ze to nie są 2-3 posty a aż 5 stron rozmów z zaangażowaniem emocjonalnym. Dla tych ludzi jest to normalne i dziwią się dlaczego dla nas jest to chore :/


Na forum tym dowiecie się gdzie kupić LSD, ile wart jest fałszywy i kradziony paszport, jak nie dać się policji, jak porwać dziecko i wiele innych hardcorowych tematów. Pierwsze posty o nekrofilach to dopiero wierzchołek góry lodowej, możecie mi wierzyć lub nie ale miałem odruchy wymiotne i prawie zwróciłem kolację. Do tej pory jak wspomnę sobie tekst jednego kolesia to rzygać mi się chce.

Wkurwia mnie to !!

Wkurwia mnie to ze sieć TOR która jest naprawdę dobrym wynalazkiem jest wykorzystywana przez takich ludzi. Wiedzą że są bezkarni i piszą wszystko.

Trzeba coś z tym zrobić, ale co ?

Nie piszę tego by propagować to, ale by zwrócić waszą czujność, że takie rzeczy istnieją i nie jest to fikcja czy coś co nas nie dotyczy.

Wiem że na wykopie są eksperci z dziedziny informatyki,matematyki mający różne dojścia i znajomości. Wzywam was do ogólnej dyskusji czy rzeczywiście sieć TOR jest tak bezpieczna i czy nie da się nic zrobić nie wspomagając przy tym naszej Policji.

Dziękuje za uwagę, tekst pisałem na szybko mając niewiele dzisiaj czasu więc mogą pojawić się błędy lub nieścisłości.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.