Ostatnio: 17.11.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Znalazłem dziś w internecie obrazek, w którym był fragment

artykułu (chyba z WP) dotyczącego nepotyzmu w pewnej państwowej agencji. Poniżej została wklejona wypowiedź pewnego internauty (trafna moim zdaniem) pod profilem rekordzisty. Z resztą zobaczcie sami:

failerzySprawa jest dosyć smutna i według mnie powinniśmy coś zrobić - przynajmniej powiadomić jak największą liczbę osób. Najsmutniejsze jest to, że w tym kraju takie rzeczy dzieją się codziennie i nawet, gdy wychodzą na jaw, to osoby winne dalej piastują swoje urzędy za nasze pieniądze.

W cywilizowanych krajach po ujawnieniu takiej afery odpowiedni ludzie podają się do dymisji, co jest rozwiązaniem honorowym. W Polsce niestety takiego poczucia honoru nie ma.

Proponuję pomóc temu Panu w podjęciu odpowiedniej decyzji. Wykopujcie i podajcie dalej, niech każdy się o tym dowie. Takie sprawy nie powinny się kończyć na artykułach w internecie.

Na szczęście został zrobiony screen, znajduje się on tutaj:

http://failerzy.pl/fail/1300528178_Odpowiedz_internauty_WIN_.html (w razie czego dodałem go powyżej wraz z pieczątką by dochować źródła)

Dodatkowo publiczny profil pana Gołębia, komentarze ma już zablokowane, w końcu mamy nadal komunę i cenzura musi być:

http://dlapilota.pl/obrazy/leszek-golab-polska-agencja-zeglugi-powietrznej

do dzieła!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.