Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Jutro powinno paść rozstrzygnięcie ... dalej w górę lub ... mocno w dół.

WIG dzienny

Jeśli mamy rosnąć indeks powinien pokonać 47800, w przeciwnym razie padnie poziom 47200 i będzie miał otwartą drogę do 45000 które chyba tym razem się nie utrzyma.

WIG20 dzienny

Sytuacja podobna ... aby rosnąć trzeba pokonać 2785.... jeśli nie to 2740 się nie utrzyma i droga do 2600 stanie otworem ... testowanie tego poziomu może być tym razem po myśli obozu Niedźwiedzi.

Jutro powinno się rozstrzygnąć ...góra czy dół !!! ... reszta należy do KONIA w którą stronę pociągnie :)

Tak hazardzista widzi obecną sytuację na wykresie malowanym jednym okiem ... Ty powinieneś widzieć więcej.

pozdrawiam :))

Komentarze

 • Jednymokiem Jednymokiem

  Jednym słowem ...KOŃ ma do wyboru 2800 lub 2600 .... Tak mi podpowiada moja AT , a który poziom padnie pierwszy??? .... zobaczymy:)
  pozdrawiam :))

 • Jednymokiem Jednymokiem

  @Ciułacz - Witaj.
  Moim skromnym zdaniem KOŃ jest ewidentnie trzymany za uzdę aby nie poszedł na południe i wręcz pchany na siłę na na północ. Jak długo to potrwa?? .... zobaczymy.
  pozdrawiam :))

 • Ciułacz Ciułacz

  Witaj !
  Jesteśmy w turbulencji wiedźm i rynek nie może obrać kierunku.Nawet w Piątek nie będzie łatwo odpowiedzieć co dalej.W Stanach bezrobocie trochę spadło co trochę podniosło inwestorom ducha.Jeszcze sporo inwestorów chce odsprzedać akcje co maja na stratach i odkupić te same albo zmienić na inne , nie sądzę aby teraz kapitał uciekał z parkietu, raczej są robione roszady.Pod sam koniec roku albo zaraz po nowym roku bardziej bym się spodziewał uciekania z kapitałem.
  Pozdrawiam z Montrealu

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst ysa25ocnew:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.