Ostatnio: 19.03.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Lampa BIO-V 3000

Dziś po powrocie z wakacji napotkałem sie w mieszkaniu na dziwna walizkę :Na początku pomyślałem że to dla mnie, że ma mi niby pomóc na rozwalone niedawno kolano ale jakoś nawet tego nie użyłem , dopiero dziś jak odwiedziła mnie mama zapytałem co to i poco a tu zaskoczenie:D

Walizka przyjechała z Radomia od mojej Babci z prośbą o naprawienie jej cudownej leczniczej lampy, hmm OK.

Wieczorkiem z nudów zaglądam do cudownej lampy za 3000 zł i na pierwszy rzut oka widzę że lampa nie jest spalona tylko rozwaliło się gniazdo kabla zasilającego, no spoko ale trzeba cudowną lampę rozkręcić żeby gniazdo wymienić, trochę stres, rozkręcałem już nowe lapki sporo warte ale to przecież cudownie lecząca lampa babci a babcia fajna jest to nie chce jej lampy zniszczyć;) No i tu zaczyna sie zaskoczenie cudowna lampa jest skręcona spaxami.6po otworzeniu trochę mnie zatkało, spodziewałem się skomplikowanej elektroniki, diod, halogenów, cudownej leczniczej technologii ... a tu: gówniany wiatraczek , parę oporników, halogenik zamknięty w plastikowej tubie.
ręce opadają a tu zbliżenia na skomplikowaną technologię XXI wieku potrafiącą odjąć najprzenikliwszy ból :


czyli za to babcia płaciła raty przez 2 lata :No ale jest jeszcze tajemnicza tuba z halogenikiem a może to jakiś mega halogenik? Niestety jest tak zamontowany że nie da sie go wydobyć ale kij tam ułamie ząbki trzymające najwyżej potem skleję a zresztą już mam w dupie czy to jeszcze będzie kiedyś działać czy nie...
No i całkiem mi ręce opadły :gogiel podaje że ta lampka jest warta 17 $

http://www.servicelighting.com/General-41900-OSRAM-SP-12V-20W-MR16-Halogen-Incandescent-Light-Bulb

ale to nie koniec w sekretnej tubie znajduje dziwną kartkę. Czech pewnie sprzedaje to za pare złotych... albo ma sieć naciąaczy na całym świecie;/Jak długo gnoje żerujące na bólu starszych ludzi będą bezkarnie ich naciągać na nic nie warte buble ?

Osobiście mam ochotę pójść na parę takich spotkań, rozdać ludziom ten opis a prowadzącemu splunąć w pysk.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.