Ostatnio: 04.03.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Chciałem się podzielić moją obserwacją wahań cen sprzętu AGD w Saturnie.

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu nowej lodówki, więc co jakiś czas zaglądam do sklepów z takim sprzętem w poszukiwaniu czegoś ciekawego.

Parę dni temu podczas wizyty w Saturnie na warszawskim Targówku, zwróciłem uwagę na pewną lodówkę, zrobiłem więc zdjęcie, żeby na spokojnie poczytać sobie o niej w sieci.

Oto ona, zdjęcie z dnia 2013-01-27:Jeszcze 2013-02-09 oglądałem tą lodówkę w sklepie internetowym Saturna cenie takiej jak na zdjęciu.

Parę dni później znów przejeżdżałem koło tego sklepu, wpadłem więc na chwilę, żeby przyjrzeć się jeszcze raz sprzętowi. Ku mojemu zaskoczeniu cena była już trochę inna (zaznaczam, że był to dokładnie ten sam egzemplarz lodówki co na poprzednim zdjęciu).

Zdjęcie z dnia 2013-02-13:Nie bardzo miałem czas i ochotę na rozmowę z personelem, olałem wiec sprawę i pojechałem do domu. Minęło kilka kolejnych dni i słyszę w radiu reklamę, że w ten weekend (16-17.02) Saturn przygotowuje „Totalną Wyprzedaż”. Oczywiście podjechałem, żeby zobaczyć jak wyprzedaż odbiła się na cenie „mojej” lodówki.

Zdjęcie z dnia 201-02-17:Przynajmniej cena z wyprzedaży nie była wyższa od ceny wyjściowej :)

Oczywiście wiadomo nie od dziś, że do wyprzedaży i innych super-promocji należy podchodzić z dystansem, a to kolejny przykład, który to potwierdza.

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.