Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Czas do fryzjera

Salon fryzjerski to miejsce, o którym kobiety i mężczyźni mają zupełnie przeciwstawne zdania i w którym to przypadku doskonale widać różnicę płci. Zakładamy, ze zarówno panom, jak też paniom zależy na tym, aby mieć śliczne włosy, które nie wypadają (chociaż musimy też przyznać, że panowie nie zawsze zwracają na to dostateczną uwagę), to jednak kobiety do fryzjera generalnie uwielbiają chodzić, zaś panowie najchętniej spędziliby tam maksymalnie piętnaście minut na szybkim ścięciu prawie na jeża i na wyjściu. Ba, można nawet zaryzykować stwierdzenie, ze wielu panów jeszcze bardziej nie lubi chodzić właśnie do fryzjera, niż do dentysty, a ich odpowiedzią na pytanie jak strzyżemy zwykle jest: tak, jak ostatnio.Zapewne wśród naszych czytelniczek pojawią się również panie, które nie muszą przepadać za salonem fryzjerskim. Takich jest jednak zdecydowanie mniej, a zwykle lubią one tam chodzić, szczególnie gdy wizyta oznacza przygotowanie jakiejś wystrzałowej fryzury na imprezę, wesele, czy jakieś oficjalne spotkanie.

Niezależnie jednak od tego, czy lubimy odwiedzać fryzjera, czy też raczej nie, powinniśmy zwrócić dużą uwagę, jaki salon fryzjerski wybrać. Panów również się to dotyczy, bo o ile nie obcinamy się maszynką na jeża, to strzyżenie męskie bardzo często jest sprawą trudniejszą i wymagającą większego doświadczenia, niż strzyżenie damskie. A nie ma żadnych powodów, dla których mężczyzna miałby wyjść od fryzjera z nieeleganckimi włosami i nieładną fryzurą.

Czytaj dalej: Jak umówić się do fryzjera >>

Dlatego szukając dobrego salonu, najlepiej jest nie tyle polegać na jakiejś reklamie gdzieś tam zauważonej, czy zasłyszanej, ale na opiniach dotychczasowych, zadowolonych klientów. A te przecież najlepiej jest znaleźć na forach internetowych. W tym przypadku na jedną sprawę również musimy uważać: jeśli te opinie są zbyt pochwalne, a na dodatek pisane przez osoby bez stażu na danych forach, bardzo możliwe, ze jest to tak zwany marketing szeptany, czyli autoreklama danego salonu. Odrobina dziegciu do miodu, czyli opinie nie zawsze w pełni pozytywne mogą tylko uwiarygodnić dany salon fryzjerski.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.