Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Firma Mij Łódź Puszkina 82 istnieje na rynku usług motoryzacyjnych już od wielu lat. Z zadowoleniem obsłużyła już tysiące klientów. Firma prowadzi serwis samochodów różnych marek a także sprzedaż części zamiennych. Znajdziesz w naszym sklepie szeroki asortyment części zamiennych. Specjalizujemy się szczególnie w oplu, bmw, audi, skodzie oraz volkswagenie. Mimo, że ostatnio na rynku jest bardzo duża konkurencja firma prężnie się rozwija. Cały czas rozbudowujemy naszą flotę.

klocki ceramiczneProwadzimy sprzedaż części zamiennych oraz serwisujemy samochody osobowe. Zajmujemy się tym od wielu lat. Nasz firma części samochodowe łódź jest jedną z wielu firm w Łodzi jednak jak do tej pory świetnie sobie radzimy. Staramy się aby każdy klient, który u nas kupuje był zadowolony i wychodził z naszego sklepu z uśmiechem na twarzy. Chcemy, aby kupowanie części zamiennych nie stanowiło żadnego problemu nawet dla kobiet. Dlatego też nasi specjaliści zawsze chętnie pomagają i doradzają w wyborze odpowiedniej części.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.