Ostatnio: 23.01.2020

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Apel do was ludzie!!! PRZESTAŃCIE PŁACIĆ CZYNSZ!!!!

Jestem młodym człowiekiem i zdarzyło mi się takie (niby) szczęście że otrzymałem spadek. Stałem się właścicielem przedwojennej kamienicy. Niezbyt dobrze byłem poinformowany o wartości oraz stanie tego budynku dlatego zacząłem angażować czas, energię oraz pieniądze w nieruchomość (podatki i inne opłaty są ogromne!!!). Tym co się wydaje że jestem bogaczem chciałbym zwrócić uwagę że do mojej kamienicy w czasach komuny wpychano wielu lokatorów. Obecnie prawo nazywa ich lokatorami gminnymi współcześnie są to sami starsi ludzie którzy płacą grosze (mieszkanie 2-3 pokojowe+kuchnia+łazienka) za czynsz (około 100 zł z hakiem). Tak muszę dokładać pieniądze do całości, remonty, ubezpieczenia za to płacę sam:]] ALE SUPER!!! A dlaczego dokładam bo nie wynajmuje innych lokali!! ale jak to? mógłbym zarobić na innych prawdziwych lokatorach, młodych pracujących, ale NIE MAM ZAMIARU WYNAJMOWAĆ I TU POWIEM DLACZEGO BO W POLSCE NIE MA OBOWIĄZKU PŁACENIA CZYNSZU!!!(tak wiem brakuje mieszkań a ja mam to gdzieś):

Odrzucając całą problematykę sądów i urzędów które mocno dały mi w kość, dowiedziałem się że jeden z lokali zamieszkuje pani która nie płaci za nic, za śmiecie, wodę i elektrykę (NIE PŁACI) i ma wyrok z sądu o natychmiastowej eksmisji bez przydziału lokalu socjalnego . Myślę sobie prosta sprawa, wzywam policję i dziękuje Papap , toż to dziki lokator! No to na policji powiedziano mi że to nie ich sprawa tylko komornika. No to poszedłem do komornika, dowiedziałem się że tak on może wyrzucić lokatora na podstawie postanowienia z sądu (mam taki papierek) kosztuje to sporo, ale muszę tej pani zapewnić lokal zastępczy (????). No to poszedłem do gminy i tam dowiedziałem się że ta pani jest na liście osób do lokali zastępczych/socjalnych ale jest na samym końcu a i tak nie dostanie lokalu zastępczego bo w ogóle dla nikogo nie ma!!!. ACHA! myślę sobie .... nie rozumiem..... wyrok z sądu mi pozwala (a raczej to jest NAKAZ EKSMISJI), ale nie mogę tego zrobić bo nad PRAWOMOCNYM wyrokiem z sądu jest jakieś prawo lokalowe:/ MYŚLĘ SOBIE JA %@%##!!! Kobieta chleje 24h/dobę, za nic nie płaci, po dziesięciu, piętnastu facetów co noc w jej (a raczej MOIM LOKALU) wyją, śpiewają i szczekając co noc (pijani) a policja już tam nie jeździ bo nic to i tak nie daje!!! i NIC NIE MOGĘ Z TYM ZROBIĆ!!! Odciąłem jej prąd to zapala świeczki że całość pójdzie z dymem, ale KOGO TO OBCHODZI!!! A wiecie kogo???>>>> INNYCH LOKATORÓW którzy mi powiedzieli że jeżeli ona nie płaci to oni też się zastanowią czy warto płacić (ja oczywiście muszę płacić podatki bo JESTEM WŁAŚCICIELEM!) szaleństwo!!! TYLKO ZA CO JAK JA NAWET PRACY NIE MAM?

NO TO JAK TO SIĘ ROBI BY NIE PŁACIĆ:

Z umową:

Podpisujecie umowę z Wynajmującym, pal sześć co tam jest napisane. Natychmiastowo wymeldowujecie się (bo gdzieś zameldowani musielibyście być), idziecie do sądu mówicie że nie macie gdzie mieszkać a jesteście chorzy, albo biedni, albo nie macie gdzie mieszkać a macie dzieci. I sąd wydaje wam orzeczenie że przysługuje wam lokal zastępczy KTÓREGO NIKT WAM NIE DA WIĘC MIESZKACIE DALEJ TAM GDZIE SOBIE LOKAL WYNAJĘLIŚCIE!!! I nie macie obowiązku płacić za wodę, śmieci i prąd. SUPER!!

Bez umowy na przykład dostaliście lokal po rodzicach którzy byli lokatorami gminnym (jesteście zameldowani ale bez umowy) :

Bardzo proste. NIC NIE RÓBCIE I TAK WAM NIKT NIC NIE ZROBI:]

Im więcej nie będzie osób płaciło tym lepiej dołączcie do mnie!!! JA TEŻ JUŻ TO OLAŁEM!

DOŁĄCZCIE DO MNIE A PRZEWRÓCIMY KOMUNĘ!!!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.