Ostatnio: wczoraj

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

DHL przestał realizować zlecenia, a jakakolwiek próba kontaktu z infolinią wygląda jak walenie głową w ścianę... Nikt nic nie wie, chociaż ta sytuacja ciągnie się już z 2 tygodnie... i na dzień 04.07.18 nadal trwa.

Pierwszą paczkę musiałem odebrać osobiście, po 4 dniach leżenia w sortowni w Legnicy, oczywiście na infolinii codziennie zapewniano mnie, że paczka na pewno zostanie następnego dnia doręczona.Na miejscu zostałem przeproszony przez obsługę. Wprost mi powiedziano, że nie ma ludzi do pracy... Uznałem to za chwilowy problem i nawet bym zapomniał, gdyby nie fakt, że musiałem wysłać sprzęt do serwisu gwarancyjnego - mają umowę z DHL. List przewozowy wygenerowałem 26.06, z odbiorem najszybciej 28.06 - paczka nieodebrana do dzisiaj. Przez ten czas codziennie dzwoniłem na infolinię, wczoraj nawet złożyłem tzw. interwencję, co zasugerowała mi pani na infolinii (pierwszy raz mnie ktoś o takiej możliwości poinformował). Dostałem maila z działu interwencji, że paczka zostanie odebrana 03.07... oczywiście nikt z DHL nie przyjechał, więc sprzęt zamiast w serwisie, leży u mnie w paczce i obawiam się, że dziś również nikt się po nią nie pojawi... a dlaczego?

Dlatego, że już wczoraj powinienem dostać następną paczkę wysłaną do mnie DHL, a paczka ta kolejny dzień ma status "Przesyłka jest obsługiwana w Centrum Sortowania". :D

Status przesyłki [1]:Status przesyłki [2] do dziś nieodebranej:Status przesyłki [3] kolejny dzień czekającej na dostawę:Pomimo tego, że od 2 konsultantów otrzymałem minimalną pomoc (raz info o możliwości interwencji, wczoraj nawet próba kontaktu z kurierem), to DHL musi znać problem, ponieważ dla mojego kodu pocztowego nie da się zamówić kuriera po odbiór paczki! Ciekawe więc dlaczego pozwalają, aby ktoś mógł ją do mnie wysłać, skoro wiedzą, że nie są w stanie jej dostarczyć!?Podsumowując, jeżeli jesteście obsługiwani przez Centrum Sortowania DHL w Legnicy, sugeruję unikać tego kuriera przy nadawaniu i zamawianiu paczek!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.