Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Grupa Wielkopolskiego Zgrupowania Airsoftowego powstała by zebrać graczy bazujących na wspólnych, jasno określonych zasadach i zaufaniu. Zakładamy organizowanie strzelanek wyłącznie w soboty, niedzielnymi spotkaniami niezmiennie zajmuje się pyra. Naszym celem jest istnienie dwóch, współpracujących ze sobą grup, tak jak to było dotychczas. Zapraszamy ludzi nie tylko z Poznania ale i z całej Wielkopolski. Jeśli ktoś z dalszych zakamarków kraju zechce się z nami strzelać, będziemy zaszczyceni wyborem naszej grupy.

Tyle słowem wstępu, teraz najważniejsze o co zapewne każdy w grupie zapyta, zasady. Są one od góry narzucone, pracowała nad nimi cała nasza grupa by stworzyć jeden system który obejmie każdy sporny aspekt naszego sportu. Jesteśmy tutaj adminami, ale przede wszystkim graczami, tak jak Wy.

1. Limity wieku.

Uczestnictwo osób powyżej osiemnastego roku życia nie wymaga komentarza.

Osoby pomiędzy 16 a 18 rokiem życia również mogą bez problemu pojawiać się na każdym z organizowanych wydarzeń. Jedynym wymogiem dla grupy poniżej 18 lat, jest zgoda podpisana przez prawnego opiekuna dostępna w opisie naszej grupy. W przypadku osób poniżej 16 roku życia wymagany jest bezpośredni kontakt rodzica z jednym z administratorów.

2. Limity fps.

Po pierwsze przestrzegana będzie zasada MED. Każdy powinien ją znać dla swojej repliki i potrafić określić odległość strzału.

*CQB – Absolutną granicą jest 1.33j. Wyłącznie strzelanie SEMI. W CQB nie uzywamy trybu AUTO

*Las – Max 1.88j dla replik prowadzących ogień AUTO

*Las – Max 2.82j dla replik prowadzących ogien SEMI

*Las – Max 3.93j dla karabinów bolt action (przeładowanie po każdym strzale)

Powyżej 2.33j wymagana jest druga replika o mniejszej mocy, popularny boczniak. Brak alternatywnej repliki

Wprowadzony zostaje również ogólny limit 2.33j fps dla osób poniżej 18 roku życia.

3. Ochrona oczu.

Zabronione są okulary siatkowe, zakładanie stalkera tak by zastępował okulary i podobne sposoby protekcji. To samo tyczy się okularów otrzymywanych w zestawie z repliką, kupowanych w castoramie czy masek p-gaz bez odpowiednich szkieł. Nie narzucamy określonej normy wytrzymałości, banujemy jedynie okulary w sposób oczywisty niebezpieczne dla użytkownika.

4. Zachowanie na respie / strefie off game.

Chodzi głównie o kwestie bezpieczeństwa. Dlatego też zakazane będzie zdejmowanie okularów nawet gdy ktoś siedzi na respie, należy pamiętać że pozostali mogą się strzelać w tym czasie.

Strzelanie na respie w celu kalibracji hopupa, optyki będzie dozwolone tylko podczas przerw między rundami.

5. Silent Kill

Użycie SK może nastąpić tylko w momencie w którym cel jest w zasięgu naszej ręki - osoby które mają fpsy powyżej 2.33j obowiązkowo muszą posiadać boczniaka, w przypadku osób które przekraczają liczbę 1.88j boczniak nie jest wymagany ale w sytuacji bliskiego starcia schodzimy z ręką uniesioną w górze - nie strzelamy takimi fpsami z bliska.

NIE MA ZASTOSOWANIA W CQB.

6.System banów

Administracja zastrzega sobie prawa do zbanowania osoby która nagminnie łamie regulamin, "termosi" - nie przyznaje się do trafień

7.Wykluczenie ze środowiska

Kategorycznie zabronione jest umieszczanie treści pornograficznych, rasistowskich, wulgarnych, obraźliwych, zastraszających, naruszających czyjąś prywatność lub obrażających uczucia religijne

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.