Ostatnio: 07.02.2016

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

17-ty listopada 2013

Witam serdecznie zebranych przed elektronicznymi maszynami liczącymi z wyświetlaczami i zapraszam na najnowsze wydanie Dziennika Treściowego.

Dziś jest 17 listopada, 321 dzień roku, do końca roku pozostało 44 dni. Dzisiejszy dzień był dłuższy od najkrótszego dnia w roku jedynie o jedną minutę.

Imieniny obchodzą Denis, Dionizy, Floryn, Grzegorz, Hugo, Jozafat, Sulibor, Zacheusz i Zbysław. Dzisiejszej nocy będziemy mogli nacieszyć się księżycem w pełni a dodatkowo obchodzimy Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Dzień Studenta. Najlepiej dzisiejsze święta uczcić zupką chińską zrobioną w wypalonym zniczu.

Najważniejszym wydarzeniem jakie ostatnio miało miejsce jest z pewnością zmartwychwstanie serwisu strims.pl. O ile JC przed wstaniem z grobu upewnił się, że wygląda wyjściowo i tylko pozostawił rany na kończynach i sercu (jakby nie patrzeć blizny dodają facetowi męskości) o tyle dokonana przez Sebę rezurekcja przypomina praktykowane w pewnym rejonie Meksyku wyciąganie zmarłych z grobu i przebieranie ich w nowe szaty. Z pewnością jest to łatwiejsze do wykonania niż pójcie w ślady Jezusa, ale nawet najbardziej bajerancki garnitur od Hugo Bossa i świeżo wypastowane oxfordy nie ukryją odoru rozkładającego się bezwstydnie truchła.

A skoro już wspomnieliśmy Bossa to warto nadmienić, że na onegdaj wolnościowym portalu zaczęły panować zasady podobne do tych wprowadzonych przez pewnego niespełnionego malarza i jego ekipę odzianą w brunatne koszule.

Nasz tajny wysłannik napisał na kontakt@strims.pl by się dowiedzieć czegoś więcej i zadał podchwytliwe pytanie: "Seba, to ty?" Uzyskane w odpowiedzi "Nie, to nie my" całkowicie nas satysfakcjonuje a nawet ośmielimy się dodać, że koła ratunkowego rzucać nie zamierzamy. Tu warto nadmienić, że o ile w przypadku Seby mamy do czynienia z "Pluralis Majestatis" to używane przez nas "editorial we" jest sformułowaniem stosowanym szeroko w dziennikarstwie i nie ma na celu podkreślania naszej niewątpliwej wartości.

Dla przypomnienia:

Ilu ludzi stoi w tej chwili za STRIMS INC.? (u/scape)

1 (odp u/strims)

Czy możemy się spodziewać akcji promocyjnej STRIMS z prawdziwego zdarzenia? (u/scape)

Najlepsza promocja Strims to społeczność, dodawane przez nią treści, tworzone strimy i inicjatywy. Jednak jak pojawią się nadmiarowe środki, zrobimy reklamę, może nie banalną, ale np. polegającą na promocji jakiegoś strimu / inicjatywy. (odp u/strims)

Co jeszcze można łatwo dostrzec to to, że obecny strims jest niczym więcej jak "DZIECKIEM POCZĘTYM PRZEZ WIZJĘ Z IDEĄ" czyli redditowym klonem ze szczątkową funkcjonalnością. Jak bardzo wizja ta podobała się niegdysiejszym userom świadczy fakt, że jeszcze szybciej niż się pojawiła, została zrolowana.

Tym razem chyba to nie grozi bo poza wpisami i treściami ze starego strimsa zostały wywalone też konta użytkowników a łaski używania nowego strimsa mogą dostąpić tylko nieliczne z sebowych multi a nawet z jeden czy dwóch jego długoletnich popleczników. Jak jednak wiadomo łaska pańska na pstrym koniu jeździ i już kilka osób dostało karnego sebasa na czoło.

Jak widać cyrk jedzie dalej, klown przebrał się za tresera lwów, ale kody analitics i adwords pozostały te same :) Podobnie jak kwiecisty styl wypowiedzi okraszony odpowiednią liczbą mnogą we właściwych miejscach.

I to by było tymczasem na tyle, jeszcze tylko prognoza pogody dla Seby:

Sztucznie wywołana cisza nie jest w stanie ukryć nadchodzącej burzy a chmury tylko czekają by trysnąć deszczem prosto w oczy.

Borys Bor Borsukiewicz, Londyn, UK - Wszyscy kłamią tylko nie my!

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst b6yqzvkxog:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.