Ostatnio: 03.01.2018

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

2015.01.27: Uwolnienie środków, wpłaty elektroniczne

W dniu dzisiejszym, po kilku godzinach spędzonych w banku, udało się odzyskać środki z zablokowanych kont. W tzw. międzyczasie okazało się także, że bank przekazał do naszego systemu fałszywe informacje na temat wpłat na konta bankowe klientów z dnia 26 stycznia - system informatyczny banku zawierał informacje że wpłaty te zostały wykonane (w związku z czym zostały zaksięgowane na kontach klientów w serwisie BitMarket.pl), podczas gdy fizycznie te przelewy nie trafiły na nasze konto gdyż było ono już zablokowane. Środki te będziemy odzyskiwać od banku na drodze sądowej.

Po analizie zaistniałej sytuacji zdecydowaliśmy, że działanie serwisu BitMarket.pl zostanie reaktywowane. Własność serwisu zostanie przekazana do nowej spółki, utworzonej przez naszą firmę specjalnie do celu zarządzania giełdą. Dzięki czemu działalność związana z handlem kryptowalutami zostanie oddzielona od pozostałych pól aktywności naszej firmy (m.in. giełdy domen internetowych), co pozwoli wszystkim naszym klientom na maksymalne bezpieczeństwo przeprowadzanych operacji.

W związku z tym zdecydowaliśmy się odblokować wpłaty elektroniczne w serwisie. Będą one gromadzone na koncie DotPay do czasu otwarcia nowego konta bankowego. Podobnie odblokowane zostały wpłaty kryptowalut. Przelewy zwykłe będą przyjmowane po rejestracji nowej spółki oraz otwarciu dla niej konta bankowego z usługą przyjmowania wpłat masowych; przewidywany czas finalizacji tej operacji to ok. dwa tygodnie.


źródło:

https://www.bitmarket.pl/docs.php?file=wylaczenie.html

NOWE INFORMACJE PODANE DZIEŃ PO BLOKADZIE KONTA = 27.01.2015

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.