Ostatnio: 14.10.2013

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

**Dziennik Treściowy - 17 sierpnia**

Witam towarzystwo wzajemnej adoracji oraz atencjuszy maci wszelakiej. Dziś jest 17 sierpnia, 229 dzień roku, do końca roku pozostało 136 dni. Imieniny obchodzą Anastazja, Anita, Bertram, Eliza, Jacek, Jaczewoj, Joanna, Julianna, Liberat, Miron, Zawisza i Żanna. Temperatura w Londynie to 20 stopni i pojawiły się przejściowe opady.

Teraz piosenka a za chwilę dalszy ciąg programu.

Wysłuchaliśmy piosenki Kabaretu Dudek \\\\\\\\\\\\\\\"W Polskę idziemy\\\\\\\\\\\\\\\" w wykonaniu genialnego Wiesława Gołasa. Jest dokładnie 14.30 a więc czas na nasz Dziennik Treściowy.

Na początek wiadomości z głównej:

Sytuacja na głównej bez zmian, przeważają informacje banalne poprzedzane przez bezużyteczne, kontrowersyjne i wątpliwe jakościowo. Memy, gołe dupy, cycki oraz długie szyny w dalszym ciągu stanowią filar serwisu. Mimo, że dookoła ciągle słychać opinie o postępującej degrengoladzie serwisu użytkownicy najczęściej dodają pojedyncze obrazki.

Na scenie lokalnej poruszenie. Po początkowym zachłyśnięciu się możliwością tworzenia strimów i powstaniu milionów takowych katalogujących youtube okazało się, że już wszystko było. Niezrażeni użytkownicy zaczęli tworzyć i nagrywać swoje chore melodie wyłamujące się jakimkolwiek schematom tylko i wyłącznie po to, aby móc być prekursorami nowych gatunków. A jak wiadomo jak jest gatunek to i musi być odpowiadający mu strim.

Kronika towarzyska: We wpisach pojawiła się tajemnicza użytkowniczka o nader kwestionowanej płci i pochodzeniu. Nie ma zbyt wiele do powiedzenia, ale obietnica pokazania gruczołów mlecznych wywołała trwająca ponad godzinę bezproduktywną dyskusję a jej echa docierają do najciemniejszych zakamarków wpisów.

To na teraz wszystko i zapraszamy ponownie o godzinie 19.30.

**Dziennik Treściowy - Breaking News!**

Przerywamy nasz program w którym zwykle można posłuchać mikrofalowego tła pozostałego po wielkim wybuchu by podać niezmiernie szokującą wiadomość:

u/strims został zbanowany w wielu popularnych strimach. Ze źródeł zbliżonych do poinformowanych dowiedzieliśmy się, że jest piątą kolumną wykopu, kałmukiem, potencjalnie badylarzem, obszarnikiem i wrogiem narodu wypranym z czci i miłości do ojczyzny. A głównie za oczywisty trolling (t/1hru4l):

Więcej można zobaczyć tutaj

Już w tej chwili wśród użytkowników zaczynają się pierwsze zawirowania a niektórzy jak u/sens ostrzą sobie zęby na przejęcie władzy (w/ihz2yb). Zresztą uzurpatorów do koryta jest więcej (w/ihz2yb). Inny skupiają się na piętnowaniu u/strims w treściach (t/ji9qgj)

Czy dzisiejsza nocna zawierucha to sprawka grupy trzymającej strimy, czy to przypadek a może działanie sabotażystów z grono.pl? Jeszcze tego nie wiemy, ale będziemy informować was na bieżąco.

Borys Bor Borsukiewicz, Londyn, UK - Wszyscy kłamią tylko nie my!

Dziennik Treściowy - 17 sierpnia, wydanie główne o 19:30

Wybiła godzina 19:30, zapraszamy na wieczorne wydanie Dziennika Treściowego.

Wiadomości ze świata: Znany z niedużego rozmiaru i dużej dozy miękkości międzynarodowy koncern Microsoft został przyłapany przez użytkowniczkę u/Xanthia na cenzurowaniu linków do Open Office (t/89cyzh) Czy Libre office może czuć się bezpieczny? A może link jak to na bingu bywa został skopiowany z Google? Jak zwykle wiadomość rodzi więcej pytań niż daje odpowiedzi, ale jak mawiał klasyk lepsze dwa mądre pytania niż jedna głupia odpowiedź.

Jeden ze strimoludów o przewrotnym nicku u/wykopki w skondensowanej a zarazem jawnej formie przekazuje otwartym tekstem listę najtajniejszych amerykańskich operacji podsłuchowych (t/pd0pwq)

Mleko. Któż z nas nie lubi złuszczonych komórek nabłonka z krowich wymion wymieszanych z kilkoma białkami oraz wodą? u/kampai w strimie s/PieknoDanych dodał ciekawą mapę (t/flxhvs) pokazującą gdzie można spodziewać się powstawania po wypiciu szklanki mleka wiatrów silnych i umiarkowanych.

Wiadomości z kraju

Tusk, blablabla, Korwin, blablabla, PO, lewactwo... Sorry, ale blokuje politykę.

Jeszcze raz u/kampai tym razem obnażając indolencję naszych ministrów edukacji, którzy mimo usilnych starań oraz ciągłych reform dyktowanych wyłącznie celami politycznymi a nie dobrem edukowanej młodzieży muszą ukrywać dane pokazujące wpływ rozpoczęcia edukacji w wieku 6 lat na zapał do nauki (t/qx4v9j)

Teraz przerwa na piosenkę a za chwilę kronika towarzyska.

To była Piękna pani Basia a teraz...

Kronika towarzyska:

Dodaje najpopularniejsze treści, jego znaleziska wchodzą na główną szybciej niż moglibyście powiedzieć \\\"Transcendentalno-pragmatycznie-postmodernistycznie-strukturalna teoria gender i seksualności obcęgów ludu pracującego\\\" wspak. Maks. Maksiu. u/Maxiu2919 Co nowego w tej pasjonującej operze mydlanej okraszonej odwetowymi DV, banami i przerzucaniem się wyzwiskami? Ano nic ciekawego, Maksymilian robi swoje i nie spocznie póki czerwone 10 nie zagoszczą przy jego profilu nie tylko przy poziomie wpisów. Nie zważa na hejterów, stalkerów ani kompulsywnych obrażaczy, którzy z maniakalnym uporem tracą swój czas.

s/circlejerk - nawartościowszy strim na portalu zawsze na straży (t/r29ey6). CIRCLEJERK BRONI, CIRCLEJERK RADZI, CIRCLEJERK NIGDY CIE NIE ZDRADZI (spocznij) Po raz kolejny okazuje się, że michau obżera się rogalami dzięki krwawicy strimoludów.

Wiadomość z ostatniej chwili

Pojedyńcze obrazki stanowią tylko 70% treści na głównej i wciąż zawierają duże ilości piersi. Czemu jednak nie ma tam jeszcze bliźniaków u/perfidnykonglomerattrzewiowy a po s/gonewild przetaczają się z wiatrem i w absolutnej ciszy kłaczki łoniaków niewiadomego pochodzenia?

Czy u/perfidnykonglomerattrzewiowy dowiezie obietnicę? Jeśli tak nasz reporter będzie na miejscu pierwszy a wy jak zwykle dowiecię się o tym o 19:30 (z ewentualnym poślizgiem)

Borys Bor Borsukiewicz, Londyn, UK - Wszyscy kłamią tylko nie my!

**Dziennik Treściowy - 18 sierpnia - Wydanie główne - SPECJALNE**

Witam serdecznie państwa przed monitorami i zapraszam na wydanie wieczorne naszego dziennika.

Dziś jest 18 sierpnia, 230 dzień roku, do końca roku pozostało 135 dni. Imieniny obchodzą Agapita, Bogusława, Bronisław, Helena, Ilona, Klara, Nel i Tworzysława. Temperatura w Londynie to 21 stopni, wieczór jest pogodny i tylko miejscami widać puszyste obłoczki sunące powoli niczym kłaczki różowej waty cukrowej.

Na początek informacja, która niejednemu userowi starła uśmiech z twarzy a niektórych wprawiła w stan wyjątkowego ukontentowania. u/Maxiu2919 usunął konto. Ta kontrowersyjna postać już od dawna zazdrośnikom stała solą w oku. Dodawał treści błyskawicznie wchodzące na główna, jego legendarny pociąg do wpisów nagrodził go 10 poziomem tychże a jedną z użytkowniczek przyprawił o torsje i niemal doprowadził do przebicia płuca przez złamane żebro.

Max znany był z tego, że z miłości do edukacji postanowił utrwalić wiedzę z liceum przez wielokrotne powtarzanie każdej klasy i co ciekawe najczęściej był szykanowany przez równie dobrze wykształconego u/kokaina.

Usunął konto, ale czy faktycznie zniknął ze strims? Tego nie możemy potwierdzić, ale jeszcze definitywniej nie możemy zaprzeczyć (u/multi-kulti).

Teraz krótka przerwa na piosenkę a za chwilę dalszy ciąg programu.

To byli Skaldowie w kompozycji Króliczek a teraz pozostałe informacje.

u/perfidnykonglomerattrzewiowy była bliska zawróceniu w głowie wielu napalonym i w skrytości ducha marzącym o zobaczeniu pierwszej prawdziwej piersi userom. Jednego wieczoru odgrażała się, że rozrusza s/gonewild a już następnego postanowiła faktycznie tak zrobić:

Początkowo jej blady jednak nader wypukły tors został obsypany gradem UV jednak (i tu przechodzimy do ostatniej wiadomości z regularnej części programu)

u/rdzeniuch wykazała się zmysłem detektywistycznym nie gorszym niż Makepeace i odkryła, że fotografia została ukradziona z innego serwisu i zmodyfikowana w MSPaint.

Warto na chwilę zatrzymać się nad tą myślą i zastanowić jak to możliwe, że tak doskonale zna treść stron służących głównie do rozładowania energii jądrowej.

Co do tożsamości u/perfidnykonglomerattrzewiowy nasza redakcja postanowiła powołać specjalną komórkę rozrodczą przeznaczoną do tego celu. Zadanie nie będzie jednak łatwe, bo konto został usunięte.

A teraz treść główna i specjalna naszego dzisiejszego wydania. Na naszym do niedawna ukochanym portalu po propozycjach zmian zapanowała nerwowa atmosfera. Jedni zarzucają adminowi niepełnosprawność umysłową podczas gdy część userów zrzuca jego dziwne zachowanie na kompleks wyższości. (tw/qh04k8)

Czy ów bunt to tylko słomiany zapał a może zapowiedź większego exodusu porównywalnego do tego co doprowadził do postania serwisu klid [*] Tego nie możemy być pewni, u/srtims wiele nie zdradza a jeśli już się odzywa to tylko po to by zapowiedzieć jeszcze bardziej idiotyczne zmiany.

Na zakończenie prognoza pogody a na następne wydanie zapraszamy jutro jak zwykle niepunktualnie o 19:30.

Borys Bor Borsukiewicz, Londyn - Wszyscy kłamią tylko nie my!

**Dziennik Treściowy - 19 sierpnia - Wydanie główne**

Witam serdecznie państwa przed monitorami i zapraszam na wydanie wieczorne naszego dziennika.

Dziś jest 19 sierpnia, 231 dzień roku, do końca roku pozostało 134 dni. Imieniny obchodzą Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz, Ludwik, Piotr, Sebald i Sykstus. Temperatura w Londynie to 20 stopni a niebo pokrywa przytulna kołderka ze stratocumulusów.

Jak informowaliśmy w naszym wydaniu z godziny 2:00 (t/6npv9q) w nocy na naszym portalu zapanowalo znaczne poruszenie. Struci serwowana przez administracje populistyczna i doprawiona jadem kiełbasianym kaszanka obietnicowa obywatele wolnego portalu strims trawieni gorączką i halucynacjami postanowili wziąć sprawy we własne ręce.

Zanim opiszemy mrożące krew w żyłach i zawracające pod prąd plemniki w nasieniowodach chwile przerwa na pisosenke.

To był Kazimierz Serocki - \\\\\\\\\\\\\\\"Oj, wyjdę ja\\\\\\\\\\\\\\\" a teraz czas na resztę relacji:

Resztkami sil chwycili strimerianie typowe w takich chwilach narzędzia negocjacyjne jak gazrurki, brechy, tulipany z kartonów po mleku sojowym i postawione na sztorc kosy. Co bardziej krewcy próbując groźnie, ale i bezowocnie zmarszczyć porażone botulina czoła zabrali sie za ciosanie zgrabnego palika z młodej brzózki, aby nanizać nań znienawidzonego niczym Azje Tuhajbejowicza (To z lektury szkolnej Potop autorstwa Henryka Sienkiewicza – przypis dla u/kokaina) tyrana. Jak wiadomo taka terapia powoduje, ze kiszka stolcowa nabywa trwalej odporności na najlepsze masci produkcji znanego koncernu Butthurt & Co.

Na szczęście strimowa szlachta powstrzymała otumaniony motloch przed rozlewem krwi a najbardziej poważani postanowili zastosować wdrożoną przez znanego ciapatego Ghandiego metodę biernego oporu. Zaowocowało to zbanowaniem u/strims w kilkuset strimach (t/1hru4l) a nieliczni piśmienni wysmażyli celne chociaż najeżone grubymi słowami odezwy.

Demiurg jednak zdawał sie głuchy na wołania aż w końcu pojawił się ten jeden sprawiedliwy i spokojnym głosem przemówił (t/4y4kre) a slowa jego zostały wysłuchane. Bany zostały cofnięte, odtrutka podana a w komentarzach pojawiła sie rzeczowa dyskusja. Tajemnica czy admin ma na klacie ryby siną farbą kłute pozostaje niezbadana.

Na najbliższe dni przewidujemy ocieplenie się klimatu, dużo słońca, ale nie zapominajmy, ze winter is coming.

Borys Bor Borsukiewicz, Londyn, UK - Wszyscy kłamią tylko nie my!

**Dziennik Treściowy - 20 sierpnia - Wydanie główne**

Witam serdecznie państwa przed monitorami i zapraszam na wydanie wieczorne naszego dziennika

Dziś jest 20 sierpnia, 232 dzień roku, do końca roku pozostało 133 dni. Imieniny obchodzą Bernard, Biernat, Jan, Sabina, Samuel, Samuela, Sara, Sieciech i Sobiesław. Temperatura w Londynie to 24 stopnie, niebo jest bezchmurne co dobrze wróży bo księżyc już prawie w pełni

(pełnia 3:45 jutro rano).

Pierwsza wiadomość, która niezmiernie cieszy to stale od kilku dni rosnąca aktywność, mnogość komentarzy, spadająca liczba wpisów, zresztą kto chce może sam sprawdzić tu: http://strims.pl/aktywnosc A jak nie to podam cieszące oko czterdzieści dwa tysiące siedemset siedemdziesiąt pięć akcji.

Negocjacje nad detalami dotyczącymi zapowiadanej od eonów najnowszej, najbardziej zaawansowanej, amazing, minimalistycznej, innowacyjnej, amazing a miejscami płatnej (amazing) wersji serwisu zaowocowały zostawianiem w spokoju małpy (t/1crkvy).

Społeczność, nie chce też wyciągać wtyczki linkom powiązanym (t/keb7nv).

Rozsądną propozycją jest umożliwienie ustawiania etykiet w trakcie dodawania treści (t/vg248e). Ciekawe czy jeszcze bardziej spowolni to dodawanie treści, bo i bez tego potrafią dodawać się tak długo, że spokojnie można przetrawić stek z kangurzego ogona, a skrypt nadal będzie mielić miniaturkę. A skoro o tych mowa to warto wspomnieć, że dodają się dosyć przypadkowo i zawsze z wielkimi oporami.

Teraz przerwa na piosenkę którą sponsoruje s/shoegaze. Jak u/Saunter napisał w opisie: Daj się ponieść opioido-onirycznej fali muzyki shoegaze! Osobiście sądzimy, że jest bardzo różowy. A mod powinien odstawić hel. Jeśli masz ochotę posłuchać czegoś a nie chce ci się przebijać przez setki strimów to rzuć też okiem na to: t/oz9awr.

u/rdzeniuch, która tak pięknie zdemaskowała perfidnykonglomerattrzewiowy wpadła w tarapaty. Nasz reporter jest już na miejscu w s/Kaligrafia:

Znajdujemy się na terenie Bodleian Library, w której znajduje się wiele cennych rękopisów. Jak nam powiedziano przez osoby, które rozmawiały ze znajomymi naocznych świadków u/rdzeniuch, która podobnie jak Paryżja Hiltonówna psy, w swoej torebce trzyma kota, naraziła bibliotekę na spore straty (t/bq73aj).

Poprosiliśmy sierściucha o komentarz, jednak zajęty był czyszczeniem łap z tuszu potem wciąż bez słowa, zupełnie bez powodu wziął się za dokładne czyszczenie tyłka.

Przed prognozą jeszcze obrazek z s/Malarstwo: dzieło symbolicznego i abstrakcjonistycznego malarza czeskiego Františka Kupki - Mme Kupka dans les verticales (1910-11)

Pogoda na najbliższe dni nad wyraz zachęcająca. Balansująca w okolicach 25 stopni temperaturka, nieduża szansa na deszcz, głównie słonecznie, noce chłodne. Zapowiada się przyjemny długi weekend ze względu na wypadający w poniedziałek Bank Holiday :)

Borys Bor Borsukiewicz, Londyn, UK - Wszyscy kłamią tylko nie my!

Dziennik Treściowy - 24 sierpnia - Wydanie główne

Witam serdecznie państwa przed monitorami i zapraszam na wydanie wieczorne naszego dziennika. Przepraszamy za spowodowany brakiem dwóch wydań spadek aktywności na serwisie do mizernych 38k akcji. Nie spoczniemy aż nas serwis nie będzie odpowiedzialny za generowanie 50% ruchu. Na 128kb/s ISDN podłączonym do hostującego strims klastra składającego się z dwóch wypasionych 486DX2.

Dziś jest 24 sierpnia, 236 dzień roku, do końca roku pozostało 129 dni. Imieniny obchodzą Anita, Bartłomiej, Bartosz, Cieszymir, Halina, Jerzy, Joanna, Malina i Michalina. Temperatura w Londynie to 17 stopni, niebo jest mocno zachmurzone, możemy spodziewać się opadów deszczu.

Na początek smutna informacja: u/kokaina pożegnał się z serwisem. Jak nam zdradzono nie wytrzymał presji związanej z kolejnym podejściem do egzaminu dojrzałości i postanowił skończyć ze sobą przez wstrzymanie oddechu, jednak po dwudziestu sekundach się poddał i usunął konto. Podobno planował udać się do Mongolii by w spokoju wypasać owce i warzyć kumys. Niestety po raz kolejny wyszły braki w jego wykształceniu i zamiast znaleźć się w kraju Czyngis Khana wylądował w Biłgoraju. Jego dalsze losy pozostają nieznane, ale jak mawiał klasyk: ulica najlepszą szkołą życia.

Następna informacja jest zdecydowanie weselsza. Jak nam anonimowo doniesiono u/Maxiu2919 (ludzie/handy) został rozpoznany na starszym i lekko upośledzonym kuzynie naszego serwisu. Poszlaki, które pozwoliły go rozpoznać na wykopie to kolejne podchody do u/Zurawinowa, oraz komentarze pełne dowodów na chroniczny brak poszanowania najbardziej elementarnych zasad ortograficznych naszego pięknego języka.

Teraz krótka przerwa na posenkę: Scandal - Shoujo S Jak o zespole napisał u/Mavet: (koneser chińskich bajek, wina ryżowego i porno z mackami)

Scandal... najlepszy(dla mnie) zespół, który po prostu kocham uwielbiam i mógłbym godzinami słuchać. Wybili się w sumie dzięki piosence do anime Bleach. Potem ich kariera po prostu rozkwitła!

Polecamy zapoznać się z długim i zawierającym dużo informacji na temat japońskiej muzyki postem wspomnianego Maveta (t/tfeuuy) Opisy, listy zespołów, teledyski i tłumaczenia piosenek. Naprawdę dużo włożonej pracy, takie inicjatywy się chwali i nagradza UV (gif sponsorowany przez s/upvotegifs oraz s/BreakingBad)

Informacje ze świata technologii: Jak podaje u/dexterxx Steve Ballmer (człowiek, którego żaden antyperspirant się nie ima i obdarzony śmiechem perlistym niczym odgłos przechodzącej w pobliżu lawiny) dyrektor zarządzający Microsoftem, ustępuje po 13 latach rządów. (t/r3z2x3)

To osłabienie w obozie wroga z pewnością wykorzystają linuxowcy by jak co roku uzyskać światową dominację na komputerach domowych. Dotychczas z powodzeniem jest różnie, ale już niedługo mogą osiągnąć sukces porównywalny z wynikami jakie uzyskuje w wyborach Janusz Korwin Mikke. Ma się to stać za sprawą 5 najlepszych gier jakie pojawiły się na ten system w bieżącym roku (t/2qr07y)

Zanim zakończymy dzisiejsze wydanie prognozą pogody, chcieliśmy jeszcze zaproponować państwu dodaną przez u/kermit do s/Sztuka treść pod tytułem: Światy do pożarcia czyli niezwykle smaczne zdjęcia Carla Wernera (t/tw0w2d).

A teraz prognoza pogody. Na dzisiejszą noc przewidziana jest ciemność. Ciemność będzie utrzymywała się do późnych godzin nocnych by płynnie przejść w półmrok o świcie a następnie w jasność o poranku.

Borys Bor Borsukiewicz, Londyn, UK - Wszyscy kłamią tylko nie my!


**Dziennik Treściowy - 30 sierpnia - Wydanie główne**

Witam serdecznie państwa przed monitorami i zapraszam na wydanie główne naszego (nieco)dziennika. Dzisiejsze wydanie obfituje w informacje równie prawdziwe jak pożyteczne. Równocześnie chcielibyśmy dołożyć cegiełkę w budowaniu nowego i lepszego świata w Polsce dlatego też na samym końcu pojawią się ogłoszenia w których oferujemy pracę za godziwą satysfakcję oraz możliwość rozwoju. O młodym i dynamicznym zespole nie wspominamy bo to chyba już tylko ogólny i nic nieznaczący dopisek skoro nawet oferty pracy w s/PZPN go zawierają a jak wiemy w naszym kraju tylko pasmo Gór Stołowych ma wiek porównywalny ze średnią wieku w szacownym związku.

Dziś jest 30 sierpnia, 242 dzień roku, do końca roku pozostało 123 dni. Imieniny obchodzą Adaukt, Częstowój, Gaudencja, Miron, Rebeka i Tekla. Temperatura w Londynie to 21 stopni, niebo jest znacząco jednak nie beznadziejnie zachmurzone, możemy, ale nie musimy spodziewać się opadów deszczu.

Na początek informacje z 127.0.0.1 zwane dalej lokalnymi: Jak udało się ustalić naszemu dziennikarzowi śledczemu w końcu została ustalona data pojawienia się nowej wersji serwisu. O ile przez ostatnie kilka miesięcy u/strims ciągle zapewniał nas, ze nowa wersja pojawi się niedługo tak teraz w końcu jednoznacznie i kategorycznie zapewnił nas, że bez najmniejszego poślizgu zobaczymy nowego strimsa w ciągu najbliższych 2 a maksymalnie 32 dni.

Czego możemy spodziewać się w nowej wersji? Tego na 100% nie wie nikt nawet główny programista (projekt jest tak tajny, ze koduje z workiem po kartoflach na głowie a klawiatura ma randomowo zmapowane klawisze), jednak z pewnością nie zobaczymy powiązanych, głównej, wpisów ani nicków użytkowników przy głosach w górę czy w dół.

Nie zostanie również wydłużony czas edycji treści (nawet dla moderatorów). Nie zobaczymy dodatkowych uprawnień dla moderatorów czy też dla i tak bezużytecznych obecnie uznanych w strimie. Więcej budujących informacji można zobaczyć w s/StrimsSugestie.

Już za chwilę szybki rzut okiem na ostatnie przetasowania personalne na naszym portalu, ale najpierw piosenka.

To był jeden z kilkunastu potomków wielkiego Boba: Damian \\\\\\\\\\\\\\\"Jr. Gong\\\\\\\\\\\\\\\" Marley, poczęty przy aktywnym udziale ówczesnej miss świata a zobaczyliśmy go w kawałku Welcome to Jamrock. Nasz korespondent z Jamajki stara się ustalić dokładną rolę faceta machającego flagą. Niestety straciliśmy z nim kontakt 10 min po wylądowaniu w Kingston. Chcących pomóc w poszukiwaniach zapraszamy do s/Reggae.

Skoro jesteśmy w tematach około muzycznych chcielibyśmy poinformować was, ze już niedługo do dziennika zostanie włączona lista przebojów: s/StrimsowePrzeboje, głosowanie odbywa się tutaj: s/GlosowaniePrzeboje a tu można zagłosować na częstotliwość z jaka lista będzie się pojawiała. Na chwile obecna jest to raz w miesiącu na jego początku więc najbliższe notowanie już za dwa dni.

Kronika towarzyska: Przypieczętowane już znikniecie wpisów jest jak widać rzepem w niejednym kucu. u/Gav na wieść o tym wydarzeniu zapowiedział (t/c4hk6i):

\\\\\\\\\\\\\\\"Gdy znikną wpisy a noc ze snu się przebudzi, dusza ma odejdzie samotności droga by kroczyć wśród martwych wspomnień.\\\\\\\\\\\\\\\"

Jego potencjalne odejście na szczęście nie spowoduje 50% spadku populacji portalu. Niedawno ponownie powitaliśmy kilku użytkowników, którzy definitywnie usunęli konta (u/S1, u/__, u/rw514345235vgewtryvwetyu4b8). Dzięki pojawieniu się u/GeorgeWashington nasz intelektualnie wyjałowiony krewny Wykop nie jest jednym portalem na którym możemy spotkać głowę państwa dla której matura okazała się płotem nie do przeskoczenia.

u/Mavet postanowił podjąć się syzyfowego wręcz wyzwania i organizuje I Ogólnogalaktyczne Strimowe Party Dla Dwóch Osób, które odbędzie się 19 października 2013 roku w Krakowie (t/ryna3n). Lokalizacja będzie podana 2-3 tyg przed samym spotkaniem, w podanej treści postarajcie się podawać możliwość pojawienia się (pamiętajcie o zabraniu multikont, żeby nie było zbyt pusto). Sa już nawet propozycje lokalu: (t/c6dr3t). Jak wiemy u/Mavet jest łysym karkiem zajmującym się bojowym Tai Chi (t/k5ce3o), ale mimo wszystko uparł się, żeby zwiększyć atrakcyjność spotkania przez dodanie elementu cosplayu. Jak dowiedzieliśmy się u samego źródła by dać przykład u/Mavet przebierze się w Czarodziejkę z Księżyca.

u/borysses obchodzi dzisiaj urodziny z tej tez okazji chcielibyśmy ufundować mu jakiś prezent za jego bohaterska walkę o poziom i ruch na portalu. Zainteresowani proszeni są o przekazanie swoich niepotrzebnych bitcoinów (s/Bitcoin) na adres jego bitportfela. Jeśli nie znacie detali pm a będą wam one dane. Z tego co wiemy od jednego z jego tatów u/borysses w skrytości ducha marzy o operacji zmniejszenia swojego ogromnego i pulsującego... kuca.

Poznaj strima: Użytkownicy naszego portalu nie tylko zajmują się chlaniem, wyczynową masturbacją nad zdjęciami Moniki Brodki (s/brodkonauci) i czesaniem kucyków, ale także wspierają różne zbożne inicjatywy. Ostatnio pojawił się strim, który za cel postawił sobie walkę z głodem na świecie: s/BombaKaloryczna. Jak czytamy w sidebarze:

\\\\\\\\\\\\\\\"W tym strimie walczymy z głodem na świecie przez porządne najadanie się. Początkowo w misce jest milion kilokalorii. Zakładając, że zdrowy mężczyzna potrzebuje około 2000 kcal dziennie do strimu wrzucamy tylko wyniki nadmiarowe pomniejszone o bazowe 2k (jeżeli zjadłeś dzisiaj 3000 kcal to możesz od miliona odjąć 1000)\\\\\\\\\\\\\\\"

\\\\\\\\\\\\\\\"Pamiętaj, każdy dodatkowy kilogram powoduje, że jest o kilogram strimoluda więcej. Jeżeli nie możemy być największym i najludniejszym portalem zobaczmy czy uda nam się zostać najcięższym.\\\\\\\\\\\\\\\"

Stan na chwilę obecną to 976 790 kcal. Dzięki wzorowej postawie naszych użytkowników somalijskie i kenijskie dzieci pójdą spać głodne, ale szczęśliwsze wiedząc, że ktoś je za nie. Niestety jak podaje nasz korespondent z Laponii w tym roku i tak nie dostaną nic od Mikołaja, bo nie jedzą kolacji!

Ogłoszenie o prace: Aaaaaaaaaaby pracować w mediach na pierwszej linii frontu informacyjnego prześlij swoje CV, list motywacyjny oraz zdjęcie w negliżu na nasz adres (pm). Poszukujemy redaktora/ki do działu \\\\\\\\\\\\\\\"informacje naukowe\\\\\\\\\\\\\\\", \\\\\\\\\\\\\\\"polityka\\\\\\\\\\\\\\\" oraz \\\\\\\\\\\\\\\"informacje mniej ważne i niepoważne\\\\\\\\\\\\\\\". Prawdopodobnie już niedługo zwolni się też pozycja pogodynki.

Pogoda: Według serwisu http://www.thefuckingweather.com w najbliższych dniach powinno być kurewsko pogodnie.

Borys Bor Borsukiewicz, Londyn, UK - Wszyscy kłamią tylko nie my!

Dziennik Treściowy - 1 września - Wydanie główne (Jubileuszowa 10-ta treść w strimie)

Witam serdecznie państwa przed monitorami i zapraszam na wydanie główne naszego (nieco)dziennika. Dzisiejsze wydanie jest 10-tą jubileuszową treścią w tym strimie i nie jest to jedyna ważna rocznica z jaką musimy się dzisiaj zmierzyć. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was jak najbardziej obiektywne informacje najwyższej jakości gwarantujące właściwy punkt widzenia oraz wywiad z jedną z nielicznych użytkowniczek naszego portalu a zarazem kontrowersyjną gwiazdą technologicznej blogosfery u/ewqaewqa. Podamy też najnowsze notowanie s/GlosowaniePrzeboje.

Dziś jest 1 września, 244 dzień roku, do końca roku pozostało 121 dni. Imieniny obchodzą August, Bronisław, Bronisława, Idzi, Ruta i Sykstus. Temperatura w Londynie to 21 stopni, niebo jest prawie bezchmurne, noc będzie zdecydowanie chłodna. Dnia dzisiejszego obchodzimy: Międzynarodowy Dzień Pokoju, Święto Wojsk Obrony Przeciwlotniczej oraz Dzień Kombatanta (Dzień Weterana)

1-go września 1939 roku rozpoczęła się druga i jak historia pokazała, ponownie nieudana próba zjednoczenia Europy pod niemieckim sztandarem. Mimo usilnych starań niemiecki ład, porządek i punktualność nie mogły zadomowić się w kraju, którego mieszkańcy znani są z ułańskiej fantazji, pięknych kobiet i nienawiści do zachodnich sąsiadów. Za naszym przykładem do w konsekwencji zwycięskiej walki stanęły inne bohaterskie narody a nawet Francuzi. Tak czy inaczej zakończenie wojny sprowadziło na nas lata stalinowskiego terroru i dziesięciolecia komunizmu podczas gdy Niemcy dzięki planowi Marshalla mogły stać się potęgą gospodarczą i w końcu zjednoczyły Europę pod swoimi skrzydłami dla niepoznaki zwanymi RWPG a następnie EU. Prawdopodobnie to jest przyczyną tego, że bardziej obchodzimy początek IIWŚ oraz zakończenie pierwszej niż zakończenie drugiej. Więcej zapewne w s/Historia

A teraz informacje lokalne: Aktywność znowu przekroczyła 40k (41266) co nie dziwi, bo na naszym ulubionym dawcy nowych użytkowników znów rozpętała się mała aferka. Dzięki fali userów szacowanej na co najmniej 6 osób ilość użytkowników na strims dziarsko zmierza w kierunku wartości dwucyfrowej. Opinie na temat sprawy poznacie dzięki ekspertom (t/6x5pxc), którzy już niejedno konto na wypoku mieli zbanowane: t/w3lsvk

Mimo wielu zapowiedzi Armageddon jeszcze nie nadszedł i wpisy wciąż istnieją. Nie ma co jednak się przedwcześnie cieszyć bo okienko na pojawienie się nowej wersji to 30 dni. A jeśli dokładnie przeanalizować zapowiedzi to trudno się tam doszukiwać sprecyzowanego roku WIELKIEJ EWOLUCJI.

Teraz przerwa na piosenkę.

To była きゃりーぱみゅぱみゅ (Kyary Pamyu Pamyu) w piosence PONPONPON i była to najgorsza i najniżej oceniona treść w reaktywowanej liście przebojów (s/StrimsowePrzeboje). Zanim jednak przejdziemy do najnowszego notowania...

Błyskawiczny i ekskluzywny wywiad z byłą podwładną pajonka, wielką propagatorką strims i obecnie naczelną http://techround.co/ u/ewqaewqa foto

Dlaczego blogujesz? Czy nie wolałabyś być \\\\\\\\\\\\\\\"prawdziwą redaktorką\\\\\\\\\\\\\\\" w jakimś czasopiśmie komputerowym, albo w dziale technologicznym poważnej gazety?

\\\\\\\\\\\\\\\"Bo lubię. Bo mogę pisać rzeczy poważne i czasem niepoważne. Czasopisma komputerowe mają coraz mniejszą rację bytu, a wspomniane poważne gazety zwykle muszą dopasowywać treści do odbiorców czy uwikłane są mocno w polityczne układy i konotacje, choćby wizerunkowe, od czego stronię, jak mogę.\\\\\\\\\\\\\\\"

W swoim tekście http://techround.co/internet-2/tatar-a-wiarygodnosc-blogerow.html poruszyłaś ciekawą kwestię wiarygodności blogerów, czy nie sądzisz, że pisanie o technologii i równoczesne zarabianie na reklamach jest bardzo trudne ze względu na małą konkurencję i w zasadzie pójście na układ reklamowy z jakąś firmą powoduje natychmiastowe spolaryzowanie opinii?

\\\\\\\\\\\\\\\"Czy dziennikarze wspomnianych przez Ciebie poważnych gazet prowadzący sponsorowane, powstałe na zlecenie producentów sprzętów blogi nie są narażeni na spolaryzowanie opinii?\\\\\\\\\\\\\\\"

Kiedy zdałaś sobie sprawę, że jesteś uzależniona od technologii?

\\\\\\\\\\\\\\\"Kiedy zorientowałam się jakieś 10 lat temu, że nie jestem w stanie funkcjonować bez prysznica i kuchenki mikrofalowej:) A od tych mobilnych, mocno internetowych chyba nie jestem już uzależniona jako tako. Zrobiłam sobie detoks, wytłumaczyłam, że odbieranie maili 3 sekundy po ich nadejściu i śledzenie wszystkich, WSZYSTKICH powiadomień nie daje szczęścia, a wyłączenie autosynchronizacji w telefonie wcale nie boli. Ba, wyjście z domu bez żadnego sprzętu też nie boli tak, jak kiedyś mi się wydawało.\\\\\\\\\\\\\\\"

Jaka jest Twoja ulubiona gra?

\\\\\\\\\\\\\\\"Carmageddon. Zdecydowanie!\\\\\\\\\\\\\\\"

(@ewqaewqa - w takim razie polecamy s/strimogeddon, który powstaje dzięki u/elDominiko)

Czy zobaczymy Cię kiedyś na s/gonewild?

\\\\\\\\\\\\\\\"Nie. Moje granice prywatności ustalam ja i nie obejmują one takich aktywności:)\\\\\\\\\\\\\\\"

No i to by było na tyle, wielkie dzięki dla u/ewqaewqa

A teraz szybkie podsumowanie Strimsowej Listy Przebojów (cała notowanie tutaj: t/weqg3n )

Na miejscu trzecim dodany przez: @Jezoreczek zespół, którego szczyt sławy to moment w którym został zcoverowany przez Metallicę w utworze \\\\\\\\\\\\\\\"Samogon w musztardówce\\\\\\\\\\\\\\\":

III - Thin Lizzy - Whiskey In The Jar

Na miejscu drugim dodana przez @Kaminiak zagraniczna kapela grająca do kotleta na weselach występująca pod szyldem Żelazna Dziewica. Patrząc na fryzury członków zespołu można bez problemu zrozumieć skąd się wzięło dziewictwo w nazwie.

II - Iron Maiden - Fear Of The Dark

W końcu na miejscu pierwszym zestawienia dodane przez @Rijel dinozaury rocka, z których jak na razie żaden nie umarł z przyczyn naturalnych. Pozostali cieszą się dobrym zdrowiem, ale nie rozmawiają ze sobą, dlatego jak ma się szczęście można zaliczyć dwa rożne koncerty pod rożnymi szyldami i posłuchać tych samych utworów.

I - Pink Floyd - High Hopes

Następne notowanie już za dwa tygodnie a swoje typy możecie dodawać i oceniać tutaj: s/GlosowaniePrzeboje

Teraz chwila na kontemplację pnia (t/0w3sgt) a za chwilę pogoda, której wyjątkowość polega na tym, że w przeciwieństwie do prognoz z konkurencyjnych stacji jest zawsze na 100% trafna.

Pogoda będzie się zmieniać w te i nazad przez jeszcze bardzo długi czas.

Borys Bor Borsukiewicz, Londyn, UK - Wszyscy kłamią tylko nie my!

**Dziennik Treściowy - 9 września - Wydanie główne (Ekskluzywny wywiad z adminem u/strims)**

Witam serdecznie państwa przed monitorami i zapraszam na wydanie główne naszego (nieco)dziennika. Jak pewnie już zauważyliście powoli pojawiają się zapowiadane zmiany na naszym ulubionym serwisie do marnotrawienia czasu. We wpisach pojawiła się wyraźnie syjonistyczna ramka nawołująca do porzucenia prawilnych wpisów na rzecz lewackich treści. Jedyne z czego można się cieszyć, to to, że zniknięcie wpisów będzie znaczyło, ze misja u/panwlodzimierz została zrealizowana i w końcu będzie mógł usunąć konto.

Dziś jest 252 dzień roku, do końca roku pozostało 113 dni. Imieniny obchodzą Audomar, Aureliusz, Denis, Dionizy, Edeltrauda, Gorgoniusz, Grażyna, Otmar, Ożanna, Piotr, Sergiusz, Sobiesąd i Ścibora. Dnia dzisiejszego obchodzimy też Światowy Dzień Urody więc czas przylizać kuce i o ile doszła przesyłka z SilkRoad przypudrować noski.

Najważniejszym wydarzeniem jakie miało miejsce na strims jest niedawna awaria, która na wiele długich godzin pozbawiła rzesze multikont dostępu do źródełka. Podczas gdy mniej odporni zwinęli się w kłębek i kołysząc się zaczęli zdradzać objawy choroby sierocej prawdziwi twardziele zdecydowali się na krok mogący doprowadzić do ciężkiej afazji oraz zaniku płata czołowego a mianowicie wylądowali na wypokowym mikroblogu.

Nie zważając na sypiący się ze wszystkich stron grad minusów i ociekające jadem i intelektualną pustką komentarze, na straży frontu informacyjnego za liniami wroga był wasz uniżony komendant dywizji dywersyjno-informacyjnej. Niestety nie obyło się bez ofiar, u/kkb1 wykazał się doskonałym wyczuciem i zarobił bana na wykopie na dzień przed awarią i w ten sposób nie mógł nawet jednym słowem pokazać nam jak bardzo cierpi. Mógł tylko bezradnie przeglądać nieśmiało pojawiające się pomiędzy reklamami \\\\\\\\\\\\\\\"wpisy\\\\\\\\\\\\\\\" jako niezalogowany. Na jego nieszczęście treść o tym jak się zanonimizować i w ten sposób zyskać możliwość założenia multikonta pojawiła się już po powrocie naszego portalu do świata żywych. (t/4cg6v7)

Zaraz piosenka a po niej ekskluzywny wywiad z adminem u/strims, którego fragment (z części z pytaniami od społeczności) możecie zobaczyć poniżej:

\\\\\\\\\\\\\\\"u/mikolah: jaką masz radę dla białej 19-letniej dziewczyny idącej na studia?

u/strims: ...\\\\\\\\\\\\\\\"

Jak widać pytania były trudne i nie zawsze sensowne, ale przynajmniej odkryliśmy płeć u/mikolah i jego aspiracje by iść na studia. Tym samym możemy zaliczyć go do wąskiego grona userów będących posiadaczami matury.

A teraz piosenka Ice Cube - It was a good day dzięki uprzejmości powracającego s/WieczornikMuzyczny (W wieczorniku muzycznym gromadzimy się każdego wieczoru i dzielimy się muzyką. Istotą strimu jest poznawanie nowych wykonawców, albumów lub utworów oraz wspólna dyskusja nad nimi.) Tak to juz kolejny strim z linkami do youtube, ale wyraźnie widać, że katalogowanie youtube to to co strimoludy lubią najbardziej.

A teraz wiekopomny wywiad z u/strims:

1 - Czy pomysł stworzenia strims.pl był wynikiem pojawienia się jakiegoś impulsu czy jest efektem długich rozmyślań, analiz i powstania spójnej wizji najlepszej strony w polskim internecie? Czy zabierając się za to przedsięwzięcie zdawałeś sobie sprawę jak wygląda rynek i podział sił na nim? Jakie są kryteria sukcesu i konieczne kroki wymagane do jego osiągnięcia?

\\\\\\\\\\\\\\\"Ad 1. Pomysł powstał po obserwacjach polskiego Internetu, gdzie strimowało się głównie tylko najciekawsze dla ogółu informacje. Później powstawały portale z obrazkami i filmikami z YouTube. A przecież ludzkie zainteresowania, myśli i ogólnie cały świat jest dużo bardziej różnorodny. Dlaczego nie strimować wszystkiego? Dodatkowej motywacji dodał fakt że brakuje moim zdaniem w polskim Internecie miejsca do wymiany informacji na ważne tematy bez obaw o stronniczość moderatorów odgórnych. Te dwie koncepcje to Strims. Znałem i korzystałem z portali do wymiany linków w Polsce i tych zagranicznych przed stworzeniem Strimsa. Sukces? Najpierw musimy zarazić Strimowaniem całą internetową Polskę.\\\\\\\\\\\\\\\"

2 - Wczorajsza awaria spowodowała poważne szkody emocjonalne u dużej grupy użytkowników. Wielu posunęło się do tak radykalnych czynów jak przeglądanie wykopu czy o zgrozo odejście od komputera. Straty mogły zostać ograniczone przez nawet skrajnie lakonicznego tweeta lub minimalistyczny wpis na fejsbuku. Nic takiego jednak się nie pojawiło i przez długie godziny strimoludu żyły w strasznej niepewności. Czy masz pomysł na polepszenie komunikacji na linii userzy - administracja? I czy w końcu strims zacznie mieć sensowną prezencję na społecznościówkach?

\\\\\\\\\\\\\\\"Ad 2. Gdyby była wtedy możliwość poinformowania Was na naszych kanałach społecznościowych to byłoby to zrobione. Bardzo niefortunny zbieg okoliczności.

Działamy aby się to więcej nie powtórzyło. Jeżeli jednak doszłoby do większej awarii to można szukać informacji na tych kanałach. Jeżeli chodzi o komunikację to sprawa jest dość prosta, potrzeba ludzi / administratorów do komunikacji z użytkownikami, prowadzenia kanałów społecznościowych itp. Teraz większość czasu jest poświęcana na rozwijanie nowej wersji, gdy wejdzie ona w życie będzie więcej czasu na pozostałe sprawy.\\\\\\\\\\\\\\\"

3 - Pisałeś, że strims ma być stroną prostą i przyjazną użytkownikowi jednak często słychać uwagi, że strims jest skomplikowany i nielogiczny. Szczególnie zagubieni mogą się poczuć nowi użytkownicy. Co poszło nie tak? Czy przyszłe zmiany przyniosą poprawę w tym temacie?

\\\\\\\\\\\\\\\"Ad 3. Zgadzam się że jest już zbyt skomplikowany i może być niezrozumiały dla nowych użytkowników. Jest tak dlatego że uważałem że im więcej funkcji tym lepiej. To jest błąd. Funkcje muszą być w równowadze z użytecznością. Użyteczność i prostota to są jedne z najważniejszych celów nowej wersji. Nie przesadzę gdy powiem że nowa wersja jest prostsza o 50%.\\\\\\\\\\\\\\\"

4 - Jedną z najważniejszych rzeczy, które mogą zaważyć na sukcesie lub porażce serwisu jest jego stabilność i ciągłość w dostarczaniu usługi użytkownikom. Jak wygląda sprawa infrastruktury i wydajności nowego kodu? Czy możemy się spodziewać, że strona będzie działać jak należy i bez niespodzianek nawet w chwilach większego napływu użytkowników?

\\\\\\\\\\\\\\\"Ad 4. Na pewno będzie lepiej w nowej wersji bo zmieniliśmy najbardziej wrażliwe miejsca. Jak bardzo to zobaczymy. Najważniejsze to wyeliminować okresowe zwolnienia serwisu, jeżeli nadal będą występować to dokręcimy kolejną śrubę.\\\\\\\\\\\\\\\"

5 - StrimsGold wydaje się poszlaką wskazującą na to, że chcesz w końcu przestać dopłacać do serwisu tak dużo jak obecnie. Czy zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na inwestycje w serwis (techniczne czy też personalne) czy raczej oddasz się typowym dla internetowego miliardera rozrywkom jak pływanie na jachcie, wciąganie koksu i okazjonalne porzucanie zwłok martwej prostytutki na śmietniku?

\\\\\\\\\\\\\\\"Ad 5. Strims nie osiąga przychodów (nie mamy żadnej reklamy). Koszta są bardzo duże, a chcemy się jeszcze mocno rozwijać. Duże sieci reklamowe nie współpracują ze względu na kontrowersyjne treści, a ja nie chcę sprzedawać Idei i zmieniać Strimsa pod dyktando reklamodawców. StrimsGold to pomysł, który pomoże nam zrealizować cele. Postaramy się też poszukać reklamodawców na własną rękę.\\\\\\\\\\\\\\\"

To już koniec wywiadu, ale mamy jeszcze mikro AMA dzięki userom, którzy nie bali się zadać pytań:

u/Dolan: ja mam pytanie - gdzie stoi serwer?

\\\\\\\\\\\\\\\"Francja.\\\\\\\\\\\\\\\"

u/giecze: WTF is StrimsGold i dlaczego nie chcesz uwolnić kodu źródłowego strony by każdy kto chce mógł mu pomóc?

\\\\\\\\\\\\\\\"StrimsGold to dodatkowe wyjątkowe funkcje (w tym te wymagające więcej pracy serwera), testy wybranych nowych funkcji przez udostępnieniem ich dla wszystkich, źródło finansowania oraz nagroda za specjalne aktywności. Uważam że lepiej jak kod pozostanie w obecnej formie, a techniczny potencjał społeczności stworzy wiele ciekawych dodatków.\\\\\\\\\\\\\\\"

u/Reg_Edit: Co będzie obejmował StrimsGold? Czy będą tam przeniesione funkcjonalności obecnej wersji które zostaną odebrane plebsowi, takie jak np. wpisy?

\\\\\\\\\\\\\\\"Za kilka dni nowa wersja, w której tajemnice StrimsGold zostaną odkryte.\\\\\\\\\\\\\\\"

- Czy nie obawiasz się powstania konkurencji w związku z bardzo wolnym wprowadzaniem ulepszeń w serwisie i brakiem dialogu z użytkownikami?

- Co powstrzymuje cie od nawiązania współpracy z użytkownikami znającymi się na tworzeniu stron internetowych?

\\\\\\\\\\\\\\\"Było 5 dużych zmian, w tym 2 polegające na niemal całkowitym przebudowaniu strony w ciągu 16 miesięcy. Nie wiem czy to dużo czy mało. Wiem jednak że przekazaliśmy na to całe swoje siły i czas. Rozumiem że chodzi o długi czas oczekiwania nawet na drobne zmiany. To prawda. Najprawdopodobniej nowa wersja będzie już tą właściwą i nie trzeba będzie robić rewolucji, a co za tym idzie cały potencjał, zamiast na przebudowywanie tego co już było zrobione, zostanie przełożony na systematyczny rozwój i doraźne poprawki.\\\\\\\\\\\\\\\"

u/scape: Czy superwydajny klaster na dwóch 486DX2 pracuje w trybie turbo?

\\\\\\\\\\\\\\\"Tryb turbo włączany jest tylko na specjalne okazje ;)\\\\\\\\\\\\\\\"

- Kim jest ów tajemniczy rzecznik - śmieszek? Ilu ludzi stoi w tej chwili za STRIMS INC.?

\\\\\\\\\\\\\\\"1\\\\\\\\\\\\\\\"

- Czy możemy się spodziewać akcji promocyjnej STRIMS z prawdziwego zdarzenia?

\\\\\\\\\\\\\\\"Najlepsza promocja Strims to społeczność, dodawane przez nią treści, tworzone strimy i inicjatywy. Jednak jak pojawią się nadmiarowe środki, zrobimy reklamę, może nie banalną, ale np. polegającą na promocji jakiegoś strimu / inicjatywy.\\\\\\\\\\\\\\\"

- Jak masz zamiar poradzić sobie z hordą rozwścieczonych wpisowiczów, którzy będą rządni krwi po ich usunięciu? Czy w przypadku porażki bierzesz pod uwagę > usunięcie konta?

\\\\\\\\\\\\\\\"Mam nadzieję że przekonają się że strimowanie też jest ciekawe.\\\\\\\\\\\\\\\"

Ciekawe pytania zadali też u/5h2 i u/ Mamuts, ale jak odpowiedział u/strims:

\\\\\\\\\\\\\\\"Ominąłem te mało merytoryczne, niezwiązane bezpośrednio z serwisem.\\\\\\\\\\\\\\\"

To juz prawie koniec dzisiejszego wydania, jeszcze tylko rzut okiem na to co zwykle je u/strims kiedy koduje: (t/k5f3md)

A teraz pogoda: W Londynie jest teraz 12 stopni, niebo szczelnie zasłania pokrywa z chmur z których siąpi, pada, leje a momentami tylko kropi deszcz. Niedługo możemy się spodziewać kapuśniaczka, dżdżu, mżawki a nawet ulew.

Borys Bor Borsukiewicz, Londyn, UK - Wszyscy kłamią tylko nie my!

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst 83ff9r6mpa:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.