Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

10 powodów biedy grafika / rysownika.

Bycie rysownikiem to za mało. Rynek wymaga, by prócz rysowania znać Photoshopa. I oczywiście znać wektory. Aż głupio nie znać składu do druku. Trzeba znać projektowanie stron www. Znać cięcie stron do HTML. Znać Flasha. Bannery robić, to umieć też hasła układać. Przecież to pestka być Copywriterem.

Nie ma nic gorszego, gdy w środku projektu do głowy wpada genialny pomysł na komiks lub ilustrację. Człowiek ulegający pasji przerywa wówczas projekt i realizuje ten pomysł. Człowiek racjonalny odłoży to na później, ze świadomością, że prawdopodobnie wcale tego nie zrobi.

Najmocniejszą formą promocji w branży graficznej, podobnie jak w branży wypieków ciast (rangą podobna) jest poczta pantoflowa, czyli polecanie znajomym przez klientów, którzy byli zadowoleni z efektu pracy grafika.

:) Prześwietny Artykuł.... ---->


Dodaj komentarz

Autor zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Zaloguj się.

Autor wpisu zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Aktywuj publiczny profil, aby móc komentować ten wpis.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.