Ostatnio: 11.10.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Kibice Widzewa w Egipcie.

Ostatnio od znajomych usłyszanemu ciekawą historyjkę na temat kibiców Widzewa w Egipcie.

Podczas ich pobytu na wakacjach w jednym z Egipskich kurortów słynacych z tego że przyjeżdża tam wiele par i nowożeńców, któregoś dnia na hotelowym basenie pojawiła się grupka pięciu wygolonych na łyso i wytatuowanych mężczyzn. Po kilku "inteligentnych" zdaniach typu: "ja jebe", "cza kurwa wyczaić jakieś laseczki", "wyjebane" itd. stało się jasne ze maja do czynienia z rodakami. Dodatkowo po wywieszeniu na korytarzu hotelowym flagi Widzewa było już nawet wiadomo z jakiego są miasta. Nasi wydziergani dziarami rodacy od razu zaczęli zachowywać się jak na "dzieli", ordynarnie i chamsko zarówno do gości jak i obsługi hotelu. Oczywiście zawsze wszędzie pokazywali się w grupie i robili wszędzie sporo szumu. O dziwo obsługa hotelu cały czas była dla nich bardzo miła i tolerancyjna. No ale wiadomo, na turystach się zarabia. Nawet na tych mniej kulturalnych.

Pod koniec pobytu znajomi dowiedzieli się dlaczego pracownicy hotelu tak przymykali oko na wybryki pięciu panów. Okazało się że wszyscy Egipcjanie wzięli ich za grupę homoseksualistów którzy przyjechali do obcego kraju w spokoju oddawać się grupowym orgiom a flagę Widzewa wzięto za gejowski sztandar.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.