Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Wartościowe filmy zawsze odnosiły sukcesy na arenie międzynarodowej. Jednak łatwo jest o nim mówić a trudniej go zrobić i wiedzą o tym dobrze praktycznie wszyscy wielcy reżyserzy. To oni nadają odpowiednich proporcji i kształtów oraz dbają, żeby cały film był po prostu czymś wartościowym. Radząc się specjalistów z portalu FilmLine możemy dojść do wniosku, że w sumie większość rynku kinematograficznego opiera się o bardzo specyficzne fundamenty. Wielu ludzi z branży podkreśla że filmy wymagają pewnej koncepcji, która jest jednak ograniczana przez finanse i producentów.

1118245 negative

To wszystko sprawia, że obecnie na 100 filmów naprawdę dobrych wyjdzie 5. Reszta jest albo umiarkowanie dobra albo są to kompletne "gnioty", które nie mają racji bytu we współczesnym świecie. Niemniej jednak zawsze znajdą się ludzie, którzy będą na takie słabe produkcje kupować bilety do kina a tym samym nabijać kasę panom producentom w garniturach. No cóż...taki los widza.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.