Ostatnio: 08.03.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Projektor nie działa, ale i tak kino sprzedaje bilety.

Najlepsza jest reakcja kierownika, który nie zamknął sprzedaży i nie widzi w tym nic złego. Co tam klienci, ważne że hajs się zgadza.

TL;DR;

W białostockim heliosie w galerii alfa sprzedają bilety pomimo tego że projektor nie działa. Obraz znika na kilkanaście sekund co 10-15 minut.

Obsługa nie informuje o tym, a kierownik nie widzi nic złego w sprzedaży biletów za normalną cenę nieświadomym klientom. Ludzie nie dajmy się tak traktować. Proszę Was o wykop efekt.

Tak, kierownik o tym wie, ale mimo to dalej sprzedaje bilety. Myślę, że to świadome wprowadzenie w błąd klientów na co jest paragraf:

"Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."

Powiedział, też że każdy może wyjść podczas seansu i zwrócą za bilet. A czy ktoś zwróci za zmarnowany czas i paliwo na dojazd i powrót? Oczywiście, że nie!

Stąd wniosek, że to świadome żerowanie na tym że ludziom nie będzie się chciało zgłaszać reklamacji, a hajs się będzie zgadzał.

Zgłosiłem reklamację na piśmie, poniżej zdjęcie i zdjęcie ekranu w czasie usterki. Wiem brzydko piszę i wogólę to usuń konto :-) #pdkA tak pozatym to mirkuje już z Wami ponad 10 lat i już chyba czas wstawić paste o serwerowni. Także jeśli ten wpis będzie miał 300 wykopów zrobię to!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.