Ostatnio: 02.06.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Nazywam się Grzegorz Mazur, mam 19 lat i choruję na dystrofię mięśniową. Poruszam się na wózku od urodzenia. Od zwykłej spacerówki do wózka elektrycznego. Tak, obecnie posiadam wózek elektryczny, jednakowoż z uwagi na postępującą chorobę nie jestem w stanie samodzielnie obsługiwać joystcka w obecnym wózku, aby sie poruszać. Pomimo to ukończyłem liceum, zdałem maturę z niezłymi wynikami. Obecnie rozwijam swoję zdolności informatyczne w zakresie programowania i grafiki komputerowej. Ucze się na własną ręke, z uwagi na chorobę, jaki i na duże ilości kursów w internecie(Obecnie pracuję nad własną grą na silniku Unity. Po ukończeniu, mam zamiar udostępnić ją na stronie "kongregate.com". Jest to gra typu clicker z elementami RPG takimi jak: rozwój postaci, ekwipunek, tworzenie i ulepszanie przedmiotów. Link do albumu z materiałami z gry: https://imgur.com/a/4jk5M9N )


Wózek elektryczny Airwheel H3S sprawiłby, że miałbym więcej niezależności, gdyż posiada opcję sterowania za pomocą telefonu poprzez przeznaczoną do tego aplikację, co byłoby dla mnie dużym uproszczeniem. Kolejnym powodem dla którego potrzebuję tego wózka jest jego waga oraz funkcja automatycznego składania się pojazdu. Umożliwiłoby mi to częstrze wyjazdy np. do kina, na zakupy etc. ,gdyż jest on łatwy w przewozie i mieści się do bagażnika posiadanego przeze mnie samochodu. Mój obecny wózek waży 5 krotnie więcej(150 kg) niż Airwheel H3S i wymaga minivana oraz wymaga użycia płóz, które uległy uszkodzeniu (widoczne na zdjęciach), aby go gdzieś transportować. Mój wózek nie mieści sie do samochodu, który posiadam więc praktycznie nie mam możliwości opuszczenia domu.


Wszystkie zebrane pieniądze zostaną wydane na zakup Wózka elektrycznego Airwheel H3S.

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim darczyńcom i powiedzieć, że naprawdę doceniam każdą nawet najmniejszą wpłatę.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/grzegorzmazur6042552e2366011355ae0c4c20867688 orig2ebbb56e3142abdee31b9a257aaaf49c orig601f003f25ceabba3e76ca26d5738906 orig

Komentarze

 • Grzegorz Grzegorz (*.dynamic.gprs.plus.pl)

  Dzieki

 • Jagiel Jagiel (*.play-internet.pl)

  Grzesiek, wierzę że uzbieraszm na nten wózek i tego Ci życzę. puotr kuncy i tomasz terka jesteście zwykłymi śmieciami.

 • Tomasz S Tomasz S (*.play-internet.pl)

  Trzymaj się chłopie. Mam nadzieję, że znajdziesz dużo pozytywnych rzeczy w swoim życiu!

 • proso proso (*.netsystem.net.pl)

  mini stephen hawking

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst 2rbws7oywn:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.