Ostatnio: 20.07.2019

Cześć!

aga1

Fajnie, że do mnie wpadłeś. Mam na imię Agnieszka i chciałam Ci opowiedzieć o Pokazywarce.

Jak każda kobieta kocham zakupy. Uwielbiam wybierać nowe buty, sukienki, torebki. Czasem też sprzedaje to, co już nie mieści się w szafie. Oczywiście korzystam z serwisów aukcyjnych, bo to proste, fajne i tanie. Ty też pewnie korzystasz np. z Allegro. Może sprzedajesz płyty, części do samochodów, albo ubrania tak jak ja :-)

Wiadomo, że najważniejsze na aukcji są dobre zdjęcia. Jak już je zrobisz, to musisz je gdzieś umieścić. Musisz znaleźć dobry hosting, wiesz prosty, fajny i darmowy. Moim zdaniem najlepsza jest właśnie Pokazywarka.

Po pierwsze jest całkowicie darmowa. Nie musisz wysłać żadnych sms-ów aktywujących, wykupywać pakietów, nic. To jest naprawdę za darmo.

Po drugie nie musisz się rejestrować. A to znaczy, że nie musisz zakładać kolejnego konta, zaśmiecać sobie skrzynki pocztowej, pamiętać hasła, loginu – ja zawsze zapominam, a potem muszę korzystać z przypomnienia, albo pisać do serwisu...

W Pokazywarce wystarczy, że zapamiętasz jej adres, dodasz zdjęcia, opublikujesz i gotowe! Twoje zdjęcia będą dostępne w sieci przez 3 miesiące od ostatniej wizyty. To znaczy, że jeśli nikt przez trzy miesiące nie kliknie w Twoje zdjęcie to ono samo zniknie. Niedogodność? Daj spokój, przynajmniej nie musisz pamiętać żeby je kasować :-)

Samo dodawanie zdjęć jest banalnie proste!. Wystarczy, że je zaznaczysz, przeciągniesz na stronę i gotowe. Przed dodaniem Pokazywarka pokaże Ci podgląd strony. Jeśli wszystko jest ok, klikasz publikuj i już. Dostajesz link, który wklejasz na Allegro i Twoja aukcja jest ze zdjęciami.

Zresztą zobacz sam!

Zaznaczasz…

zaznaczasz3Przeciągasz…

przeciegasz3Gotowe!

gotowe3Wszystko ok? Publikuj stronę, no chyba, że chcesz coś poprawić…

publikuj3I już! Możesz zobaczyć swoją stronę, otworzyć ją w nowym oknie, no i masz kilka przydatnych linków…

linki3Proste? Proste!

Możesz także skorzystać z przycisku +Dodaj zdjęcie jeśli chcesz.

Jeśli Ci się to spodoba, a nie wierzę, że nie – wszyscy moi znajomi korzystają z Pokazywarki, możesz sobie założyć konto. Wystarczy, że podasz e-mail, wybierzesz sobie hasło i gotowe. Aha, logujesz się zawsze podanym adresem e-mail, więc raczej nie zapomnisz loginu :-)

A po co się masz rejestrować? Jeśli dużo sprzedajesz to może Ci się to przydać.

Po pierwsze możesz edytować stworzone strony, usuwać zdjęcia, zmieniać je, dodawać opisy, poprawiać, no możesz zrobić z nimi wszystko. Możesz je także samodzielnie usuwać. Właśnie, jeśli masz konto, to Twoje strony nigdy nie znikają – nieważne, czy ktoś w nie kliknął 3 miesiące temu, czy trzy lata temu, zawsze są dostępne.

Możesz także podejrzeć, kto zaglądał na Twoje strony. Na każdej z nich znajdziesz wykaz stron odsyłających, na których zobaczysz ile osób weszło z Allegro, ile z Facebooka, a ile trafiło z Google’a. Jeśli prowadzisz sklep, to takie informacje są na wagę złota. Możesz też włączyć możliwość komentowania oraz dostawać powiadomienia o komentarzach.

A najlepsze na koniec. Możesz stworzyć sobie własną subdomenę, takie Twoje miejsce w sieci, gdzie możesz publikować absolutnie wszystko. Chcesz wysłać komuś jakieś zdjęcia? Wrzuć ja na stronę – wyślij link. Wstawić obrazki na forum, stworzyć zbiór linków, opublikować wideo – tak samo. A może po prostu masz do powiedzenia parę słów? Napisz co chcesz, wstaw zdjęcia, linki, Pokazywarka działa jak każdy blog. Z tym, że jest znacznie prostsza!

Oczywiście to też możesz zrobić bez rejestracji, zresztą przekonaj się sam!

Polecam!

Aga

PS. Jeśli masz jakieś wątpliwości poczytaj więcej albo po prostu do mnie napisz!

PS2. Może w to nie uwierzysz, ale tę stronę zrobiłam w Pokazywarce i zajęło mi to dosłownie parę minut!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.