Ostatnio: 06.05.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Cała ta afera z euroweek utwierdziła mnie w jednym. Moderacja nie jest bezstronna, a ten portal stoczył się na żałosny poziom. Posiadanie dalej tutaj konta i swoim czasem oraz zaangażowaniem dawanie jakiegokolwiek wkładu w rozwój społeczności jest głupie. Moderacja i administracja nie szanują zupełnie swoich użytkowników, a hasło, że: "O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy" to jakiś żart.

Pozbierałem to co do tej pory się pojawiło na wykopie. Efekty euroweeku na wykop i (wg m_b) słusznych działań moderacji:

- roczny ban dla MrSknerus,

- perm dla Rewolucjonista_przegrywu (nagle, jak moderacji było to potrzebne to wynaleźli kilkanaście kont, niby jego multi)

Tym samym, tolerowanie agresywnych multi zielonek:77efa85b95aa6318fd4654bd1cbcff6b origAle nie no, moderacja czuwa. Miesiąc bana dla tenczus:

https://www.wykop.pl/ludzie/tenczus/

- moderacja cenzuruje treści masowo dopinając tag #polityka do znalezisk mówiących o euroweek,
- Clefairy od rana rzyga wpisami rozpaczliwie broniącymi euroweeku, wyzywając innych użytkowników. Moderacja banuje clefairego, na tydzień, po czym po 15 minutach (?!) ban znika. Sam zainteresowany jak gdyby nigdy nic wraca do swoich obowiązków i spamuje dalej. Nie musze chyba pisać ile zwykłym użytkownikom zajmuje kontakt z moderacją , a i tak praktycznie nigdy nie kończy to się przyznaniem racji użytkownikowi,- ban dla Dawkins_Wszechwiedzacy:-ban dla Bethesda_sucks:

b630ef525b1b0a578d585ccd84c901d0 orig-ban dla ImInLoveWithCoco:

891aef84a695a86750b500c1c51cea39 orig- ban dla tommo22, za wytknięcie hipokryzji moderacji:- ale to już nie jest powodem do bana, czy chociażby usunięcia wpisu:Ale nie no, zaraz chwila. Czy Lawrence_z_Arabii nie dostał 2 miesięcy bana za nazwanie neuropków spierdoksami? No dostał, ale to prawak, więc słusznie.

Oraz wielokrotne łamanie tego, wobec czego tak bohatersko protestuje teraz lakukaraczna:

Bez żadnych dowodów pomawianie o pedofilię.


43b5c4642f8d98e8c00ab21fd1e2e0c4 orig


Ale nie no, przeprosił, powiedział, że normalnie DOPIERO teraz przejrzał na oczy jakie to było złe. Wzruszające. Myślę, ze moderację też to wszystko bardzo ujęło, bo za całą swoją nienawistną działalność, pomówienia, publikowanie wizerunku bez zgody, otrzymał 1 (słownie: jednego) bana, za którego go jeszcze potem przeprosili XD

publikowanie wizerunku dziecka oraz pomawianie o pedofilię (plusował)

Tolerowanie całego #bekazkatoli, a tak zdecydowana i cenzorska reakcja w przypadku euroweek to są szczyty hipokryzji i podwójnych standardów.

Zresztą, pamiętacie aferę z tym: https://www.wykop.pl/link/4575707/kandydat-do-rady-miasta-rzeszowa-5-lat-temu-podrywal-14-latke/ ?

Wtedy upublicznianie prywatnych korespondecji oraz czyjegoś wizerunku nie budziło żadnych problemów. Moderacja twierdzi, że zgłoszenie musi pochodzić bezpośrednio od osoby pokrzywdzonej. Ale nie jest to przestrzegane i stosowane zupełnie arbitralnie. Poza tym usuwając pierwsze znalezisko o euroweeku i banując sknerusa, nie przedstawili żadnych dowodów na to, że ktokolwiek się z nimi skontaktował.

Dodatkowo, Wykop jest powiązany z zatrudniającymi płatnych trolli grupami typu STROER. To wyjasnia ogromną pobłażliwość moderacji dla osób szerzących lewicową propagandę na tej stronie.

Podsumowując: szkoda czasu na ten portal.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.