Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Wróżka Elleni o klątwach i urokach

Klatwy i uroki


k mtk3nji0odgsmtqwndiz f uugifZłośliwą klątwa jest to złorzeczenie komuś czegoś złego za doznane krzywdy.

Złośliwą klątwą są to klątwy narzucone przez osoby

które cierpiały niesłusznie przez Ciebie nap…

Jeżeli jedna osoba Ci pomaga , udziela Ci pomocy gości Cię w swoim domu a ty go okradasz z jego własności pod jego dachem i na koniec oczerniasz go i zmyślasz nieprawdziwe fałszywe historie na temat tej osoby opowiadasz , to bądź pewien/a ze któregoś dnia zapłacisz za to , a kara będzie sroga . Innym razem ktoś pracował u Ciebie a Ty mu nie zapłaciłeś za jego pracę wynagrodzenia i świadomie ukrywałeś się lub uchylałeś się od zapłacenia mu należnych pieniędzy oszukując go i wykorzystując ,

pamiętaj że nie unikniesz srogiej kary która uderzy Ciebie i w twoją całą rodzinę , gdyż człowiek ten przeklina Cię i życzy Ci złego za doznane krzywdy . Kolejnym powodem złośliwej klątwy są to krzywdy zadane innym osobom których rodziny rozpadły się przez Ciebie . Tutaj mamy klątwę którą narzucono na Ciebie poprzez łzy i cierpienie tych ludzi bądź kobiety lub mężczyzny którym świadomie zadałeś/aś cierpienie .

______________+++____________________


Niech cię szlag trafi!” - życzymy bliźniemu. Czy to działa?

Ludzie w to wierzą.

Od kilku lat w Polsce rozkwit..a wiara w moc klątwy i złego uroku.

Wróżki, bioenergoterapeuci, egzorcyści

- specjaliści od „walki z nieczystymi mocami”

- wszyscy mają pełne ręce roboty.

- Ulepiłam z wosku laleczkę, nakłułam igłami,

o północy zakopałam w ogrodzie. Wyobraziłam sobie: to mój mąż.

„Nienawidzę cię! Żebyś zdechł!”

- wysyczałam ze złością - opowiada 58-letnia Jolanta.

Inteligentna, zadbana.

Jej małżeństwo to dno. Mąż zdradzał, ona wybaczała.

Na starość (mąż ma 69 lat) zrobił się nieznośny.

Postanowiła go zniszczyć.

______________+++____________________

Ktoś nam zawadza , przeszkadza w naszym życiu, zazdrościmy mu, życzymy mu źle.Ona ma lepiej od nas, a my nie możemy mu dorównać lub,zwyczajnie najzwyczajniej w świecie chcemy mu dokopać bo skrzywdził nas, lub sprawił że płakaliśmy przez niego, to może być obca osoba, rodzina , najczęściej wścibska teściowa a najgorsze jest to ze wiedzie mu się lepiej jak nam .

Innym razem nie podoba nam się nasz sąsiad, lub sąsiadka i jej rodzina . Powodów do rzucenia klątw mamy wiele czasem z byle jakiego powodu przeklinamy cały świat bo mamy taki kaprys, ostanio najmodniejsze są klątwy w internecie. Tam mamy pole do popisu na wszelkich portalach, bo mamy dostęp do niektórych danych a także zdjęć, nap... portal "nasza klasa" " nasza generacja, oraz inne protale itp...internet to najprostszy sposób by się na kimś wyżyć i rzucić na kogoś klątwę lub urok.


anim rzucili na ciebie klatweJest kilka rodzajów klątwKlątwy są rodzaju czasu przeszłego teraźniejszego i przyszłego .

Wysłana energia może działać w trzech czasoprzestrzeniach .

Klątwy czasu przeszłego bardzo trudno jest odnaleźć , gdyż nasi przodkowie mogą już nie żyć , mam na myśli pokolenia narodzone przed nami począwszy od rodziców, dziadków i pradziadków itd…

Nie wiemy kto z wcześniej narodzonych pokoleń był osobą która przyczyniła się do tego że narzucono na nią klątwę . Klątwy i przekleństwa bardzo często sami narzucamy na swoje potomstwo lub domowników , sąsiadów przyjaciół . Wystarczy że w chwili złości nie zdając sobie sprawy co mówimy do nich . Najczęściej pod wpływem impulsów sami przeklinając kogoś nie zdajemy sprawy że przekleństwo czyli klątwa , negatywna energia ugodziła daną osobę o której się mówiło . Nie ważne czy to jest czas przeszły teraźniejszy czy przyszły, jednakowo godzą w człowieka , zwierzęta czy w przedmioty martwe. Klątwa to bardzo negatywna energia która działa negatywnie na życie tych osób ich otoczenia zwierząt , rzeczy martwych , często działa do siedmiu pokoleń . Często mówimy „bądź , lub idź przeklęty na wieki.

„ Niech twój ród będzie przeklęty na wieki „ itd….
Tak się już się utarło że właśnie takie klątwy jest najtrudniej oczyścić, gdyż towarzyszyła im silna energia nienawiści pomsty zemsty . Niestety Klątwy istnieją od pokoleń , bardzo często posiadamy na sobie kilka klątw czasu przeszłego aczkolwiek teraźniejszego. Klątwy możemy zdjąć tylko poprzez egzorcyzm osoby która się tym zajmuje, może to być wyznaczony kapłan egzorcysta, lub „szeptucha” która również tym się zajmuje od pokoleń z dziada pradziada, która otrzymała moc uzdrawiania z przekazów rodzinnych której też za pierwszym podejściem może nie udać się zdjąć klątwy , gdyż nie jedna klątwa jest na danej osobie . Dla tego zawsze trzeba dokładnie odczytać ile klątw może być na tej osobie. Zdejmowanie klątw wykonuje się po to, aby uzyskać poprawę i powyższe działania nie mają negatywnego wpływu na osoby trzecie. Podczas egzorcyzmu poprawa w życiu może nastąpić od razu, a czasem spóźnia się do kilkunastu dni a nawet do 3 miesięcy. W niektórych przypadkach zabieg zdejmowania klątw należy powtórzyć ze względu na jej moc . Pierwszymi oznakami działania klątwy są niewytłumaczalne wydarzenia towarzyszące nam w życiu. Prześladuje mnie pech mówią niektórzy nie zdając sobie sprawy z tego, że komuś może na tym zależeć. Bardzo często Człowiek nie zdaje sobie z tego sprawy a dowiaduje się o tym przypadkiem będąc u wróżki lub w trakcie snu. Często jest też tak, że ignorujemy bardzo długo taką możliwość, ponieważ w nie wierzymy w to że klątwy istnieją . Bardzo często matki świadomie przeklinają swoje dzieci. Klątwa matki to najcięższy rodzaj klątwy bardzo trudny do zdjęcia (czasami nawet niemożliwy) . Z klątwą matki mamy do czynienia, gdy świadomie matka przeklina swoje dziecko.

Panie wybacz mi, kiedy się skarżę!

Dzisiaj w na ulicy zobaczyłam jednego chłopaka który też chodzi o kulach jak mój syn , nie ma jednej nogi, poczułam zazdrość, bo on żył i chodził po tym świecie ,i wydawał się taki szczęśliwy i zadowolone z życia po mimo to że był kaleką. Mój syn nie miał, takiej silnej woli i tyle energii w sobie. Nie mógł się pogodzić z tym że utracił nogę w wypadku. Mój syn od 2 lat już nie żyje, leży w grobie. Zazdrościłam temu chłopakowi że on żyje a mój syn już nie.

O Boże, wybacz mi, ze tak się zachowałam. Ja już nie mam syna i serce moje więdnie i po woli umiera, bo tęsknię za nim, bez względu na to jakim był, dobrym czy złym dzieckiem. Matka opłakuje swoje dzieci całe życie, aż do końca swoich dni. Kiedy odchodziłem, powiedział do mnie: „Dziękuję pani. jest pani strasznie miła. Przyjemnie jest porozmawiać z kimś takim jak pani, „Nie widzę od dłuższego czasu Pani syna, gdzie on jest? ” - zapytał mnie. Ja patrząc mu w oczy powiedziałam – Nie żyje już od 2 lat w maju 20-go maja zginął.

Później, kiedy odszedłem widziałam w jego oczach smutek, nie wiedział, jak ma się zachować, było mu przykro, a mnie jeszcze bardziej przykro i wstyd że zazdrościłam mu że on żyje a mój syn nie. Bez słowa dalej patrzył przed siebie i poszedł dalej w swoją stronę. O Boże, wybacz mi, ze miałam takie myśli, zapomniałam że w taki sposób można na kogoś rzucić klątwę , lub urok. Zapomniałam że moja energia połączona z wielkim żalem i bólem po utracie syna, może się zmaterializować. Nie wolno jest nikomu źle życzyć nawet w takich chwilach kiedy pomyślimy o czymś, co nas dotknęło, gdyż nasza energia wyzwalając się może uderzyć w niewinną osobę która nam nic złego nie zrobiła. Z klątwami tak jest, czasem nie zastanawiamy się co pomyślimy na temat innych osób. Przez takie negatywne myśli, możemy im zaszkodzić.

Klątwa Violetty Villas


137
animation2zalzabralam

animation3przeklelam syna"Villas kilka razy własnoręcznie spisywała ostatnią wolę. Prowadziła również inne zapiski. Syn najpierw miał być wydziedziczony, a następnie przywrócony jako spadkobierca. Budzyńska jest posiadaczką tych rękopisów" - podała gazeta.

W trzech paragrafach testamentu, sporządzonego w obecności wałbrzyskiego notariusza, piosenkarka zapewniała, że ani jej syn, ani wnuk, ani brat, ani siostra nie okazali jej pomocy, dlatego wydziedzicza ich oraz ich potomków. W szóstym napisane jest wprost: "Stawiająca oświadcza, że z powodu zerwania przez członków rodziny więzi rodzinnej i uczuciowej i ich niewłaściwego zachowania, nie może wybaczyć Im Ich zachowania"

O swoim wnuku napisała też: "nie dał żadnego znaku miłości w stosunku do Niej, nie utrzymuje z Nią żadnych kontaktów rodzinnych, nie wspiera Jej w chorobie".

W tej sytuacji, "Czesława Gospodarek wyjaśnia, że powołała Elżbietę Budzyńską do całości spadku w zamian za opiekę sprawowaną przez Elżbietę Budzyńską nad Jej osobą."

Testament:


vvvvdobra

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst cu4hx6b5e2:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.