Ostatnio: 06.04.2017

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

CZĘŚĆ III

dr Sławomir Wronka

Adaś Niezgódka z "Akademii Pana Kleksa" został naukowcem, obecnie pracuje w Instytucie Problemów Jądrowych w Świerku pod Warszawą.

wronka
Monika Rosca - Znana z filmu W pustyni i w puszczy ukończyła z wyróżnieniem studia na Akademii Muzycznej w Łodzi w 1985 roku i została asystentką, a następnie adiunktem w klasie fortepianu.

rosca1
rosca2

Maria Sadowska

Zadebiutowała jako kilkunastoletnia dziewczyna, solowymi występami w zespole "Tęcza", który był głównym bohaterem programu muzycznego "Tęczowy Music Box". Marysia skończyła 35 lat, ma na swoim koncie kilka płyt, a także przygody z filmem.

sadowska1
sadowska2

Steve Urkel

steve urkel

Piotr Szewczyk - chłopiec śpiewający w czołówce Domowego przedszkola

szewczyk1
szewczyk2

Wojciech Klata

Zasłynął jako dziecięca gwiazda m.in. w "Dekalogu I", "Panu Kleksie w kosmosie" i filmie "300 mil do nieba". Na zdjęciu w 1989 roku.

wojciech klata1
wojciech klata2

Tadeusz Horvath (vel Tadeusz Sienkiewicz)

Znany jako Julek z serialu "Janka". Tadeusz mieszka na Florydzie, koło Orlando. Niedawno wrócił do Polski. Mimo upływu lat, wciąż jest rozpoznawany na ulicy. Tadeusz Hovath zagrał w 1990 "Słonia" w Mów mi Rockefeller i zniknął.

tadeusz

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.