Ostatnio: 23.12.2018

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

AMA Ex-redaktor Secret Service mówi jak jest o gazecie, podróżach oraz czy hajs z youtube się zgadza

Część, nazywam się Jacek Gadzinowski przedsiębiorcą, podróżnikiem i vlogerem.

http://gadzinowski.pl/ - moja strona WWW

Żyje swoja drogą życia ;) http://jestkultura.pl/2013/jacek-gadzinowski-lifestyle/

foto na wykopW 1999/2000 pisałem do gazety Secret Service News S Service

http://pl.wikipedia.org/wiki/Secret_Service_(czasopismo)

Moja xywka to ZAQ którą używam od czasów gier telewizyjnych na automatach później sieciowego cięcia w Quake i Starcrafta. Byłem recenzentem, dziennikarzem w branży gier komputerowych od 1999 do 2004 Strefa.com, ValhallaGildia Strategów, Załoga G - założyciel wraz z Nubarusem, Secret Service, Click oraz felietony w CD Action. Pracowałem jako dystrybutor gier komputerowych w Play It (Onet.pl) oraz w Cenega. Najbardziej dumny jestem z marketingu i PR dla gier takich jak GTA 3, Arcanum, Max Payne, Silent Service 2

http://pl.wikipedia.org/wiki/Play-ItPo dłuższym epizodzie w korporacjach oraz branży marketingowej, aktywnym blogowaniu (blisko 3 lata) zajmuje się moimi pasjami związanymi ze sportami deskowymi kitesurfing, wakeboarding, longboard i snowboard. Z tymi pasjami związana jest fotografia oraz tworzenie filmów. W międzyczasie prowadzę swoją firmę zajmujacą sie marketingiem internetowym.Od listopada 2013, jestem bardziej aktywny na Youtube gdzie co tydzień prezentuje nowe filmy związane z podróżami, sportami czy też rozmowami z ciekawymi, inspirującymi ludźmi.Dla zainteresowanych śledzeniem na bieżąco moich filmów LINK

https://www.youtube.com/user/JacekGadzinowski

oraz możliwość subskrybowania

http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=JacekGadzinowski

To AMA jest wynikiem pojawiających sie pytań podczas poprzedniego AMA oraz z okazji reaktywacji Secret Service i kolejnych zwiazanych z tym próśb. Sądze że mógłbym o tym trochę powiedzieć dla jasności.

http://www.wykop.pl/link/1666747/ama-bloger-jacek-gadzinowski-o-polskiej-blogoserze-i-pieniadzach/

Proszę zatem Was o zadawanie pytań, związanych z

- Secret Service na tyle ile mam wiedzy postaram się odpowiedzieć

- tworzeniem filmów do youtube czyli warsztat związany z nimi czy hajs się zgadza z YT

- sytuacja na rynku video marketingu, video w polskim youtube, pieniądze na nim

- podróżowanie & sport

Prosiłbym o wyrozumiałość jeśli będę miał przestoje ponieważ teraz jestem w trakcie ustaleń związanych z moimi nowymi filmami oraz bieżącymi zajęciami.

Zastrzeżenie: Nie odpowiadam na pytania związane z plotkami, niesprawdzonymi informacjami czy też personalne wycieczki pod czyimś adresem.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.