Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Wróżka Elleni zaprasza8t3t09yyOd najmłodszych lat byłam związana z wróżbami i przepowiedniami, zamawiam od klątw czarów i uroków egzorcyzm a także bioenergoterapia, posiadam dar przyciągania metali do swego ciała co ułatwia mi to łatwiejszy kontakt z dotarciem do negatywnej energii a także wspomaga moją bioenergoterapię, oczyszczanie energii z negatywnych bytów, energię moją mogę przesłać nawet na dalekie zakątki świata. Wróżę też na odległość e-mail. elleni10@wp.pl

witam i zapraszam tel 600114369Zdolności odziedziczyłam po przodkach. Zaczęłam wróżyć zwykłymi kartami klasycznymi , cygańskimi później Tarot i inne karty życia, zajmuje się również przepowiednią snów, pismem magnetycznym, medium. Jeżdżę również na wieś zamawiać domy, dobytek, zwierzęta od chorób uroków.Odziedziczyłam to po babci i dziadku i mamie.Wróżeniem i medium zajmuję się od najmłodszych lat.Moją pasją są sny, które tłumaczę a które, często ostrzegają nas przed złem lub dobrem. Wykonałam też swoje karty do wróżenia. Cieszę się, że robię to co jest moją pasją i w tym się realizuję.

Wróżka Wizjonerka

Tarot karty klasyczne i inne egzorcyzmy

Bioenergoterapia

Jasnowidz Medium

Wspomaganie w odnajdywaniu zaginionych osób

Wróżby przepowiednie snów oraz

Tarot karty klasyczne i inne

wahadełko runa

Zamawianie od klątw uroków czarów

niepowodzeń oraz inne rytuały i zaklęcia i czary

Czary woodoo (kontakt tylko osobiście

tel.600114369

tel.85 7440002

ogloszeniebialystokMedium kontakt ze światem zmarłych

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst 9sa8bgkxjv:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.