Ostatnio: 12.03.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Spróbuję odpowiedzieć na pytania z zakresu logistyki bezdomności, ciekawych przygód związanych z nocowaniem na dzikusa

Mam za sobą około 200 noclegów w przeróżnych miejscach, zawsze na dziko i bez namiotu.

Nocowałem 'na menela' w Anglii, Armenii, Austrii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Estonii, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Iranie, Jordanii, Litwie, Łotwie, Malcie, Maroku, Niemczech, Norwegii, Polsce, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Syrii, Turcji, Ukrainie, Walii, Węgrzech, Włoszech

Wśród noclegów mogę wyszczególnić ten w rurze zjeżdżalni na placu zabaw w Iranie, pod mostem w Sankt Petersburgu, w schronisku dla bezdomnych w Batumi, dziesiątkach pustościanów, na dachach i poddaszach różnych budynków, przestankach autobusowych,na rondzie, w wykolejonym wagonie, na snopie siana, pod meczetem, w aquaparku, na rondzie, w toalecie dla niepełnosprawnych, w kabinie i naczepie kamaza i tira, w schowku na drewno, nocleg przy temperaturze -23stopni celsjusza i wielu innych miejscach, które ciężko scharakteryzować, bo były po prostu niczym.

810961211371412Inną grupę - nie związaną z tematem wykopu stanowią noclegi u ciekawych przypadkowych ludzi np. u mordercy, albo u najemnika w górach pogranicza ormiańsko-azerskiego czy u batiuszki.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.