Ostatnio: 19.06.2016

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Obwarzanki serowe

Nie masy pieniędzy na wyszukane składniki?

Nie masz czasu/ochoty na bieganie po sklepach i żmudne gotowanie?

Twoje doświadczenia kulinarne ograniczają się do herbaty tudzież jajecznicy lub ryżu w woreczkach z sosem?

Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś tak, a mimo to chciałbyś zaimponować komuś swoimi umiejętnościami kulinarnymi to danie jest dla Ciebie!

Mimochodem zaproś kogoś na własnoręcznie przygotowane obwarzanki serowe i korzystaj z wrażenia jakie wywarłeś bo po konsumpcji tego dania z pewnością lepiej nie będzie ;)

Składniki: ser w plasterkach,

Czas przygotowania: w mgnieniu oka tj. nawet szybciej niż rejestracja na Wykopie :P

Kalorie: jeden obwarzanek w zależności od wielkości dziury i użytego sera ~70-100 kcal

Niezbędne przybory: brak

Przepis:

(1) kup ser (najlepiej w plasterkach, jeśli jesteś hardcorem możesz zdecydować się też samodzielnie pokroić, ale gdy poleje się krew nie mów, że nie ostrzegałem):(2) plasterek sera zegnij w pół nie łamiąc go:(3) wygryź dziurę w plasterku:(4) rozłóż plasterek na talerzyku i gotowe Bon Appétit !(5) wariacje:

(a) dla wyjątkowych estetów tudzież mających nieco więcej czasu na zabawy w kuchni polecam obgryzienie rogów, aby nasze obwarzanki zyskały doskonalszy owal:

(b) obwarzanki można oczywiście podawać z dodatkami, poniżej wersja pikantna z doskonałym sosem pomidorowym oraz wersja na słodko (akurat była stara śmietana w lodówce), wariantów naszych serowych obwarzanków jest praktycznie nieskończona ilość ogranicza was tylko wasza wyobraźnia:

Komentarze

  • anon anon (94.42.253.*)

    http://www.karachan.org/ku/ - zapraszamy prawdziwych miłośników kulinariów

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst opq7euexd1:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.