Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Jaki jest stosunek jakości do ceny samochodów koncernu Renault-Nissan Alliance?

Szukasz samochodu, którego stosunek jakości do ceny będzie najbardziej korzystny? W takim przypadku sprawdź już teraz modele oferowane przez koncern Renault-Nissan Alliance.

Koncern Renault-Nissan Alliance został założony przeszło 20 lat temu. Od tego czasu oferuje on kierowcom coraz to nowocześniejsze samochody osobowe oraz użytkowe.

Aktualnie, grupa zrzesza nie tylko japońskiego producenta Nissan oraz francuską markę Renault , ale również innych producentów, w tym między innymi Mitsubishi oraz Infiniti. Dzięki tak zróżnicowanym producentom w grupie może ona dostarczać pojazdy spełniające wymogi niemalże każdego kierowcy.

Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy

Przy zakładaniu koncernu Renault-Nissan Alliance jednym z jego głównych zadań była wymiana rozwiązań technologicznych i wspieranie w rozwoju coraz to lepszych innowacji dla branży motoryzacyjnej.

Efekty tego porozumienia widać dzisiaj w ofercie Renault-Nissan Alliance, która obejmuje jedne z najnowocześniejszych pojazdów na świecie. Większość z nich posiada obecnie:

• specjalistyczne systemy wspierające bezpieczeństwo jazdy

• interaktywne ekrany wewnętrzne

• systemy umożliwiające zautomatyzowane parkowanie

• silniki hybrydowe oraz elektryczne – modele Renault ZOE oraz Nissan LEAF

Stosowane części do Mitsubishi, Nissan, Renault mogą oferować coraz większą funkcjonalność jazdy, zapewniając idealne dopasowanie do potrzeb kierowców.

Co o samochodach Renault-Nissan Alliance sądzą kierowcy?

Koncern Renault-Nissan Alliance sprzedaje obecnie 1 na 9 samochodów na całym świecie. To bardzo dobry wynik – w 2018 roku było to łącznie ponad 10 milionów nowych pojazdów.

Zdania kierowców na temat samochodów należących do aliansu są generalnie dobre i bardzo dobre. Klienci decydujący się na ich zakup doceniają przede wszystkim jednostki silnikowe stosowane w tych właśnie samochodach. Dobre opinie posiadają również zawieszenie oraz wyposażenie wewnętrzne.

Dla samochodów Renault, Nissan , Mitsubishi , Infiniti części do samochodów są łatwo dostępne. Wynika to również z faktu, że alians postawił na tworzenie ujednoliconych komponentów dla wielu modeli swoich pojazdów. Teraz można zakupić je w wielu różnych punktach – także tych internetowych.

Przed zakupem wybranego modelu można wziąć udział w jazdach testowych – dzięki nim można na żywo przekonać się o tym, jak wybrany pojazd prezentuje się podczas podróży. Dodatkowym atutem dla wielu modeli aliansu są wieloletnie gwarancje.

Więcej informacji, w tym opinie o konkretnych modelach można znaleźć już teraz on-line.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.