Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych
569121Co do niemieckiego to miałam rację:P zostało mi jeszcze jedno zaliczenie i mam wpis:D

Natomiast jutro czeka mnie apokalipsa... Sąd Ostateczny... Mianowicze biochemia:/ już nią rzygam...

Przedmiot jak przedmiot, niby wszystkiego można się nauczyć ale mi się już nie chce. Nie uczyłam się na zaliczenie bo to kwestia strzału. Ludzie pozaliczali - ja nie... Hmmm... Należałoby się pouczyć, tak też zrobiłam - ludzie poprawkę zaliczyli - ja nie... Jutro druga poprawka, jestem nauczona ale co z tego... Cała uczelnia wie, że koleś nawet prac nie sprawdza tylko zalicza wybiórczo tym, którzy mu wpadną pod palec.... grrr......

A o typie warto wspomnieć... Jest dr hab., wykłada biochemię i farmakologię... Wykłada - za dużo powiedziane. Czyta!!! Zarówno wykłady, seminaria jak i ćwiczenia u niego wyglądają tak samo. Przychodzi, siada, otwiera segregator, włącza prezentacją i nie podnosząc głowy znad notatek, słowo w słowo czyta. Kiedyś podejrzeliśmy, że ma nawet napisane: "Tak jak już mówiłem, prosze państwa".... Co za kretyn!!! Na pytanie, czy możemy liczyć na prezentacje, bo nie nadążamy przepisywać odpowiedział: "niestety nie, bo to są moje autorskie wykłady!".

I jak zwykle muszę jutro zagiąć czasoprzestrzeń bo zajęcia mam do 12:00 a poprawkę o 11:00... ale to jakoś załatwię... Czeka mnie ciężki dzień oprócz biochemii mam zaliczenie z PPS... Liczę na duchowe wsparcie całego świata:P

569123A tak z innej beczki to przyszła dzisiaj na Warcie fala kulminacyjna i mamy ok.658cm wielkiej wody siejącej zniszczenie.... Na szczęście nie duże i tylko w pobliżu koryta ale jednak.

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst gcgux36d1n:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.